پشتیبانی Head~First work in Zbrush

madmaster_3d

Well-Known Member
قیافش خنده داره. ایول
ولی شما گوش نمی کنی
شما اول باید روی همون مکس یا مایا کار کنی. 1 2 سال. به یک جایی برسونیش. بعد برای جزئیات یا مدل های دیگری که تو این برنامه ها جواب نمیده بری سراغ زبراش مثلا
اگر بخوای از همین اول هر چی برنامه هستش یاد بگیری. تو هیچکدوم هیچی نمیشی
از من گفتن بود . از تو نشنیدن

maya_22

Well-Known Member
آفرین کار خوبی برا اولین کار البته باید در مورد نرمافزارها مطلبی بگم شاید بدرد تون بخوره . دیگه گزشت زمانی که اول بیس باید درمایا یا مکس میزدیم بعد تو زیبراش دیتایل فقط بدیم
با امکاناتی که زیبراش در ورژنهای جدیدیش داره میشه کل کار از بیس در زیبراش زد همونجا هم توپولجی کرد موکاشت و حتی رندرهای عالی (تک فریم) گرفت .البته آشنایی با نرمافزارهای دیگه کمک میکنه
اما به نظرم اگه میخاهی رو کارکتر تخصصی کار کنی فقط زیبراش کار کن و طراحی بعد چند سال تمرین کارات حرفه ای و پخته تر میشه
موفق باشی

madmaster_3d

Well-Known Member
آفرین کار خوبی برا اولین کار البته باید در مورد نرمافزارها مطلبی بگم شاید بدرد تون بخوره . دیگه گزشت زمانی که اول بیس باید درمایا یا مکس میزدیم بعد تو زیبراش دیتایل فقط بدیم
با امکاناتی که زیبراش در ورژنهای جدیدیش داره میشه کل کار از بیس در زیبراش زد همونجا هم توپولجی کرد موکاشت و حتی رندرهای عالی (تک فریم) گرفت .البته آشنایی با نرمافزارهای دیگه کمک میکنه
اما به نظرم اگه میخاهی رو کارکتر تخصصی کار کنی فقط زیبراش کار کن و طراحی بعد چند سال تمرین کارات حرفه ای و پخته تر میشه
موفق باشی
شما به هر حال به مکس یا مایا برای رندر و نورپردازی وشیدر سازی ریگ کردن و انیمیشن نیاز داری. زبراش تنهایی به درد نمیخوره.
من خودم زبراش کار کردم میدونم
ولی اول باید یک برنامه پایه رو یاد بگیره. اینجوری از این شاخه به اون شاخه پریدن هستش

جدیدترین ارسال ها

بالا