Genius Web Interface

Mandana

Active Member
شهرام تو اسلیمی رو با سنتی یکی میدونی؟!

بزنم از وسط به 6 قسمت مساوی تقسیمت کنم؟!

یعنی تو یه خورشیدی اصیل ایرانی رو با یه طرح تذهیبی یکی میدونی؟

البته اسلیمی و سنتی هر دو از یک شاخه اند و عملن یکی محسوب می شن
healer.gif

هر چند از نظر بصری ممکنه تفاوت های زیادی توشون باشه.اما اسلیمی یا همون اسلامی، تلفیق نقوش سنتی ایرانیان بوده با هنر اسلامی که البته باز اون هم تا حد زیادی ایرانی بوده
6gurhxk.gif

ولی در مورد به شش قسمت مساوی تقسیم کردن اش باهات موافقم.هر قسمتش ام بذاریم یک طرف سایت صداش کنیم ببینیم میاد یا نه
127fs4701747.gif

bidemajnon

Well-Known Member
بازم سلام
من چند تا از اون سایتهایی که لینک داده بودین روو دیدم .
فقط می خواستم بگم افتخار می کنم که کشور من یه هنر و نشانه هایی از فرهنگ گذشتش داره که الان می شه تو کارهامون استفاده کنیم و بهشون افتخار کنیم . چون دیدم اصلاً اون یکیا چیزای این جوری اصلاً نداشتن .
خوشبحال خودمون.:lol:

Shouli

Active Member
سلام :
حاجی بهت بگم ترکوندی چی میگی !
بابا دمت گرم , خیلی کارت درسته اوسا ...
من با header بالایی خیلی حال کردم . ایول :)

موفق باشی

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
من کماکان سر حرفم هستم :crazy:
نکنه اسلیمی مدرن محسوب می شه ؟ :crazy:
دست بردار!! بیا توبه کن :دی

تاپ سکرت رو توضیحاتش رو خوندم !!! شما به عنوان یک استاد چه نظری داری؟! :crazy:

البته اسلیمی و سنتی هر دو از یک شاخه اند و عملن یکی محسوب می شن
healer.gif

هر چند از نظر بصری ممکنه تفاوت های زیادی توشون باشه.اما اسلیمی یا همون اسلامی، تلفیق نقوش سنتی ایرانیان بوده با هنر اسلامی که البته باز اون هم تا حد زیادی ایرانی بوده
6gurhxk.gif

ولی در مورد به شش قسمت مساوی تقسیم کردن اش باهات موافقم.هر قسمتش ام بذاریم یک طرف سایت صداش کنیم ببینیم میاد یا نه
127fs4701747.gif

همچنان میگم که نقوش اسلیمی و نذهیبی در واقع نقوش عربی هستن که به هنر ایران وارد شدن.

ولی نقوش سنتی ایران مثل نقوشی که تو خاتم کاریا و معرقهای ایرانی میبینیم کلی با اسلیمی و تذهیب فرق دارن.

پ.ن:
من خودم کلی چیز از تاپ سکرت یاد گرفتم. بنظرم مجموعه ی خوبیه. حالا ممکنه شما تمام این نکات رو بدونی ولی من که خیلی چیزا ازش یاد گرفتم.

NAKOOT

Well-Known Member
همچنان میگم که نقوش اسلیمی و نذهیبی در واقع نقوش عربی هستن که به هنر ایران وارد شدن.

ولی نقوش سنتی ایران مثل نقوشی که تو خاتم کاریا و معرقهای ایرانی میبینیم کلی با اسلیمی و تذهیب فرق دارن.

پ.ن:
من خودم کلی چیز از تاپ سکرت یاد گرفتم. بنظرم مجموعه ی خوبیه. حالا ممکنه شما تمام این نکات رو بدونی ولی من که خیلی چیزا ازش یاد گرفتم.

بحث ما سر اینه که این نقوش سنتی محسوب می شن یا نه !! دنبال مبدا و کشورش نیستیم !
4076.gif

اگر محسوب می شن پس قاعده دارن! اگر قاعده دارن ، توی پک اریدی قاعده رعایت نشده !!
34y5mvr.gif

تاپ سکرت دستت رو می بوسه :crazy:

مرسی از بقیه دوستان
4xvim2p.gif

GFX Master

بحث ما سر اینه که این نقوش سنتی محسوب می شن یا نه !! دنبال مبدا و کشورش نیستیم !
4076.gif

اگر محسوب می شن پس قاعده دارن! اگر قاعده دارن ، توی پک اریدی قاعده رعایت نشده !!
34y5mvr.gif

تاپ سکرت دستت رو می بوسه :crazy:

مرسی از بقیه دوستان
4xvim2p.gif

شهرام نمیخوام تاپیکت رو با این بحث به بیراهه بکشم ولی آخه دقیقا صحبت ما سر اینه که نقوش سنتی ای که استفاده میشه باید ایرانی باشه! تو میگی دنبال مبدأ نیستی ولی من میگم دقیقا فرق بین تذهیب و نقوش سنتی ایرانی تو مبدأ شون بوده.

من میگم تذهیب و اسلیمی نقوش سنتی محسوب میشن ولی نقوش سنتی اصیل ایرانی نیستن و با نقوش سنتی اصیل ایرانی فرق دارن. نقوش سنتی و اصیل ایرانی اون نقش و نگارای خیلی قدیمی هستن که تو کارای ایرانیا دیده میشه ولی بعد از اومدن اسلام به ایران این نقش و نگارا با نقش و نگارای اسلامی مخلوط شدن و اسلیمی و تذهیب بوجود اومد.

درباره ی پک اریدی هم درسته. تو پک اریدی هم نقش و نگار اسلیمی هست هم نقشهای یونانی و ... این پک رو هم من جمع نکردم. فقط چون ما دیدیدم تو فروم درخواست زیاد داشته جمع آوریش کردیم و برای فروش گذاشتیم وگرنه منم قبول دارم که خیلی از پکهاش ممکنه به درد من نوعی نخوره.

NAKOOT

Well-Known Member
شهرام نمیخوام تاپیکت رو با این بحث به بیراهه بکشم ولی آخه دقیقا صحبت ما سر اینه که نقوش سنتی ای که استفاده میشه باید ایرانی باشه! تو میگی دنبال مبدأ نیستی ولی من میگم دقیقا فرق بین تذهیب و نقوش سنتی ایرانی تو مبدأ شون بوده.

من میگم تذهیب و اسلیمی نقوش سنتی محسوب میشن ولی نقوش سنتی اصیل ایرانی نیستن و با نقوش سنتی اصیل ایرانی فرق دارن. نقوش سنتی و اصیل ایرانی اون نقش و نگارای خیلی قدیمی هستن که تو کارای ایرانیا دیده میشه ولی بعد از اومدن اسلام به ایران این نقش و نگارا با نقش و نگارای اسلامی مخلوط شدن و اسلیمی و تذهیب بوجود اومد.

درباره ی پک اریدی هم درسته. تو پک اریدی هم نقش و نگار اسلیمی هست هم نقشهای یونانی و ... این پک رو هم من جمع نکردم. فقط چون ما دیدیدم تو فروم درخواست زیاد داشته جمع آوریش کردیم و برای فروش گذاشتیم وگرنه منم قبول دارم که خیلی از پکهاش ممکنه به درد من نوعی نخوره.

سارا خدا شاهده قصد نداشتم ناراحتی برای کسی ایجاد کنم یا اینکه مجید آنلاین رو ببرم زیر سئوال بخاطر پک اریدی ...
4628.gif

فکر نکنم از من مجیدآنلاینی تر کسی باشه
ugly002.gif

شرمنده سارایی اگه نارحتت کردم
s187.gif

rose3.gif

GFX Master

سارا خدا شاهده قصد نداشتم ناراحتی برای کسی ایجاد کنم یا اینکه مجید آنلاین رو ببرم زیر سئوال بخاطر پک اریدی ...
4628.gif

فکر نکنم از من مجیدآنلاینی تر کسی باشه
ugly002.gif

شرمنده سارایی اگه نارحتت کردم
s187.gif

rose3.gif

دیوانه ای به خدا!
tt10.gif

من واسه چی باید ناراحت بشم بشر!؟

توضیحات بود فقط مای برادر!
AddEmoticons00519.gif

deevart

Member

کاملا موافقم .. اسمش که روشه .. اسلیمی از اسلام میاد .. اسلام هم مبدا عرب ها بودن .
کارتم خیلی خوب شده آقا شهرام

saeid.g

Member
بیا برات توی مجید آنلاین آپ کردم دیگه باید ببینی

مرسی شهرام جان.
متشکرم.
کار قشنگی شده. با توجه به هماهنگ شدنش با درخواست مشتری.
میگم این اینقدر عکس داره Load اش طول نمی کشه؟ به نظر من خیلی سنگینه!
البته می دونم مشتری خواسته!

البته اگه نبینیش هم چیزی رو از دست نمی دی

اصلا با این حرفت حال نکردم.بی Adobe.
الهی گرفتار Internet Explorer بشی!
الهی FireFox هیچ وقت رو سیستمت نصب نشه!

جدیدترین ارسال ها

بالا