...:::happy 2011:::...

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
سلام به همه ي دوستان گل گليه خودم :rose:

حدود يك شب قبل از اينكه هپي نيو يير بشه (happy new year) :green: خواستم يه كاري بزنم برا دوستاي ارامنه توي ايران و خودمون
ايده رو داشتم
كم كم كار رو طرح ريزي كردم

موقع اجرا به دليل سنگيني پروژه با سيستم خونگي نتونستم حتي رندر بدون متريال بگيرم :sad:

2011 رو با كلي بادكنك پر كردم دست و پا شكسته 2 تا 3 روز وقتمو گرفت تا اين بادكنك ها رو چيدم كنار هم چون با دايناميك هم با اين سيستم من نميشد انجام داد خلاصه

كار رو تكميل كردم

اين رندر هاي معمولي كه گرفتم از كار

و هنوز در نا اميدي بودم كه آيا تمامش كنم يا نه :دي :shock: :اينجا دلتون برام خيلي بسوزه: :cry:

ولي از اونجا كه من فاميلاي پسمر شجاهم من خواهرشم تسليم نشدم
آستينامو زدم بالا رفتم سراغ لپ تاپ سوني مدل F115
با 6 گيگ رم و يه سي پيو cori 7 اما فك كرديد چي شد ؟

تايم رندر اينو ببينيد به ساعته

البته 4 ساعتشو كم كنيد چون برق رفت و خشبختانه قابليت ريزام داشت

بله 25 ساعتي شد ايشون تا جونشون در اومد

عدد 0 - 13 ساعت شد عدد 1 اولي 8 ساعت حدودا و اون 1 آخري 7 ساعت و نيم كار برد ميخوام عمق فاجعه رو حس كنيد :cry:
تازه 2 رو 2 بار رندر گرفتم چون اشتباه كرده بودم !!!

خلاصه يه تنظيم اشتباه هم زده بودم كه 2 بار رندر ميگرفت و نميشد كاريش كرد !!! باسه هم اينم كلي اذيت شدم:sad:

و در آخر
همه رو دونه دونه رندر گرفتم توي فتوشاپ ميكس و مخلوط كرده كمي نمك بهش زدم حالا ميتونيد اينجا ميل كنيد:cool:

اين هم كار اصلي اميدوارم خوشتون بياد

سايز فول اچ دي با حجم متناسب

اين هم بدون پرنده و جينگولك بازي با توجه به نظرات دوستان گلم كه نگن الكي نظر ميديم :دي

آخرین ویرایش:

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
سلام عليكم گيلاس بهرامي:green:
تبريك و تسليت عرض ميكنم
تبريك به مناسبت كار فوق العادتون
و تسليت به خاطر اين مصيبت عظمي(فرآيند رندر گرفتن):lol:
خيلي زيبا بود:rose:

hamid

Well-Known Member
man aval azi hame ozr khahi mikonam babte engelish systemam beham rikhte farsi nemishe

bia inghad ghoste mikhordi akhar tamom shod :D khoshjel shode kheyliam khob shode barikala dige honare tarkibi narm afzara graphici hamin mishe basi tabrikat bije

yasmax

کاربر متخصص شبیه سازی معماری
افرینننننننننننننننننننننننن...
خیلی قشنگ شده..
حال کردم واقعاً...
باریک..:paint:

GsGraphic

Well-Known Member
سلام گیلاسی خوبی دوست عزیز؟
واقعا خسته نباشی ماشاالله چه حوصله ای
داری که اینقدر وقت میزاری پای این کارات
(خوب دیگه بایدم من به هیجا نرسم چون وقت نمیزارم رو کار:sad:)
واقعا زیبا شده ایده جالبی هم داره ولی منم با این کبوترا موافق نیستم
مخصوصا این جلویی
خلاصه خیلی خیلی ممنون و خسته نباشی:rose:

Hamid_ahmadi

Well-Known Member
سلام
خسته نباشيد ، مشخصه كه خيلي وقت گذاشتيد
ايده خوب و جالبيه
اما بادكنكها فقط حالت و فرم بادكنك دارند و شفافيت اون رو ندارند و جنس بادكنك رو نميرسونه
ولي در كل خوب شده
موفق باشيد

ali_118

کاربر VIP
ایده بسیار عالیه
126fs3186991.gif

حرفی درش نیست

دست و پا شكسته 2 تا 3 روز وقتمو گرفت تا اين بادكنك ها رو چيدم كنار هم چون با دايناميك هم با اين سيستم من نميشد انجام داد خلاصه
فکر کن میخواستی با داینامیک این کارو کنی
1041.gif

پیکسار واسه داینامیک بادکنک های انیمیشن UP یه برنامه جدا نوشته بود

بعد از اون اگه اون ریل 2011 دور بادکنک ها نبود خیلی بهتر میشد
اگه من بودم بادکنک ها رو رندوم تر و با فاصله بیشتر میچیندم تا فقط حالت 2011 با بادکنک ها نشون داده بشه (بقیش رو حساب هوش و پردازش تصویر بیننده)
127fs4573872.gif

در مورد متریال بادکنک ها هم خب یه چیز سلیقه ای ئه، اما من ترجیحم به اینه رنگاشون متنوع و با Opacity کم باشه...

خب بازم در مجموع خیلی عالیه
127fs4196680.gif

آستينامو زدم بالا رفتم سراغ لپ تاپ سوني مدل F115
trenchcoat.gif
فکر میکنم افزایش زمان رندرت از تنظیمات اشتباه بوده، با C4D کار کردی ؟ عکس محیط نرم افزار باز نشد نتونستم ببینمش.

ولي از اونجا كه من فاميلاي پسمر شجاهم من خواهرشم تسليم نشدم
شما گیلاسشونی ؟
35at179.gif

MOSTAFA

کاربر فعال
مثل همیشه گریــــــــــــــــــــــــGRATEــــــــــــــــــــــت!!! :دی
کاملا درکت میکنم:cry: خیلی سخته آدم ساعت ها پای سیستم بشینه و به یه لودینگ نگاه کنه که تقریبا تکون نمیخوره!!!!:sad:
فقط اگه میتونستی به جای یک رنگ از چندین رنگ در بادکنک ها استفاده کنی خیلی عالــــی میشد، اینطوری حس جشن هم بیشتر میداد.
خستـــــــــــــــــــه نباشیــــــــــــــــــــد و موفـــــــــــــــــــق باشـــــــــــــــــــی
:rose:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
در زیبا بودن کار هیچ شکی ندارم. حتی اگر اون داستان غم انگیز رندر گرفتن رو هم تعریف نمیکردی مطمئن بودم
که چقدر زمان لازمه برای رندر گرفتن از همچین کاری! البته بنظرم اگر یه سری گزینه ها رو موقع رندر تنظیم میکردی
نباید اییییین همه زمان صرف میشد! اونم با همچین سیستمی که تعریف کردی.

خیلی این کارت رو دوس دارم. بار اول که دیدمش واقعا مجذوب متریال و نوردهی بادکنکها شدم. واقعا متریال و مدلینگ و
نوردهی بادکنک ها عالی بوده. البته الان که دقت کردم گمونم برای سایه دادن به کارت به متریالهات Ambient Occlusion
دادی درسته؟ اگر اینطور باشه ، طول کشیدن زمان رندر برای اون هست.

فقط بنظرم یکی دو مورد جزئی اومد که گفتم شاید دوس داشته باشی کارت نقد بشه!
اول اینکه بعضی جاها بادکنکهای یکی ردیف کاملا شبیه هم هستن و شبیه هم چیده شدن!
یعنی یجورایی کاملا مشخص هست که کپی پیست شدن! مخصوصا اون قسمتهایی که بادکنک ها رو به تصویر هستن.
بنظرم اگر سعی میکردی حداقل بادکنک های نزدیک به هم ، شباهت کمتری به هم داشته باشن ، کار ظریفتر و طبیعی تر میشد.

یه مورد دیگه هم ، استادیو هست. اون فضایی که توش عناصر رو چیدی. بنظرم اگر از یه تونالیته ی طوسی روشن استفاده میکردی
فضات یکمی روح میگرفت. الان سفیدی بیش از اندازه باعث شده فضا یکمی بیش از حد خلا باشه.

بازم میگم با وجود اینکه این موارد رو گفتم ، طرحت واقعا زیبا شده. واقعا ایده ی فوق العاده ای پشت کار بوده.
و مدلینگ و نور و متریال بادکنک ها عالی بوده.

موفق باشی.

Alireza Saeedi

Active Member
واقعا با این کارات حرفی برای گفتن نمیزاری !!
اصلا من نمیدونم این همه ایده و ذوق و خلاقیت رو تو از کجا میاری ؟؟ :دی
:پی
فقط چن تا چیز به ذهن من رسید که جسارتا :پی عرض کنم !!
یکی اینکه کمتر از این کارای فوق العاده بزار فروم تا بچه هایی مثل من دلشون نسووووزه !! :دی
بعد اینکه اون کبوتر و کارای جلویی و بعد شفافیت بادکنک ها رو موافقم هیچی !! :دی
میگم اگه اون بادکنکای کوچولو رو هم نمیزاشتی به نظرم کارت خیلی طبیعی تر جلوه میکرد !!

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
ممنونم از همه ي دوستان گلم كه لطف داشتن

مرسي سارا كه كارو بررسي كردي

اول اینکه بعضی جاها بادکنکهای یکی ردیف کاملا شبیه هم هستن و شبیه هم چیده شدن!
یعنی یجورایی کاملا مشخص هست که کپی پیست شدن! مخصوصا اون قسمتهایی که بادکنک ها رو به تصویر هستن.
بنظرم اگر سعی میکردی حداقل بادکنک های نزدیک به هم ، شباهت کمتری به هم داشته باشن ، کار ظریفتر و طبیعی تر میشد.

درسته بعضي دسته ها رو مجبور بودم به دليل حجم كار كپي كنم و بعضي جاها اينطوري شد
اما نميشد مانور بدم زياد چون توي آبجكت اصلي هم مشكل داشتم با اين نرم افزار هم زياد كار نكرده بودم جدي اما درست ميگيد موافقم

ه مورد دیگه هم ، استادیو هست. اون فضایی که توش عناصر رو چیدی. بنظرم اگر از یه تونالیته ی طوسی روشن استفاده میکردی
فضات یکمی روح میگرفت. الان سفیدی بیش از اندازه باعث شده فضا یکمی بیش از حد خلا باشه.

استاديوم هم از عمد به كل سفيد كردم
چون توي تبليغات جديد اكثرا سفيد كار ميكنن

خوشحالم كه كار مورد پسندتون بود

باز هم از همه دوستام ممنونم
موفق باشيد

ArTaBaZ

Well-Known Member
سلام
خیلی قشنگ هست
منم با چند نفری که گفتن کبوتر یه جوریه موافقم ، نظرت چی بود پشت اون عدد 2011 سمت چپ یک درخت کریسمس با کادو ها می بود ؟
موفق تر از قبل باشی

ferij

Member
wooooow
چه كردي.............
ok.gif

من اگر بودم وسطاش ول ميكردم.
1055246z99lj5uafv.gif
تبريك به پشتكارت.
عجب ذهن خلاقي باز هم تبريك.
با نظر دوستان در مورد كبوتر ها موافقم .
N_aggressive%20%2842%29.gif

مرسسسسسسسسسسسسسسي.
kiss.gif

Mj

Well-Known Member
بسیار زیبا کار کردی
من بیشتر از چیدمان تحت غالبت خوشم اومد درست مثل پر شدن یک ظرف...!
بسیار زیبا شده
خسته نباشی :rose:

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
سلام حبیبی:rose:
خیلی خیلی خوشمل شده:oops:
ایدش هم خیلی خوبه!!! میشه یه انیمشین باهاش ساخت که با صدای جمعیت Five , Four , Three , Two , One
Boooom HAPPY NEW YEAAAAAAR باد کنکا آزاد شن برن بالا صفحه :green:
اگه تو متریال بادکنکا یه Transparency با Brightness 80% هم میدادی خیلی قشنگ تر میشد:cool:
واقعا خوشم اومد از پشتکارت!:oops: تو کمتر 1 سال کار با سینما 4دی به کجا رسیدی!!!:paint:
فردا تو افتر هم میای می رو ضایع میکنی مجبور میشم از این انجمن برم:sad:
موفق باشی:oops:

رُز

Member
راستش اول واسه اينهمه رنج كمي برات اشك ريختم.
بعدش که کارو دیدم کف کردم
آخرسرم یه فکر به ذهنم رسید ، هر وقت کارای سنگین مثل این داشتی با با سیستم خودم کار کن !!!!!!!!

جدیدترین ارسال ها

بالا