Hotscripts.com هم به سلامتی فیلتر شد

Ocarina

Member
خدایا!!!
این چه وضعشه؟!
یهو میبینی فردا بیان یه لیست بدن بگن شما مجازی فقط به این سایتا برید!!!

silvercover

کاربر متخصص
نه هفته پیش میتونستم برم .اما حالا نه!

شاید چون چند تا اسکریپت Proxy توش هست یا به خاطر اینکه کلمه Hot داره. نمیدونم...!!!:shock:

ramin_soft

Member
واسه منم فیلتره
خدا رحمتش کنه :دی

حالا یه سایتی چیزی وجود نداره که بریم اعتراض کنیم؟

Parham

Well-Known Member
برای من که بدون مشکل هست دوست عزیز ... حتما ISP شما به خاطر کلمه Hot فیلتر کرده ...

h.khafan

Active Member
من که الان دارم از البرز استفاده میکنم فیلتره.

برا من فیلتر نیست.(معمولا ارزون ترین کارتها که معروف نیست رو میخرم .با کارتهای معروف بیشتر مشکل فیلترینگ دارم.)

از البرز متنفرم آمار فیلترش از همه بیشتره .از وزارت ارشاد لوح تقدیر گرفته دیگه خودتون تا ته شو بخونید ...........

YTERROR

Active Member
:) اعتراض هیچ فایده ای نداره چون این روبات که فیلتر می کنه نه ..... کلش بازش کردن فردا دوباره فیلتر میشه + اعتراض باید آمار خلی بالا باشه Adsl ز هر جایی ایران از طرف مخابرات یکسان فیلتر میشه

YTERROR

Active Member
صادق خودشم قیلتره چی برسه به سایتش واسه منم فیلتره اینا از روی روبات فیلتر می شه کار نداره چی به چیه فقط کلمه رو پیدا کنه فیلتر می کنه

novinpardaz

Member
البته من دارم از cproxy استفاده مي كنم. برام مهم نيست.
اگر هم خواستيد pm بديد.

YTERROR

Active Member
cproxy ورژن جدیدش نمی دونم چشه کار نمی کنه واسه من مثل این که ال باید عضو سایتش بشی بهت اکانت به و .... ؟

novinpardaz

Member
چرا كار ميكنه بايد در سايتش عضو بشي بعد يك user id و pass بگيري وارد كني. البته هر چند وقت يه بار بايد همين كار رو بكني تنها بدي اين برنامه همينه.

Mohammadreza

Well-Known Member
درسته روباته ولي اينطوريم نمي شه به هر حال اگه سرو صداي مردم به گوششون برسه شايد كلمه هاي فيلترينگ رو كم كنن
كاش يكي باني مي شد يه صفحه دايناميك راه اندازي مي كرد براي اعتراض
من سرم خيلي شلوغه
اگه يكي اين كارو انجام بده ممنون مي شيم همگي
محمدرضا

جدیدترین ارسال ها

بالا