Help me please!

davoodrajabi

New Member
سلام. مي خواستم بدونم فايل هاي help مايا7 قسمت tutorials را از كجاپيدا كنم
در قسمت tutorials برنامه اين پيغام را مي دهد ولي من چيزي پيدا نمي كنم .مثلا:
You can open the scene named Trax_Lesson1.mb from the Maya Documentation, Lessons,
and Extras CD or from the drive where you copied the Getting Started files
لطفا من را راهنمايي كنيد. با سپاس فراوان.

pixolator

Member
عزیز جان...توی کامپیوترت یه همچین شاخه ای رو بگیر و برو...حالا یا درایو C یا D با هر چیز دیگه ای یعنی هر جا مایا رو ریختی

C:\Program Files\Alias\Maya7.0\docs\Documents\Maya7.0\en_US

بعدش هم اگر فایل هاش Zip هستش بازشون کن و می تونی از همون فایل Index شو پیدا کنی...بعضی وقتا نشونی توی خود مایا مشکل پیدا می کنه...

davoodrajabi

New Member
Help Maya

pixolator گفت:
عزیز جان...توی کامپیوترت یه همچین شاخه ای رو بگیر و برو...حالا یا درایو C یا D با هر چیز دیگه ای یعنی هر جا مایا رو ریختی

بعدش هم اگر فایل هاش Zip هستش بازشون کن و می تونی از همون فایل Index شو پیدا کنی...بعضی وقتا نشونی توی خود مایا مشکل پیدا می کنه...

سلام باتشکرازپاسخ خوب شما.عزیزجان من این کارراهم کردم ولی درقسمت image ان فایلی که قابل بازکردن بامایاباشد پيدانکردم
لطفا من رابازهم راهنمايي كنيد.
با سپاس فراوان ازیاری صمیمانه شما.

davoodrajabi

New Member
سلام. مي خواستم بدونم فايل هاي help مايا7 قسمت tutorials را از كجاپيدا كنم
You can open the scene named Trax_Lesson1.mb from the Maya Documentation, Lessons,
من این کارراهم کردم
"نوشته اصلي ارسال شده توسطpixolator :
بعدش هم اگر فایل هاش Zip هستش بازشون کن و می تونی از همون فایل Index شو پیدا کنی...بعضی وقتا نشونی توی خود مایا مشکل پیدا می کنه... "

باتشکرازپاسخ خوب شما.عزیزجان من این کارراهم کردم ولی درقسمت image ان فایلی که قابل بازکردن بامایاباشد پيدانکردم
با سپاس فراوان ازیاری صمیمانه شما.

.

خب عزيز برادرخوب نصب نشده. مال منم يه بار اينجوري شد. دوباره مايا رو بادقت نصب كن.:sad:
شايد هم سي دي كه ازروش نصب كردي داكيومنتيشنش ناقص باشه:cry:

pixolator

Member
یه چیز دیگه...دقت کن که اینترنت اکسپلوررت یا هر اکسپلورر دیگه ای که داری آفلاین نباشه..

davoodrajabi

New Member
baba fadaton besham age mishe ye rahnamayi dige bekonid.

سلام. مي خواستم بدون:cry: :cry: م فايل هاي help مايا7 قسمت tutorials را از كجاپيدا كنم
من اين کارراهم کردم
عزيز جان...توي کامپيوترت يه همچين شاخه اي رو بگير و برو...حالا يا درايو C يا D با هر چيز ديگه اي يعني هر جا مايا رو ريختي
بعدش هم اگر فايل هاش Zip هستش بازشون کن و مي توني از همون فايل Index شو پيدا کني...بعضي وقتا نشوني توي خود مايا مشکل پيدا مي کنه... "

باتشکرازپاسخ خوب شما.عزيزجان من اين کارراهم کردم ولي درقسمت image ان فايلي که قابل بازکردن باماياباشد پيدانکردم
با سپاس فراوان ازياري صميمانه شما.

.

davoodrajabi

New Member
سلام. مي خواستم بدون:cry: :cry: م فايل هاي help مايا7 قسمت tutorials را از كجاپيدا كنم
من اين کارراهم کردم
عزيز جان...توي کامپيوترت يه همچين شاخه اي رو بگير و برو...حالا يا درايو C يا D با هر چيز ديگه اي يعني هر جا مايا رو ريختي
بعدش هم اگر فايل هاش Zip هستش بازشون کن و مي توني از همون فايل Index شو پيدا کني...بعضي وقتا نشوني توي خود مايا مشکل پيدا مي کنه... "

باتشکرازپاسخ خوب شما.عزيزجان من اين کارراهم کردم ولي درقسمت image ان فايلي که قابل بازکردن باماياباشد پيدانکردم
با سپاس فراوان ازياري صميمانه شما.

.

CADArtist

New Member
mamoolanan filehaye marboot be lessons va tutorialha dar CD complimentary Maya be soorate jooda miad Cd asli barname va help roo install mikone vali binary scence marboot be tutorialha dar CD joda miyad aksaran ham filhaye lesson ba versionhaye ghadimitar ham moshabast age CD2 Maya 7 nabood mishe az version 6 ya 6.5 ya paintar ham estefade kard.

جدیدترین ارسال ها

بالا