غیره Fuji-X100

Ali_CG

Well-Known Member
سلام دوستان . . .
اینم از اولین تمرین من با وی ری!
این مدل بهونه ای شد که برم چند تا آموزش وی ری ببینم و جا داره یه دستت درد نکنه هم به آقا مهدی بگم! » » » آموزشهای بخشVray
بگذریم . . .
خوشحال میشم نظرتون رو بدونم . . .
3Ds Max 2012
VRay 2
:rose:
:tavajoh:رندر جدید به همراه وایر فریم اضافه شد . . .
رندر جدیدتر هم اضافه شد . . .

پیوست ها

• 59375578769659111540.jpg
    59375578769659111540.jpg
    493.2 کیلوبایت · بازدیدها: 23
  • 16.jpg
    16.jpg
    250.5 کیلوبایت · بازدیدها: 11
  • 17.jpg
    17.jpg
    232.3 کیلوبایت · بازدیدها: 10
  • Final Ahmad.jpg
    Final Ahmad.jpg
    710.4 کیلوبایت · بازدیدها: 20
  • UP.jpg
    UP.jpg
    747.5 کیلوبایت · بازدیدها: 21
آخرین ویرایش:

Mehran coyote

Well-Known Member
سلام خسته نباشی علی جون
من نمی دونم چه دلیلی داره این هم از بلور تو کارات استفاده می کنی؟؟؟!!!!
مدلت رو تو تاپیک مسابقه دیدم مدل خوبیه خوب مدل کردی فقط این نوع رندر از جزئیاتی که دوربینت داره را نشون نمیده
افکت lens flare هم یکم زار میزنه تو صحنت :green:

در کل خوبه خسته نباشی :rose:
--------------------------------------
چرا عکسا پاک کردی پ؟

آخرین ویرایش:

Ali_CG

Well-Known Member
سلام خسته نباشی علی جون
من نمی دونم چه دلیلی داره این هم از بلور تو کارات استفاده می کنی؟؟؟!!!!
مدلت رو تو تاپیک مسابقه دیدم مدل خوبیه خوب مدل کردی فقط این نوع رندر از جزئیاتی که دوربینت داره را نشون نمیده
افکت lens flare هم یکم زار میزنه تو صحنت :green:

در کل خوبه خسته نباشی :rose:
مرسی مهران جوون
این بلور شدنش احتمالا به خاطر اینه که خودم چشمام ضعیفه و همه چیزو بلور میبینم . . . میخوام بقیه هم اینجوری ببینن!
یکمی هم صحنه رو از حالت خشکی و پلاستیکی بودن هم درمیاره!
اگه از دو تا دوربین استفاده میکردم یکم ضایع میشد! ولی راست میگی، جزییاتش معلوم نیست، حیف اون همه وقتی که رو جزییات صرف شد . . . !
افکتش خوب نیست؟! میخوای بگی بزرگه؟!
kar.gif

درسته! افکت اینجوری فکر نکنم تا حالا دیده باشم! واسه همین ایراد داره . . .
مرسی . . . .
---------------------
عکس رو به دلایل شخصی برداشتم!
3110.gif

تهدید شده بودم که تومسابقه شرکت داده نمیشه . . .
بعد از نتیجه میزارم . . .

آخرین ویرایش:

Ali_CG

Well-Known Member
به خاطر مسایل امنیتی برداشتمش تا ندزدنش!
حس دستمال بازی رفت! وگرنه واست دو دستماله میرقصیدم!
263cylj.gif

عکس رو بعد از اعلام نتایج میزارم!

Ali_CG

Well-Known Member
خب. . . .
نتایج هم اعلام نشد و ما عکس رو گذاشتیم!
رندر جدید هم اضافه کردم . . .
منتظر نظرات هستم . . .

