قالب Ferrari 458

Noori 3D

Member
سلام دوستان
این بار یه ماشین Ferrari 458 رو مدسازی کردم .
نرم افزارها

Softimage 2014
Mental Ray
Photoshop CS6
HDR Lights Studio 4.2

منتظر نظرات سازنده شما هستم.

85170087377095886093.png

18762036243972096077.png

60701955656982928907.png

26432692818123210263.png

و این هم تصاویر از وایر فریم کارم.

01093976537382124258.jpg

16175655888945298628.jpg

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
مدلینگ که خیلی خوب شده ، تبریک
در مبحث رندر ضعیف عمل شده ، عکس یک استدیوی large Studio رو بگیرید و زا روی اون یک مجازیش رو بسازید .

SinaTR

Well-Known Member
سلام

اين ماشين بلوپرينت 3نما خيلی خوبی داره و عکسای زيادی ازش پيدا می شه، ولی خيلی از قسمتا کلا تغيير کرده
فقط می تونم بگم که کاش با حوصله تر و دقيق تر کار می کردين...

Barnara

کاربر متخصص 3ds max
مدلینگ خوبه، روی متریال و رندر و نورپردازی تمرین کن.

Noori 3D

Member
مدلینگ که خیلی خوب شده ، تبریک
در مبحث رندر ضعیف عمل شده ، عکس یک استدیوی large Studio رو بگیرید و زا روی اون یک مجازیش رو بسازید .

مرسی تشکر دوست
اون استدیوی که گفتی رو نفهمیدم یعنی محیط مجازی باید طراحی کنم ؟

سلام

اين ماشين بلوپرينت 3نما خيلی خوبی داره و عکسای زيادی ازش پيدا می شه، ولی خيلی از قسمتا کلا تغيير کرده
فقط می تونم بگم که کاش با حوصله تر و دقيق تر کار می کردين...

تشکر دوست عزیز از نظرت ................ اما اینه میتونم بگم تمام قسمت هارو شبیی رفرسنس و بلو پرنتش ساختم از نظر من که هیج جای تغیر نداره ........... باز هم اگر شما لطف کنید بگید کدام قسمت از رفرسنسش فرق داره یعنی تغیر کرده ممنون میشم.

مدلینگ خوبه، روی متریال و رندر و نورپردازی تمرین کن.

نظر لطف شماست ......... چشم روی رندر و متریال دهی زیاد تمرین میکنم.

آخرین ویرایش:

SinaTR

Well-Known Member
شما چطور می گين با رفرنس فرق نداره؟ شما حتی خطوطی که روی بلوپرينت بوده رو هم در نياوردين، قسمت جای پلاک و سپر جلو کاملا مشخصه، منظور منم از با حوصله کار کردن دقيقا همين بود
اينم رفرنس و بلوپرينت ماشين

پیوست ها

• Left.gif
    Left.gif
    20 کیلوبایت · بازدیدها: 12
  • Right.gif
    Right.gif
    19.2 کیلوبایت · بازدیدها: 14
  • Ferrari-458_Italia_2011_1600x1200_wallpaper_d0.jpg
    Ferrari-458_Italia_2011_1600x1200_wallpaper_d0.jpg
    367.9 کیلوبایت · بازدیدها: 13
  • Ferrari-458_Italia_2011_1600x1200_wallpaper_ce.jpg
    Ferrari-458_Italia_2011_1600x1200_wallpaper_ce.jpg
    326.4 کیلوبایت · بازدیدها: 12

mehdi3am

Member
soft image نرم افزار قدرتمندی هستش ، جای تبریک داره که از این نرم افزار استفاده می کنید کارتون هم خوبه ولی می تونست بهتر از اینها باشه موفق باشید

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.خب دید سینا خیلی کارشناسی هست و من شخصا نظرش رو قبول دارم
اما خود کار.از نظر من کار نمره 9 از 10 میاره.بسیار زیبا و کامل شده.خب رندر ها معمولی هستن.اما معمولی سطح بالا هست. امیدوارم موفق باشید.

