Grub

BeHnAm_akb

Active Member
سلام من چند ماهیه رد هت 9 و ویندوز رو کنار هم نصب کردم و چند وقت پیش درایو Cرو فرمت کردم و مجدد میندوز نصب کردم حالا دیگه Grubبالا نمی آد باید چی کار کنم؟

سکوت

Member
جناب اكسيژن

مرسي از لينكي كه دادي .

ولي اين درست نيست كه وقتي سوالي ميشه از سوي كاربران ٬ به انها لينكي در خارج از سايت داده بشه .

سوال ايشان بايد در همين جا پاسخ داده ميشد . شايد اين مشكل براي خيلي هاي ديگه اتفاق بيافته ٬ .

اگر انها مجيدانلين را براي رفع اشكال انتخاب كرده اند پس بايد در همين جا جواب بگيرند .

اگه جواب را خود شما ميدانيستيد بهتر بود ، جواب ایشان را خودتان میدادید و در غیر این صورت یا جواب نمیدادید و یا اگر میخواهید جواب دهید در همین جا . و با عنوان کردن منبع .

مرسی .. ببخشید .. بنظر من اینطوره بهتره .

حالا باز یکی میاد میگه بچه ها ... :))

milad_sm

Member
ببخشيد من فضولي ميكنم...اما به نظر من اين كار هيچ عيبي نداره. اين كار يه نوع محدود كردن اطلاعاته...
اكسيژن رو نميدونم...اما من خودم با اينكه خيلي علاقه دارم به كمك كردن به ديگرانُ اما اگه قرار باشه وقت زيادي از من بگيره عطايش را به لقايش ميبخشم!
اينجا سايت انحصاري كه راه ننداخته ايم....همه سودي هم به كسي نميرسه...(غير از وبمستر!)
اگه كسي مشكلش رو اينجا مطرح ميكنهُ يقينا ميتونه با سرچ كردن اين تالار رو پيدا كنه و خب...به جوابي كه ميخواد لينك داده شده!
خلاصه خيلي مخلصيم! باز هم معذرت ميخوام پا برهنه پريدم وسط!

oxygenws

Active Member
من حرف ایشون رو از یه جهت قبول کردم و اون اینکه.....
جواب این سوال به یک جای دیگه مربوط شده و وابسته به اونجا شده!!! یعنی اگر اون منبع از بین بره..... این سوال هم به کل بی مصرف می شه.
ولی از این جهت که من بیام سوالی که یه بار بهش جواب داده شده رو بیام دوباره جواب بدم، مخالفم!!!

شاید بهتر بود بخش های مهم اون جواب در اون سایت رو اینجا بنویسم تا مشکل این دوستمون هم همینجا مرتفع بشه و در عین حال، برای آیندگان هم بمونه. البته من می دونم که هنوز اصلا فرهنگش نیست که دوستان (یا همون آیندگان!) بیان قبل از پرسیدن یه سوال یه جستجویی تو انجمن ها انجام بدهند تا شاید جوابشون باشه ولی به هر حال...... باشد که این فرهنگ و شعور در بین ما انجمن کاران!! جا بیفته.

موفق باشید، امید

milad_sm

Member
اره والا...الان همينجا نگاه كن تو همين صفحه اول چند تا سوال درمورد نصب مودم در لينوكس شده!!‌
همه اش هم يه جواب داره.
شايد شما بتونيد يه template درست كنيد براي سوال هاي تكراري!!‌ههههه! اسم طرف رو وارد كنيد جواب حاضره!!
به هر حال...از وجود كسايي مثل شما كه برا اينجا وقت ميگذاريد ممنون و متشكر!‌ اجرتون با امام باقر!!
مخلصيم!

برو بچز سلام!!! میبینم که بحث فلصفی میکنید........ :lol:
آقا من نمیدونم چرا شما ها سختتونه یه وقتی صرف کنید و در این فروم اول بگردید بعد سوال کنید اگه جوابتون را پیدا نکردید!!!!!!!!!
بابا من شخصا 100000000000 این گراب مخصوصا در ردهت توضیح دادم..... حالا بگذریم بقیه چقدر به طریق مختلف گفتند!!!!

محمد جان!

سکوت

Member
فلصفي ؟؟ منظورت فلسفي است ؟

محمد جان شما درست ميگي . هنوز ما ها طرز استفاده صحيح از فوروم را بلد نيستيم .

اگه اول سرچ كنيم و بعد تاپيك بزنيم ٬ شاهد اين وضع نخواهيم بود .

جدیدترین ارسال ها

بالا