Gprs پر سرعت روی لب تاپ

sizou_h

Member
سلام خدمت دوستان
1.لب تاپ من مدل dell inspiron 1525 هستش که اگه اطلاع داشته باشین زیر باتریش سیمکارت میخوره.
می خاستم بدونم که ازش چه استفاده ای میشه کرد؟
2.یکی از دوستام گفت که میتونی از gprs پر سرعت سیمکارتت رو لب تاپ استفاده کنی که از مخابرات باید اشتراک بگیری.اگه اطلاعاتی در این زمینه دارین (هزینه راه اندازی،هزینه شارژ ماهانه،تنظیمات کانکشن ،نحوه استفاده و ...) لطف کنین در این تاپیک بذارین تا همه استفاده کنن.
پاینده باشین

Mr.Steres

Active Member
بلاخره باید از سرویس های سیم کارتت استفاده کنی و ربطی نداره برای چه دستگاهی می خوای

sizou_h

Member
بلاخره باید از سرویس های سیم کارتت استفاده کنی و ربطی نداره برای چه دستگاهی می خوای

یعنی شما میگین حتما باید از سیمکارت همراه اول استفاده کرد؟
اما فک کنم با سیمکارت های دیگه بشه.
در ضمن از هزینه فعال سازیش خبرندارین؟

Mr.Steres

Active Member
شرمنده من از راهی که خودم استفاده می کنم براتون لینک گذاشتم شما می تونی هر شرکتی که Gprs استفاده می کنه سرویس بگیری ... هزینه فعال سازی اولیه هم نداره

sambol

Active Member
دوست عزیز مگه ما چند تا اپراتور داریم که خدمات gprs بدن یکی ایرانسل و یکی ام همراه اول هستش دیگه نکنه شما با اینترنت بیسیم اشتباه گرفتی؟یا باید وایسی اپراتور سوم بیاد اونجوری از نسل سوم استفاده کنی که سرعتش بالاست که هزینش هم بالاست مگر نه چیزی به اسم gprs پر سرعت وجود نداره اون دوستتون اشتباه کرده تا اونجام که من اطلاع دارم از اون سیم کارت میتونی مثل یه موبایل استفاده کنی یعنی تماس برقرار کنی و تماس بگیری

sizou_h

Member
دوست عزیز مگه ما چند تا اپراتور داریم که خدمات gprs بدن یکی ایرانسل و یکی ام همراه اول هستش دیگه نکنه شما با اینترنت بیسیم اشتباه گرفتی؟یا باید وایسی اپراتور سوم بیاد اونجوری از نسل سوم استفاده کنی که سرعتش بالاست که هزینش هم بالاست مگر نه چیزی به اسم gprs پر سرعت وجود نداره اون دوستتون اشتباه کرده تا اونجام که من اطلاع دارم از اون سیم کارت میتونی مثل یه موبایل استفاده کنی یعنی تماس برقرار کنی و تماس بگیری

دوست عزیز همون سیمکارت‌های دولتی که از قدیم داریم،اونا هم می‌شه، به صورت ۲.۵ تری ج(۲.۵ ۳ ج).دوستان تهرانی‌ که ازش استفاده می‌کنن،واسه من که شهرستانی هستن نمیدونم که واسه ما داره یا نه؟
این دوستمنم گفت که میری مخابرات برات فعال می‌کنن و هزینه فعال سازی هم نداره،پول استفاده هم رو فیشت میاد
تنظیمات رو هم

خود مخابرات بهت میده

aziztaeme

New Member
سلام اینترنتی هم میشه فعال کرد ازسایت همراه اول و ایرانسل ایرانسل خیلی ارزونتره .طرز کارشم شما سیم کارتو بذار تو لپ تاب بعد کانکت شو دیگه ؟:green:

جدیدترین ارسال ها

بالا