Free Hosting Manager - مدیریت کاربران هاستینگ "رایگان"

Mr.Steres

Active Member
خوب دوستان هاستینگ و غیر هاستینگ سلام !
امروز براتون یه اسکریپت خیلی خوب اوردم ! اسکریپت هاستینگ منیجر ! یه اسکریپت خیلی خوب برای مدیریت کاربرانتون و سر و سامون دادن به بخش سفارشات سایتتون !

این اسکریپت با امکاناتی مثل عضویت / مدیریت / مدیریت کاربران / سفارش از طریق حساب کاربر / یادآوری رمز / لیست محصولات / متصل به WHM و خیلی چیزای دیگه که به درد admin می خوره !

در ضمن خیلی راحت میشه فارسی کرد اسکریپت رو ! واقعا خیلی ساده ! (اگه خودتون انجام بدین بیشتر به دلتون میشینه)

امکانات ار نظر سازنده :

Download System
Knowledge Base Addon
SALT encrypted MD5 passwords
Updated Captcha Image
More features to signup keys
Link newsletter addon with clients
Fix possible email bug
Client Control Panel
Forced Ads Module (More info)
Admin CP - Client Management
Support Tickets
Manual Install Feature
Language Files
Template Files
Accounting file included
Several Bugs Fixed from V2.0
More Features​

کد:
http://www.fhm-script.com/demo/index.php

در ضمن ! طراحی تمپلیت برای این اسکریپت فوق العاده راحته ! و میتونید با سایتتون مچ کنید ×

در هر صورت وظیفه خودم دیدم به دیگران کمک کنم و همون طور که قول دادم بخیل نباشم ! ممنون ! فایل پیوست شد !!

پسورد : www.takspace.net
راستی منتظر سیلی عظیم از تشکر ها هستم

پیوست ها

• Free_Hosting_Manager_V2.0.2 (takspace.net).zip
    329.4 کیلوبایت · بازدیدها: 181
آخرین ویرایش:

Mr.Steres

Active Member
بنده روی xampp نصب کردم ! میتونید اون چند تا فیلد رو از خودتون بزنید . یعنی یه چیز فرضی !

موفق باشید

MJ Rayaneh

Well-Known Member
دانلودش کردم سر فرصت نصبش میکنم تا ببینم چطوره.
ممنون از شما دوست عزیز.

mehdi_7070

Active Member
دوست عزیز خیلی ممنون :rose:

من نصب کردم، ولی یک مشکلی داره. پکیج‌های هاست را خودش نمی‌تونه تولید کنه و از روی WHM می‌خواد بخونه :-?

Mr.Steres

Active Member
الان کیبورد ندارم ... درستشم همینه . شما باید پکیج هارو از whm تعریف کنی ، اینطوری بهتره ...

بنده روی xampp نصب کردم ! میتونید اون چند تا فیلد رو از خودتون بزنید . یعنی یه چیز فرضی !

موفق باشید

من که هرچی سعی کردم نتونستم روی EasyPHP نصبش کنم
از WHM اشکال میگیره !

یه سوال : کدوم هاستینگ ( ایرانی || خارجی ) از این CMS استفاده کرده ؟

S4DEGH

Well-Known Member
بسيار عالي ..

بعد از اين همه مدت بالاخره يكي پيدا شد يك كار خير انجام بده برخلاف بعضي ها كه فقط دنبال كلاه گذاشتن سره ملت هستن !! :)

زدیم ولی نشد ..شاید easyphp این مشکل رو داره لینک xampp رو کسی داره غیر لینک سایت اصلیش چون با DAP نمیشه دانلود کرد .

برای من هم دقیقا همین طور شد !اگه میشه لینک xampp رو بدین فکر کنم باین مشکلی نباشه نه ؟

DANG3R

Member
خیلی خیلی عالی بود ...
مشکله خیلی هارو حل می کنه ...
ممنون
موفق باشید

DANG3R

Member
ببخشید از ارسال مجدد !
اگر برنامه حرفه ای می خواهید برای لوکال هاست و Add-on های مختلف و سایر امکانات ، Xampp پیشنهاد میشه و اگر یک برنامه لوکال هاست دم دستی و سبک می خواهید EasyPHP پیشنهاد میشه ...
موفق باشید.

p30click

Member
خیلی عالی بود.

این یکی خیلی عالی بود. مطمئن باشید که من استفاده میکنم.

شما که خصیص نیستید . لطفاً اگر اسکریپتهای خود سایت هاستینگ رو دارید هم بذارید تا بقیه استفاده کنند

یک اسکریپت هست که یکی توی یک انجمن معروف گفت نسخه رایگانش تو نت هست. یک اسکریپت سایت هاستینگ فارسی آژاکس مثل نسخه قبلی هاستیران.

اگه بذارید ممنونتون میشم.
یاحق

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

جدیدترین ارسال ها

بالا