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.دلیل بلور شدن اون کار اینه یه مگسی دور خیز کرده میخواد با مغز برو توی دوربین.دید مگس هست. :lol:
کار بسیار شایسته و با ارزشی شده.
مدلینگ که کامل هست.دقت توی جزئیات کاملا مشهود هست
در مورد رندر هم خوب شده.چوب میز خیلی تند شده.کلا رندرها خیلی داغ هست.یعنی کنتراست باید متعادل تر باشه
عکس خوبی برای روی میز انتخاب نشده.انگار عروس توی ماشین هست شوهر کچل زامبی شده میخواد بیاد بخورتش! عکس بهتر بزار
ببین اشتباه منو تکرار نکن.من بزرگ ترین اشتیاهات اخیرم توی پست پروداکشن این بود خیلی اغراق آمیز کار میکردم.با کنتراست و رنگ ها تصویر میکندم.
وقتی خواستم کار خانه سالمندان فرشید رو دوباره بسازم هر چی گشتم توی کارش اوربرایت و کنتراست وحشیانه ندیدم. ببین کنتراست نباید با اوربرایت اشتباه گرفته بشه.کنتراست خوبه اما نه اینقدر داغ واسه همین سعی کردم سبک کاری پست پروداکشنم رو عوض کنم.
پینشهاد میکنم از یه جایی فایلهای PSD ارچ اینترویور های اورموشن رو گیر بیار.قشنگ آنالیز و بررسی کنی بدون هیچ گونه پلاگین فقط با خود فتوشاپ واقعا پست پروداکشن های مناسببی رو انجام داده
به پیشنهاد.همیشه کارت رو به شخص غیر سه بعدی کار هم نشون بده.من همسرم عکاسی میکنه.از افکت و سه بعدی رندر افکت اطلاعاتی نداره.اما وقتی رندرهامو میبینه خیلی قشنگ نقد میکنه.من توی دفاع میگم این افکت مثلا ماله جدیدترین تکنیک 2012 فلان برنامه فلان چیزهست بیبین چقدر باحاله اما اون سر تکون میده و کلا رندرم رو شیفت دیلیت میکنه!! به این میگن مرد سالاری!
مثلا توی رندرت اون افکت خورشید و اور بلور رو زدی فقط به خودت بگی عجب تکنیکی هست این بلور ..واواو عجب چیزی هست این لنز افکت!

madmaster_3d

Well-Known Member
اون رندر که بلور داره باید با اون دستمالت بلورش رو پاک کنی. اون رندر close up قشنگ شده. مسابقه اعلام شد یکی لطف کنه نتایجش رو به من پیغام بده. تابلو اعلانات کجاست؟:lol:

Ali_CG

Well-Known Member
سلام.دلیل بلور شدن اون کار اینه یه مگسی دور خیز کرده میخواد با مغز برو توی دوربین.دید مگس هست. :lol:
کار بسیار شایسته و با ارزشی شده.
مدلینگ که کامل هست.دقت توی جزئیات کاملا مشهود هست
در مورد رندر هم خوب شده.چوب میز خیلی تند شده.کلا رندرها خیلی داغ هست.یعنی کنتراست باید متعادل تر باشه
عکس خوبی برای روی میز انتخاب نشده.انگار عروس توی ماشین هست شوهر کچل زامبی شده میخواد بیاد بخورتش! عکس بهتر بزار
ببین اشتباه منو تکرار نکن.من بزرگ ترین اشتیاهات اخیرم توی پست پروداکشن این بود خیلی اغراق آمیز کار میکردم.با کنتراست و رنگ ها تصویر میکندم.
وقتی خواستم کار خانه سالمندان فرشید رو دوباره بسازم هر چی گشتم توی کارش اوربرایت و کنتراست وحشیانه ندیدم. ببین کنتراست نباید با اوربرایت اشتباه گرفته بشه.کنتراست خوبه اما نه اینقدر داغ واسه همین سعی کردم سبک کاری پست پروداکشنم رو عوض کنم.
پینشهاد میکنم از یه جایی فایلهای PSD ارچ اینترویور های اورموشن رو گیر بیار.قشنگ آنالیز و بررسی کنی بدون هیچ گونه پلاگین فقط با خود فتوشاپ واقعا پست پروداکشن های مناسببی رو انجام داده
به پیشنهاد.همیشه کارت رو به شخص غیر سه بعدی کار هم نشون بده.من همسرم عکاسی میکنه.از افکت و سه بعدی رندر افکت اطلاعاتی نداره.اما وقتی رندرهامو میبینه خیلی قشنگ نقد میکنه.من توی دفاع میگم این افکت مثلا ماله جدیدترین تکنیک 2012 فلان برنامه فلان چیزهست بیبین چقدر باحاله اما اون سر تکون میده و کلا رندرم رو شیفت دیلیت میکنه!! به این میگن مرد سالاری!
مثلا توی رندرت اون افکت خورشید و اور بلور رو زدی فقط به خودت بگی عجب تکنیکی هست این بلور ..واواو عجب چیزی هست این لنز افکت!

درود بر عارف بزرگ . . .:rose:
مرسی از نظرت . . .
اون عکس رو خودم هروقت میبینم قند تو دلم آب میشه! نمیدونم چرا! :green:
در مورد کنتراست زیادش درست میگی. . . زیادی اغراق میکنم، شاید چشمام اینجوری عادت کرده!
ولی یه مقداریش هم برمیگرده به رندر و نورپردازی بد!
حالا عکس رندر اصلی رو هم میزارم تا ببینی . . .
واسه سرپوشیدن این ایرادا مجبور میشم زیاد دستکاریش کنم . . .
فعلا دوران ناشی بازیه . . .
آره، اتفاقا با خودم میگفتم عجب افکتی شده . . . ولی کسی نیست که مرد سالاری کنه! :lol:
مرسی :rose:
اون رندر که بلور داره باید با اون دستمالت بلورش رو پاک کنی. اون رندر close up قشنگ شده. مسابقه اعلام شد یکی لطف کنه نتایجش رو به من پیغام بده. تابلو اعلانات کجاست؟:lol:

شیفت دیلیت رو باحال اومدی :lol:
مرسی
مسابقه تابلو اعلانات نداره . . .

پیوست ها

• 0.jpg
    0.jpg
    795.5 کیلوبایت · بازدیدها: 7
آخرین ویرایش:

Ali_CG

Well-Known Member
این رندر دویومیت خیلی قشنگتر شده
کاش اینو میذاشتی باسه مسابقه
مرسی سجاد جان
اگه میدونستم زاویه دوربین اینقد مهمه از اینم نزدیکتر رندر میگرفتم!
من بیکار جزییات داخل چراغ فلش رو هم ساخته بودم!
یه مقدار هم به خاطر نورپردازی بد و کنتراست زیادش جزییات معلوم نیستن . . .
مرسی استاد :rose:

m.n1362

Member
سلام علی خوبی؟عارف همه چی رو گفت ر فعال یه درجه بالاتره:green:......ماشالا از کاربمدلت خیلی خوب شده واسه اولین کار وی ری هم خوب شده یکم متریال سازیت مشکل داره متریال یعنی همه چی کارای خوب متریال خیلی خوب دارن ..موفق باشی

Ali_CG

Well-Known Member
سلام علی خوبی؟عارف همه چی رو گفت ر فعال یه درجه بالاتره:green:......ماشالا از کاربمدلت خیلی خوب شده واسه اولین کار وی ری هم خوب شده یکم متریال سازیت مشکل داره متریال یعنی همه چی کارای خوب متریال خیلی خوب دارن ..موفق باشی

سلام، شما خوبی؟! جیگرتو!
آره عارف خان فعال بودن، جدیدا فعال تر هم شدن!
آره متریال ها خوب نشدن، منم بیشتر دوس دارم از تکسچر استفاده کنم، ولی حوصله UV مکس رو ندارم!
کاش میشد یکی لینک UV Layout رو با کرکش بده! خیلی ثواب مبکنه . . .
5735.gif

مرسی . . .
4lqqtqv.gif

Mehran coyote

Well-Known Member
رندر اولی رو اصلا دوست نداشتم
رندر دوم عالی شد افرین جزئیات رو خوب نشون دادی
اینم بت بگما بهتر از این هم میتونی کار کنی:wink:
مثلا همونطور که عارف گفت عکسه اصلا خوب نیس یا تکسچر وسط بدنه دوربین میتونه بهتر باشه و .....

آخرین ویرایش:

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
سلام
این رندر آخری عالی شده علی جان
اگر از چرم بهتری استفاده می کردی جلوه بهتری داشت و یه ذره شدت نوری که به بالای دوربین تابیده زیاده و همچنین یه تکسچر بهتر برای چوب.
احساس می کنم توی کارت عجله می کنی اگر با حوصله تر کار کنی به مراتب رندر خیلی بهتری خواهی گرفت

Ali_CG

Well-Known Member
رندر اولی رو اصلا دوست نداشتم
رندر دوم عالی شد افرین جزئیات رو خوب نشون دادی
اینم بت بگما بهتر از این هم میتونی کار کنی:wink:
مثلا همونطور که عارف گفت عکسه اصلا خوب نیس یا تکسچر وسط بدنه دوربین میتونه بهتر باشه و .....
مرسی مهران جون
دوباره یه دستی بهش کشیدم!
ببین این دفعه چجوری شده . . .
thankyou.gif

سلام
این رندر آخری عالی شده علی جان
اگر از چرم بهتری استفاده می کردی جلوه بهتری داشت و یه ذره شدت نوری که به بالای دوربین تابیده زیاده و همچنین یه تکسچر بهتر برای چوب.
احساس می کنم توی کارت عجله می کنی اگر با حوصله تر کار کنی به مراتب رندر خیلی بهتری خواهی گرفت
مرسی عباس جان
آره، این چرمه از دور قشنگ نشون میداد! از جلو یه چیز دیگه شد!
اون نور هم درسته، تو فتوشاپ خراب شد . . .
این روزا حوصله کجا بود . . .!
thankyou.gif

و اما . . .
یه سری ایراداتی رو که گفتین رو سعی کردم برطرف کنم . . .
چرم اصل بهش دادم!
عکس رو عوض کردم!
اگه کسی گفت این عکس هم زشته میکشمش! عکس برادر زادمه! :green:
کنتراست و . . . یکم کنترل کردم . . .
ولی به نظرم چارپایه خوب نشده، اون قلبها رو هم دلم نیومد بردارم ولی زشتش کرده . . .
subdive مال Depth of field دوربین رو گذاشتم رو 10 زمان رندر به 1:30 رسید!
خلاصه . . .
خوشحال میشم نظر بدین . . . :rose:

پیوست ها

• Final Ahmad.jpg
    Final Ahmad.jpg
    710.4 کیلوبایت · بازدیدها: 6

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
این خیلی بهتره.یه تست هم با چرم مشکی بزن ببین چطوره
عکسه هم قشنگه:green::rose:

Ali_CG

Well-Known Member
مرسی عباس جون . . .
چرم مشکی هرچه گشتم پیدا نکردم . . .
گوگل هم که تحریم کردیم! ایمیج یاهو که تعطیل! بیشتر عکس های بینگ هم که شیلتر !
دیگه هم حوصلشو ندارم . . .
یکی هم نیست که یه چیز بگه بسازیم .، حوصلمون سر رفت . . .
راستی! هم عکسش قشنگه هم خودش! عمو قمبولش بله! :green:
کسی دیگه نظری نداره؟! :-?

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام
به نظر من اگه فقط مشکل بک گراند رو برطرف کنی پیشنهاد برای تاپ گالری

جدیدترین ارسال ها

بالا