Honar+Amniat

memol_515

Active Member
اي بابا، من چند وقته سر نزدم به اينجا چه خبره بابااااا ! اينقدر قشنگن كارا كه دارم همه تاپيك ها رو با پستم ميارم بالا !

بچه ها همه چيزو گفتن. منم فقط نتونستم ابراز احساساتم رو مخفي كنم:دي

عالي بود ! موفق باشي عزيز

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
بازم ممنون از نظرات و الطافی که به من دارین دوستان ...

در مورد سوالی که دوستمون the MS پرسیدن :

این پوستر برای شرکت در جشنواره ای که پلیس با شعار هنر و امنیت و 2 موضوع جامعه امن از نگاه هنرمندان و جامعه نا امن از نگاه هنرمندان برگزار کرده بود طراحی شد .
من در این پوستر سعی خودم رو کردم که هر 2 موضوع رو در قالب یک پوستر نشون بدم ، یعنی جامعه امن و جامعه نا امن !
اگه بازم نا مفهومه برای کسی بگین که بیشتر توضیح بدم ...

منم یه عذرخواهی از نوید میکنم چون نوید تو پست اول نگفته بود که این جشنواره رو پلیس برگزار کرده واسه همین مناون نظر رو دادم. با این توضیح میتونم بگم کار از نظر مفهوم هم ایرادی بهش وارد نیست.

NaviD.R.R

Member
منم یه عذرخواهی از نوید میکنم چون نوید تو پست اول نگفته بود که این جشنواره رو پلیس برگزار کرده واسه همین مناون نظر رو دادم. با این توضیح میتونم بگم کار از نظر مفهوم هم ایرادی بهش وارد نیست.

خواهش می کنم سارا جان . . .

spy4all

Member
نظر من کمی متفاوت است .
درسته که پوستر قشنگ و مفهوم را می رسونه ولی حرفه ای نیست و هر چی دمه دستت بوده ریختی توش .
خوب ، امیدوارم که بدت نیومده باشه .

NaviD.R.R

Member
نظر من کمی متفاوت است .
درسته که پوستر قشنگ و مفهوم را می رسونه ولی حرفه ای نیست و هر چی دمه دستت بوده ریختی توش .

ممنون دوست عزیز !
از هر چی دم دستم بوده ریختم توش منظورت چیه ، میشه دقیق تر بگی تا منم بدونم چی دم دستم بوده!
من قسمت زیادی از این کار رو painting کردم و خیلی قسمتها رو هم خودم ایجاد کردم + یکسری عکس ...
این کار یک نوع Abstract هست دوست من و خاصیت این نوع سبک هم همینه!

alionline1366

Active Member
نظر من کمی متفاوت است .

منم تو کف صحبت این دوستمون موندم یعنی چی اگه منظورتون رو واضح تر بیان کنید خیلی بهتره در ضمن در مورد کارها و قدرت آقا نوید هم میتونید نمونه کارهای دیگه ایشون رو یک نگاه بکنید

spy4all

Member
ممنون دوست عزیز !
از هر چی دم دستم بوده ریختم توش منظورت چیه ، میشه دقیق تر بگی تا منم بدونم چی دم دستم بوده!
من قسمت زیادی از این کار رو painting کردم و خیلی قسمتها رو هم خودم ایجاد کردم + یکسری عکس ...
این کار یک نوع Abstract هست دوست من و خاصیت این نوع سبک هم همینه!
نظرم عوض شد ، کار حرفه ای است ولی می تونست که خلوت تر باشه .

Maya Man

Active Member
سلام. :lol:
کار خیلی خوبیه.معلومه که خیلی روش وقت گذاشتی و فکر کردی. :eek:
امیدوارم تو کارام تو هم راهنماییم کنی و نظرت رو بگی.:cool:
موفق باشی.:)

amrdesign

Member
به نظر منم خوب شده ولي المان هايي كه در اين پوستر استفاده كردي مي تونست بهتر از اينا باشه....ولي در كل جالب شده و مي پسندم...

موفق باشي دوست عزيز...

جدیدترین ارسال ها

بالا