Noori 3D

Member
شما چطور می گين با رفرنس فرق نداره؟ شما حتی خطوطی که روی بلوپرينت بوده رو هم در نياوردين، قسمت جای پلاک و سپر جلو کاملا مشخصه، منظور منم از با حوصله کار کردن دقيقا همين بود
اينم رفرنس و بلوپرينت ماشين

نظر شما محترمه سینا جان اما من از روی این بلو پرنت ساخته بودم .ferrari 458 italia.jpg

Noori 3D

Member
soft image نرم افزار قدرتمندی هستش ، جای تبریک داره که از این نرم افزار استفاده می کنید کارتون هم خوبه ولی می تونست بهتر از اینها باشه موفق باشید

مرسی دوست عزیز .......... اومیدوارم در آینده بهتر بشه.

سلام.خب دید سینا خیلی کارشناسی هست و من شخصا نظرش رو قبول دارم
اما خود کار.از نظر من کار نمره 9 از 10 میاره.بسیار زیبا و کامل شده.خب رندر ها معمولی هستن.اما معمولی سطح بالا هست. امیدوارم موفق باشید.

ممنون از این که نظر دادید و نمره ............... و من خودم هم نظر سینا رو قبول دارم .

آخرین ویرایش:

electron_m

New Member
سلام مدلینگ خوبی شده
سینا راست میگه :)
روی همین رفرنسی که زدی باز هم کارت فرق داره اولین جایی که من دیدم سپر عقب بقل چراغ ها اون حلال بودنو شما از بین بردی حتی رفرنس خودت هم اون حلالی رو داره
در کل تکنیک مدلینگ رعایت شده
رندر هم که در حد نمایش کافیه ولی زیبایی مدلت رو میتونی با یه رندر قوی تر، بیشتر کنی
--------------------------------------------------------------------------------------------------
یه توصیه به کسایی که ماشین مدل میکنن سعی کنید هم رفرنس خوب گیر بیارید(با کیفیت و دقیق) و در کنار رفرنس خوب از خوده ماشین عکسهایی بگیرید که اگه از رو رفرنس متوجه نشدید عکس به دادتون برسه
===== یا علی

آخرین ویرایش:

Noori 3D

Member
سلام مدلینگ خوبی شده
سینا راست میگه :)
روی همین رفرنسی که زدی باز هم کارت فرق داره اولین جایی که من دیدم سپر عقب بقل چراغ ها اون حلال بودنو شما از بین بردی حتی رفرنس خودت هم اون حلالی رو داره
در کل تکنیک مدلینگ رعایت شده
رندر هم که در حد نمایش کافیه ولی زیبایی مدلت رو میتونی با یه رندر قوی تر، بیشتر کنی
--------------------------------------------------------------------------------------------------
یه توصیه به کسایی که ماشین مدل میکنن سعی کنید هم رفرنس خوب گیر بیارید(با کیفیت و دقیق) و در کنار رفرنس خوب از خوده ماشین عکسهایی بگیرید که اگه از رو رفرنس متوجه نشدید عکس به دادتون برسه
===== یا علی

مرسی که نظر دادی
شاید جای از پیشم جا مونده باشه اما خیلی کوشیش کردم تا شبی رفرنس بشه هرچند باید کوشیشمو میکردم بهر حال مدل ماشین اولم بود که شبی سازی کردم ایشالله در مدل های بعدی کوشیشمو میکنم بهتر از این بشه .......... فک کنم سخترین بخش هنر سه بعدی همین رندر گرفتن هستش کلی تمرین کار میخواد تا که یاد بگیری که بتونی یه رندر قوی از کار تهیه کنی .

خسته نباشی متریال و نور بهتر میشد عالی میشد

مرسی دوست از که نظر دادی
کوشیش میکنم که رندر هام بهتر بشه .

آخرین ویرایش:

SinaTR

Well-Known Member
دوست من پيشنهاد می کنم رو اين مدل زياد مانور نده، يه کار جديد بزن، سعی کن که تو کار جديدت مدلسازی رو با دقت بيشتری انجام بدی، چون اصل مدل اينجا مشکل داره بهترين رندر هم که بگيری خوب خودشو نشون نمی ده، اينو دوستانه گفتم:wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا