قالب Gear 2

HR3D

کاربر فعال
سلام خدمت تمام دوستان عزیز ، پوزش بابت فعالیت بسیار کم بنده در انجمن اونم بخاطر مشغله ی بسیار زیاد ...

غرض از ایجاد این تاپیک معرفی پروژه ای هست که بنده حدود 2-3 ماهه که با دوستانم داریم روش کار میکنیم ولی مراحل تولید از 6 ماه قبل شروع شده ،
که یک پروژه ی گیم موبایل برای پلتفرم های Android & IOS از استودیو Orca Games هست
سبک این گیم Drag Racing و موتور انجین گیم Unity می باشد

Orca Games Studio

شاید این صحبت ها مقداری کلیشه ای باشه ولی میتونم بدون اغراق خدمتتون عرض کنم که کیفیت هنری و بصری "دنده 2" درخور رقابت با بازار جهانی و بازیهای همسبک این پلتفرم ها و قابل اجرا روی اغلب موبایل های میانرده ی حال حاضر بازار هست
این بازی قراره تا روزهای آتی اواخر این ماه بصورت رایگان در مارکت های داخلی در دسترس قرار بگیره و امیدوارم با حمایت شما دوستان عزیز بتونیم پتانسیل بالای تیم های مستقل ایرانی رو به نمایش در بیاریم

-------------------------------------------------------
در اینجا هم نام اعضای تیم رو خدمتتون عرض کنم :
برنامه نویس و مدیر تیم : حسین ابرار
2d Designer و مدیریت هنری : محمد معتضدی
3d Modeler : سینا تهرانی ، حمیدرضا بهشتی
3d Visualizer : حمیدرضا بهشتی
و همینجا سپاس و قدردانی میکنم از تمامی دوستان خصوصا جناب ابرار بابت زحمات بی دریغ و فراوانشون .

دو اسکرین شات از داخل بازی (پوزش که کمه فعلا اجازه ی پخش تمامی تصاویر داخل گیم نیست ! :d ) :

سرتون رو درد آوردم بریم سراغ رندر ها
رندر ها زیاد بودن و سعی کردم بیشترش رو بگذارم
تجارب زیادی حین کار با این تیم دوست داشتنی نسیب بنده شد و آزمون خطاهای بسیاری پیش اومد
فرصت کمی برای درست کردن رندر ها بود و به نظر خودم کیفیت بعضی از رندر هایی که زمان کمتری برای تست زنی نیاز داشت به نسبت بهتر از رندر های سنگین بوده ....

امیدوارم مورد توجهتون قرار بگیره
3ds Max - Vray - Photoshop

برای دنبال کردن اخبار و حمایت از ما هم فعلا کانال های دسترسی ما محدود به تلگرام و اینستاگرام هست و خوشحال میشیم شاهد بازخوردهاتون باشیم :

کانال تلگرام : Telegram Channel
صفحه ی اینستاگرام : Gear_Two_Instagram Page

در پناه حق

madmaster_3d

Well-Known Member
خیلی هم خوب و قشنگ. البته باید محیط بازی رو دید و گیم پلی بازی ^^

Mehran coyote

Well-Known Member
کارهای خوبی از آب در اومده
کار گیم مخصوصا موبایل اون بخش بهینه کردن و برنامه نویسیش سخترین لول کار هست که اگر بهینه نباشه ممکنه شارژ موبایل رو زود تموم کنه یا اینکه خوره سخت افزار باشه یا ........
که فکر کنم شما از این مرحله گذشته باشید
میشه چند تا وایر از خودروها رو نشون بدی ؟

خسته نباشید به خودت و سینا عزیز و برنامه نویس های گروه

HR3D

کاربر فعال
خیلی هم خوب و قشنگ. البته باید محیط بازی رو دید و گیم پلی بازی ^^

خیلی ممنون دادا ، به امید خدا بزودی بازی داخل مارکت های اندرویدی قرار میگیره و شاهد گیم پلی فوق العادش میشیم

کارهای خوبی از آب در اومده
کار گیم مخصوصا موبایل اون بخش بهینه کردن و برنامه نویسیش سخترین لول کار هست که اگر بهینه نباشه ممکنه شارژ موبایل رو زود تموم کنه یا اینکه خوره سخت افزار باشه یا ........
که فکر کنم شما از این مرحله گذشته باشید
میشه چند تا وایر از خودروها رو نشون بدی ؟

خسته نباشید به خودت و سینا عزیز و برنامه نویس های گروه

ممنونم مهران جان ، بله پروژه مراحل پایانیش رو میگذرونه و روی تقریبا تمامی دستگاه های میانرده ی حال حاضر بازار بخوبی بازی به اجرا در میاد

رندر وایر خدمت شما :

آخرین ویرایش:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام ان شاءالله موفق باشی. بهت خدا قوت میگم همه چه عالی هست
فقط سعی کن با مارکتهای خارجی هم قرار داد ببندی راه پیدا کن از اون ور هم فروش داشته باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا