GiGAWarez.Com

mr_reza

Member
مشکل گیگاوارز

با سلام
بنده مدیر سایت گیگاوارز هستم . سایت ما در در روز بالای 13 هزار نفر بازدید کننده داره . ماهیانه حدود 100 گیگ (بیشتر) پهنای باند مصرف می کنه .

سایت بنده در حال حاضر بر روی هاستینگ گلوبات قرار دارد. من از امنیت و پشتیبانی گلوبات واااااااااااااااااااااااااااااااقعا خیلی راضیم. اما قیمت پهنای باند اضافی واااااااااااااقعا کمر شکنه !

ممنون میشم که یک هاستینگی رو معرفی کنید که از لحاظ امنیتی , سرعت و پشتیبانیش قوی باشه . قیمتش واسم مهم نیست ! مظنورم قیمت کلیه ی خدمات هاست هستش نه پهنای باند اضافی که کمر شکن باشه.

عزیزانی که مایلند اسپانسر سایت بشن هم در همین تاپیک اعلام کنند
ممنون

آخرین ویرایش:
گلوبات واقعا میزبان خوبی است.از لحاظ میزبانی به جرات میگم یکی از بزرگترین و بهترین و امن ترین میزبان های لینوکس در دنیا است.به بچه هایش خسته نباشید میگم.به نظر من بهتر شما با همون گلوبات کار کنید.یک مزاکره کنید شاید قبول کردن که اسپانسر شما بشن.

آخرین ویرایش:

mr_reza

Member
اسپانستر گیگاوارز

عزیزانی که مایلند اسپانسر سایتمون (گیگاوارز) بشن در همین تاپیک اعلام کنند

boromir

Member
سلام دوست عزیز .

من سایتت رو دیدم . اگه اشتباه نکنم دیتالایفه سیستمش ! به خاطر عکسهای زیادی که قالبت داره پهنای باند زیادی مصرف می کنه . میتونی واسه حل این مشکل عکسهای خود قالب رو تو سایت tinypic آپلود کنی تا هم سرعت لود سایتت بره بالا و هم پهنای باند کمتری استفاده کنی (با این کار مشکل پهنای باند من حل شد.) دومین کار هم اینه که باید بکنی در قسمت Admin Control Panel - system setting گزینه Enable Gzip: رو yes کنی .
امیدوارم موفق باشی و پا بر جا !

جدیدترین ارسال ها

بالا