G-mail

Parham

Well-Known Member
منظور شما ایجاد حساب کاربری در برای G-Mail هستش اگر این هست آدرس میل خودتون را در این پست قرار بدید تا برای شما دعوت نامه ارسال کنم

Sunboy454

Active Member
MeisamOnline گفت:
چه جوری میشه G-mail ساخت؟

لطفا راهنمایی کنید.
دوست من این چه جای تاپیک زدنه ؟ اگه جستجو میکردی تاپیک این موضوع رو پیدا میکردی ، در غیر اینصورت تو انجمن نیازمندیها ،تاپیک باز میکردی

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز فکر می‌کنم که این دوست خوبمون چون جدیدا در سایت عضو شدن هنوز با محیط آشنا نباشن امیدوارم که از مورد های بعدی بیشتر دقت کند

Parham

Well-Known Member
آخرین ویرایش:

bache +

Well-Known Member
ببخشید میون کلمتون
ولی تقریبا 2 هفتست جی میل بدون اینوایت ایمیل میده
ولی لیکر نکنم دیگه احتیاجی به این کارا باشه

Parham

Well-Known Member
گفته شما درست هستش اما این امکان فقط برای کسانی‌ که در آمریکا هستن ایجاد شده و از زمانی‌ که سیستم پیغام رسان گوگل با نام Google Talk برای دسترس همه در سایت قرار داده شد و شما برای استفاده از این سیستم نیاز به دارا بودن یک حساب Gmail بودید ، گوگل Gmail را برای کسانی‌ که در آمریکا هستن به صورت مجانی‌ در آورد ، آن هم به این صورت که ابتدا شما به این صفحه وارد میشوید و پس از وارد کردن شماره موبایل خود و کدی که در تصویر می‌بینید ، پیغامی‌ به صورت SMS دریافت می‌کنید که که در حقیقت یک invitation code هستش و پس از آن به این صفحه مراجعه کرده و پس از وارد کردن invitation code میتونید یک حساب Gmail برای خود بسازید ، هدف از این سیستم هم این بوده که مشخص شود که یک فرد حقیقی‌ از این سیستم استفاده می‌کند

Reza_HipHop

New Member
شما بدون دعوتنامه مي تونيد با استفاده از سايت Bytetest.com عضو جي ميل شويد.موفق باشيد.

mojtaba-saleh

Active Member
آقا من می خوام برای یکی دعوتنامه بفرستم چه طوری و از کجاش باید بفرستم

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز چندین بار در چندین پست روش این کار را توضیح دادم به طور کامل یه جستجو در انجمن ها انجام بده پیدا میکنی‌

DARYA-DAL

New Member
دوستان براي اينكه gmailبسازي به ادرس groups.google.com برو
راحت يه gmail بساز

جدیدترین ارسال ها

بالا