Fa Generate Html from SQLite Runtime مشکل در ایجاد فایل html در زمان اجرا از دیتابیس

با سلام
یه مشکل لطفا راهنمایی بفرمایید ، البته با راهنمایی ها و لطف دوستان تونستم یه کارهایی بکنم اما این تیکه اش رو نتونستم. مثالهای دیکشنری و ... را هم بررسی کردم ولی نمیدونم چرا نمیشه

پروژه ام دو صفحه است که در صفحه اول لیست اخبار را از دیتابیس خوانده و مانند نمونه بصورت html ایجاد و نمایش میدهد و اگر روی عنوان خبر کلیک شد در صفحه دوم اطلاعات را بصورت کامل نمایش میدهد.
به دیتابیس درست وصل میشم اما فقط اطلاعات تعدادی فیلدهای عددی را نمایش میدهد و مثلا فیلد عنوان را نمایش نمیدهد.
مثال را ضمیمه کردم، لطفا راهنمایی بفرمایید که چجوری فایل html را مانند مثال همراه را در زمان اجرا از روی دیتابیس ایجاد کنم. البته فایلهای ایجاد شده از روی دیتابیس باید مثل دو فایل html کنار فایل پروژه باشند.
این کار را باید شنبه تحویل بدهم، لطفا میشه راهنمایی کنید
با تشکر

پیوست ها

• html.zip
    383.9 کیلوبایت · بازدیدها: 64
آخرین ویرایش:

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
من یه نمونه برات آماده کردم از کار ارتباط دیتابیس و نشون دادن اطلاعات با فایل HTML شاید بدردت بخوره

فقط پلاگین SQLite‌رو وارد برنامه بکنید

پیوست ها

• Demo.rar
    3.9 کیلوبایت · بازدیدها: 27
با سلام
از لطف شما ممنونم
یه مشکل:
وقتی sql زیر را اجرا میکنم، و بعد میخواهم اطلاعات فیلد List_Title را در یک تکست یا لیست باکس نمایش دهم محتویات فیلد List_Title را که بصورت varchar است نمایش نمیدهد و در لیست باکس بصورت عکس ضمیمه نمایش میدهد.

کد:
sql_query$='Select List_Title, List_ID Where List_ID=1;'

با تشکر

پیوست ها

• Data_Error_01.png
    Data_Error_01.png
    1.3 کیلوبایت · بازدیدها: 9

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
اطلاعات فیلد List_Title فارسی هستن ؟

اگر فارسی هستن آیا با خود MMB توسط پلاگین داده ها رو وارد کردید ؟

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
دوست عزیز همونطور که تلفنی هم گفتم بهتره شما با خود ام ا م بی اطلاعات رو وارد دیتابیس و دیتابیستون رو ایجاد کنید

با سلام
از لطف و راهنمایی شما سپاسگزارم.
همونطوری که استاد عزیز MahmoodM30 و nevercom راهنمایی کردند ایراد از این بود که من دیتابیس رو با یک برنامه جانبی ساخته بودم و با همون برنامه اطلاعات را وارد کرده بودم.
الان با (M30 Generate List View Code V 1.0 + M30 Generate Database V 1.1) برنامه ای که آقای حسینی عزیز معرفی کردند دیتابیس را ایجاد کردم و اطلاعات را اضافه کردم و بدرستی کار میکنه.
دو تا سوال:
1- اطلاعات فارسی رو در لیست ویو درست نشون نمیده
2- آیا برنامه ای هست که بتونم مانند SQLite Expert Professional دیتابیس را ویرایش کنم و مشکلی پیش نیاد؟
با تشکر

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
برای ساخت دیتابیس و ایجاد تغییرات میتونید از هر برنامه ای که تمایل دارید استفاده کنید.
اما برای وارد کردن داده های فارسی (غیر انگلیسی) با خود mmb و توسط پلاگین اینکار رو انجام بدید.

با سلام
با خود mmb دیتابیس را ایجاد کرده و الان اطلاعات را بدرستی در html و listview نمایش میدهد (البته فارسی را درست نمایش نمیدهد)
دو تا مشکل همچنان موجوده:
1- نوع فیلد List_ID را با SQLite Expert Professional را ایندکس و به AutoInc تغییر دادم تا بصورت اتوماتیک این فیلد را مقدار دهی کند ولی نمیدونم چرا خودش مقدار دهی میکند
2- کاراکترهای فارسی را درست نمایش نمیدهد،
- آیا باید در RegionalSetting حتما فارسی را default کنم؟
- آیا در کامپیوتر کاربر نهایی هم باید حتما فارسی enable باشد و در RegionalSetting حتما فارسی را default کند؟
با تشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا