قالب High Realistic peykan

masoudm969

Member
من این پیکان رو تابستون پارسال مدل سازی کردم ولی نمی دونم چرا تا الان تو هیچ سایتی رونماییش نکردم.:green:
می زارم ببینید چطوره و اشکالاتشم اگر دیدید بگید. البته دومی یه مقدار هم افکت های CG داره ولی فوتوشاپ نیست.(در واقع به شعور مخاطب انجمن احترام گذاشتم):lol:
دوست دارم تو بخش 3D هم مسابقه ای باشه و منم در اون شرکت کنم ولی فعلا مثل اینکه خبری نیست.

attachment.php

attachment.php

کد:
[ATTACH]87766.vB[/ATTACH][ATTACH]87765.vB[/ATTACH]

پیوست ها

• evening2.4.jpg
    evening2.4.jpg
    236.8 کیلوبایت · بازدیدها: 140
  • Parand W2009.1.8 (12).jpg
    Parand W2009.1.8 (12).jpg
    427.3 کیلوبایت · بازدیدها: 142
آخرین ویرایش:

Yar.kh

Member
سلام
نوار مشکی دور در و پنجره ها رو نذاشتی.
توی اولی اندازه پیکان ها با عکس بک گراند همخوانی نداره. ماشین ها کوچیکن.
پلاکهای مختلف کار میکردی هم بهتر بود

پیکان به این تمیزی و براقی ندیده بودم تا بحال:green:

elya3

Well-Known Member
سلام با این که تولید پیکان متوقف شده اما برو بچ تری دی دست از سر کچلش بر نمیدارن عکس اولی رفلکت زیاده چون پیکان بنده خدا رفلکت نداره
اما جدا از ایرادای جزئیش کار قشنگی شده
خسته نباشین

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
البته دومی یه مقدار هم افکت های CG داره ولی فوتوشاپ نیست.(در واقع به شعور مخاطب انجمن احترام گذاشتم)
سلام خوبید؟ راستش منظورتون رو نگرفتم.

دوست دارم تو بخش 3D هم مسابقه ای باشه و منم در اون شرکت کنم ولی فعلا مثل اینکه خبری نیست.
Competition.png
[h=2]مسابقات انجمن 3D
[/h]

کار خوبی شده. مدلسازیش جالب شده.جانمایی توی HDRI هم خیلی خوب شده.

برای شیدر ماشین بهتر هست از vray car paint material استفاده بشه.در کل کار خوبی شده موفق باشی

masoudm969

Member

سلام خوبید؟ راستش منظورتون رو نگرفتم.

برای شیدر ماشین بهتر هست از vray car paint material استفاده بشه.در کل کار خوبی شده موفق باشی

ممنون از راهنماییتون.
من کلا مایل به استفاده از افکت هایی که نقاط ضعف را پنهان می کنند مثل مات کردن ، کنتراست زیاد و saturation/hue نیستم و برای اینکه بتونم پیشرفت کنم باید تو خود مکس نورها و افکت هام رو ایجاد کنم نه فوتوشاب.
چون در ساختن انیمیشن نمی توان دست به دامن فوتوشاپ شد. (البته AE هم مثل فوتوشاپ می مونه)
دقیقا از متریال Vrar Car paint استفاده کردم و اینقدر براق شد. کار مال پارسال بود و با فقط و فقط HDRI رندر گرفتم الان دیگه فک کنم بتونم بهتر رندر بگیرم.

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا