Free Tutorials آموزش دیجیتال پینتینگ

وضعیت
موضوع بسته شده است.
سلام،

من قصد دارم هر جمعه یه آموزش در مورد دیجیتال پینتینگ رو که خودم ساختم برای شما به اشتراک بزارم اینجا. به زبان فارسیه. هر سوالی داشتید در مورد مباحث آموزشی لطفا همان جا تو یوتوب زیر مباحث مربوطه مطرح کنید لطفا، اینجا پاسخگو نیستم.

درس اول : در مورد تفکیک رشته ها، معرفی سایت های هنری، چیدمان هنرمندان در شرکت و دستمزد هنرمندان.

www.youtube.com/watch?v=0-yohE3kSwU

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
اینم پورتفولیوی من (نمونه کارهام)
www.facebook.com/ChristophertArts

پیجم در اینستاگرام.
www.instagram.com/christopher_parnian

اینم لینک گروهم تو تلگرام، موضوع گروه فقط در مورد هنر هستش. (دیجیتال و غیر دیجیتال)
telegram.me/joinchat/BjW7nUF-TzVucIUC24lwHA

مبحث امروز در مورد تنظیمات قلم درفتوشاپ برای مبتدیان بخصوص کسانی که تا الان Traditional Arts کار کردن و می خوان برای اولین بار Digital Arts را شروع کنند. مبحث هفته ی بعد در مورد آناتومی خواهد بود.

مبحث این هفته هم در مورد سیلوییت هستش. شما می توانید تمرین عملی رو با همین ویدئو شروع کنید.

سلام، اینم از آموزش این هفته. در مورد طراحی اجزای مختلف کاراکتر هستش. این مبحث ادامه داره.

سلام،

اینم از آموزش این هفته. در مورد طراحی اجزای مختلف کاراکتر. این مبحث باز هم ادامه داره.

سلام،

اینم از آموزش این هفته. در مورد طراحی اجزای مختلف کاراکتر. این مبحث باز هم ادامه داره.

سلام،

سلام،

اینم از آموزش این هفته. در مورد طراحی اجزای مختلف کاراکتر. این مبحث یک اپیزود دیگه میمونه.

این هم از آموزش این هفته در مورد نور پردازی اپیزود دوم. اگه خدا بخواد هفتهٌ دیگه رنگامیزی رو شروع می کنیم.

این هم از آموزش این هفته. میدونم اکثر شماها از ماهها پیش منتظر این مبحث بودید. بالاخره مبحث رنگ فرا رسید. این مبحث در مورد روانشناسی رنگ، تئوری رنگ، قانون های انتخاب رنگ و رنگامیزی است. این بخش رنگ احتمالا بین 12 الی 16 اپیزود خواهد بود. هر اپیزود حدودا 20 دقیقه خواهد بود. موفق باشید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا