help - مشکل در Vray

ETUD

Member
2 روز مشکل عجیبی با vray پیدا کردم
A.jpgاز اول نصب کردم
حتی ویندوزم عوض کردم
هر کاری که بگین کردم
بازم این error هست !
راه حلی کسی داره ؟
TNX

ETUD

Member
مرسی از راهنماییتون اما با نرم افزار کار میکردم ، مشکلی نداشت و کرک شده بود یه دفعه اینجوری شد که مجدد نصب کردم و کرک کردم اما این ارور نمیره ! اینم بگم که با vray 2 این مشکل هست با vray 1.5 راحت کار میکنه ....

max vray

کاربر VIP
اره مشکل فقط کرک هستش ممکنه انتی ویروس پاکش کرده باشه دویاره کرک ها رو کوپی کنید انشالله درست میشه.

ETUD

Member
نه همه این کارا رو کردم اما نمیشه ! حتی خود max هم دوباره نصب کردم نشد ! max design هم نصب کردم باز vray که نصب کردم واسه اونم همین مشکلو داشت ..

madmaster_3d

Well-Known Member
فوقش این هستش که باید ویندوز رو عوض کنی ولی قبلش این کار رو که میگم بکن. مکس رو نصب کن . وری هم نصب کن. بعد با برنامه های مخصوص unistal که تو سایت soft98.ir می تونی دانلود کنی .انیستال کن و بعد وری رو روی حالت run adminstator نصب کن. اگر درست نشد 2تا کار می تونی بکنی یا دستگاه رو ساعت 9 یزاری دم در ( شوخی ) یا اینکه ویندوز رو عوض کنی. موفق باشی

ETUD

Member
tnx :green:
ورژن مگس رو عوض کردم همه چی درست شد . با 2011 همچنان همون مشکل هست .

martin eco

Well-Known Member
آقا منم همین مشکلو پیدا کردم...نصب بود وکار میکرد الان این پیغامو میده...چیکار کنم؟؟
مکسم هم 2011 هستش:cry:

ETUD

Member
گویا راه حلی نیس واسش بهترین راه اینه که ورژن مکس رو عوض کنی ، چیزی که من سرچ کردم و فهمیدم با 2011 فقط این مشکل پیش میاد ، هر راه حلی هم تو سایتهای مختلف دیدم و امتحان کردم جواب نداد ، ویندوز هم عوض کردم نشد باز ، راحت برو با 2012 یا 2013 کار کن بیخیالشم بشو .
البته یه راهی که یادم رفت امتحان کنم اینه که dotnet faramework رو دوباره نصب کنم ، حالا شما این راهم امتحان کن خبرشو بده .

Barnara

کاربر متخصص 3ds max
احتمالا دلیل بوجود اومدن این مشکل اینه که کرک نشده و شما فقط از trialـش استفاده میکنید و وقتی تموم میشه دیگه نصب نمیشه و باید ویندوز یا ورژن مکس و VRay عوض بشه!فکر کنم اگر کلید مربوط به VRay رو از رجیستری پاک کنید بشه دوباره نصبش کرد.

prince_Persia_7

Well-Known Member
بجه ها منم دو سه روز پیش همچین مشلکی پیدا کردم . چند تا از دوستام هم به همین مشکل برخوردند. جالبه! انگار این مشکل از چند روز پیش واسه همه به وجود اومده. شاید به خاطر ویروسی چیزی باشه

YAHYA2011

Member
من هم از نسخه 2011 استفاده میکنم و دقیقا از دیشب همین مشکل رو پیدا کردم ،در حالی که تا دیشب به مدت 1 ماه تمام روی سیستم نصب بود و کاملا کار میکرده و مشکلی نبود
عجیبه

madmaster_3d

Well-Known Member
نکنه خود مکس یک کاری کرده ملت مجبور شن 2012 یا 13 بخرن. بعید نیستا

ali_118

کاربر VIP
نکنه خود مکس یک کاری کرده ملت مجبور شن 2012 یا 13 بخرن. بعید نیستا

مطمئنا همینطوره
mellowsmiley.gif

آخرین ویرایش:

mjdk

New Member
با سلام خدمت دوستان
من هم دیروز مکس 2011 را با ویری 2011 نصب کردم روی یک ویندوز 7 جدید با همه دستورالعمل کرک گفته شده در فایلش ولی مشکل داره و لایسنس را نمیشناسه و رندر نمیگیره
از دوستان اگر کسی تجربه ای داره کمک کنه.
ممنون

با سلام خدمت دوستان
من هم دیروز مکس 2011 را با ویری 2011 نصب کردم روی یک ویندوز 7 جدید با همه دستورالعمل کرک گفته شده در فایلش ولی مشکل داره و لایسنس را نمیشناسه و رندر نمیگیره
از دوستان اگر کسی تجربه ای داره کمک کنه.
ممنون

دوست عزیز وقتی کرک رو پیست کردی گزینه کپی اند ریپلیس رو بزن!!

salam bar doostan

bro bach man kollan ziyad inja nemiyam mage in k dg kheyli gir konam

max nasb shode
v ray nasb shode
crak ham shode
hala tanzimatesh nemiyad
render nemigire
ta hala 100 bar nasbesh kardam
hala bambool dar miyare
max2011
32bit
b dadam beresid kar gereftam bas tahvil bedam :neutral:

mjdk

New Member
دوست عزیز وقتی کرک رو پیست کردی گزینه کپی اند ریپلیس رو بزن!!
ممنون دوست عزیز از پاسختون.
ولی ریپلیس هم میکنم مشکل اینه که ورژنش را میشناسه ولی موقع رندر گرفتن ارور لایسنس میده.
بازهم ممنون.

جدیدترین ارسال ها

بالا