قالب Ferrari 458 Italia

SinaTR

Well-Known Member
سلام دوباره!!
ديدم دوستان ناراحت شدن که کاری غير از ماشين تو گالری گذاشتم واسه همين گفتم در کنارش رندر ماشينمو بذارم!:green:

2تا رندر اولو خانم عطائی زحمتشو کشيدن...
ايشالا اگه وقتو عمری بود رندرای ديگه هم می گيرم می ذارم:wink:

enjoy!

(WIP)

هدف اين بود که يه ماشين خارجی مدل کنم که کمتر کسی مدلش کرده باشه و وارد ايران نشه ولی به تازکی پلاک شدش وارد شده!:green:

پیوست ها

• 14.jpg
    14.jpg
    172.7 کیلوبایت · بازدیدها: 147
  • 15.jpg
    15.jpg
    346.8 کیلوبایت · بازدیدها: 106
  • 12.jpg
    12.jpg
    264.7 کیلوبایت · بازدیدها: 128
  • w19.jpg
    w19.jpg
    177.8 کیلوبایت · بازدیدها: 67
  • w20.jpg
    w20.jpg
    168.1 کیلوبایت · بازدیدها: 56
آخرین ویرایش:

Yar.kh

Member
مدلینگ عالی... اما رندر دلچسب نیست
رندر سومی زاویه ش خوب نیست... یه نمای نزدیک تر یا... خیلی ساده شده و ماشین موضوعیت نداره

یه سوال: مدلینگ این کار چقدر زمان برد؟

javadgonbadi

Well-Known Member
سلام داش سینا

سینا داش به سوین خانم بگین ارشاد آخرش بهشون گیر می دها (شوخی )

کاره خوبی شده من کارم ماشین نیست ولی خوبه

koorosh_kh

باحالترین کاربر
سلام
سینا جان واقعا جای تبریک داره
کیفیت مدلینگت فوق العاده بالاس . کاملا زوایا و جزئیات و همینطور نظم تو مدلینگ رعایت شده . به وایرش که نگاه میکنم لذت میبرم
رندر ها خوب شدن دست IIIVin درد نکنه رندری هم که خودت گرفتی خیلی خوب شده .
پیشنهاد تاپ گالری

Mehran coyote

Well-Known Member
با سه سوت، تو ماشین میزنی فقط کافیه اراده کنی :green:
خیلی مدل خوبی شده
رندرها هم خوب شدن رندر خودت رئال شده و اون تا رندر از نظر موضوعیت جالب بود که میتونست کیفیت و نورپردازی بهتری هم داشته باشه

در کل خسته نباشید
تاپ گالری :rose:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.خیلی مدلسازی حرفه ای شده .آفرین سینا جان.کار حرفه ای که دیگه شاخ و دم نداره.توی Wip هم دیدم.قوس ها گوشه ها همه چی رو عالی در آوردم.پیشنهادم اینه حالا که تو مدلسازی به بلوغ کامل رسیدی سعی کن توی فاز رندر حرفه ای تر بشی
رندر کنار فضای صنعتی که کرکره داره عالی شده.کادر بندیش اما بد شده.زیادی بالا معلومه.به نظرم یه مقداری Crop بکنی عالی تر میشه.
کار خودت پیشنهاد برای تاپ گالری
اما کار سوین خانم.
صحنه لنداسکیپ : عدم توجه به بک گراند و خط و افق
وجنتینگ زیاد کارو خراب کرده.
فرم شاخه ها بد نشده. اما یه جورایی صحنه انسجام نداره. نمی دونم شاید اشل ها رعایت نشده باشه.
رندر استدیو هم که شده تبلیغات فشن! نظری ندارم.تا وقتی لختی افتخار رندر باشه حالم بهم میخوره.متحجر هر کوفتی هر گفت به خودش بگه که هنوز تو این وضعیت جهان که رسما بدن زن شده کالا برای فروش دم از روشن فکری میزنن و ...
اگه یه ذره ذره ذره جلو دماغشون رو ببنن و برن غیر از اسلام به تمامی کتب آسمانی مثل تورات و انجیل و زبور و ... مراجعه کنن میببین حجاب همه جا سفارش شده.الان نه حوصلشو دارم برم رفرنس بیارم نه حوصله کل کل کردن با آدم های انتقاد نا پذیر.

به نظرم رندر خودت شایستگی تاپ گالری داره.
موفق باشی

آخرین ویرایش:

ssevil

Well-Known Member
اما کار سوین خانم.
صحنه لنداسکیپ : عدم توجه به بک گراند و خط و افق
وجنتینگ زیاد کارو خراب کرده.
فرم شاخه ها بد نشده. اما یه جورایی صحنه انسجام نداره. نمی دونم شاید اشل ها رعایت نشده باشه.
رندر استدیو هم که شده تبلیغات فشن! نظری ندارم.تا وقتی لختی افتخار رندر باشه حالم بهم میخوره.متحجر هر کوفتی هر گفت به خودش بگه که هنوز تو این وضعیت جهان که رسما بدن زن شده کالا برای فروش دم از روشن فکری میزنن و ...
اگه یه ذره ذره ذره جلو دماغشون رو ببنن و برن غیر از اسلام به تمامی کتب آسمانی مثل تورات و انجیل و زبور و ... مراجعه کنن میببین حجاب همه جا سفارش شده.الان نه حوصلشو دارم برم رفرنس بیارم نه حوصله کل کل کردن با آدم های انتقاد نا پذیر.

:lol::lol::lol::lol:

max vray

کاربر VIP
سلام دوستان
هر دو کار خوب شده و منم نظرم مثل عارف عزیز تاپ گالری هر دو کار هستش اما اخوی عارف یکم تند رفت که اونم چون همه میدونیم از رو توجه زیادش به کار و دلسوزی هستش کسی رو نباید ناراحت کنه وگرنه این شخصیت ها تو دنیای سیجی حتی برهنه ترش هم هست و فقط یک اشل انسانی هستش...در هر صورت داره بوی عید میاد عید همتون مبارک :oops:

ali_max3

New Member
سلام . کار قشنگی شده خسته نباشید .مدلینگ خیلی خوبه فقط توی عکس های واقعی که می دیدم آینه بقل یه خورده بزرگتر بود و اون تیزی بقل ماشینت هم یه قوس پیدا کرده تو اون قسمت درز در . رندر هم توی اون آبیه تایر ها خوب نشدن ( یه خورده به نظرم با فتوشاپ زیاد باهاش ور رفتی ) و شیشه ماشین هم نویز داره

توی رندری که درخت داره تایر تکسچرش پاک شده و اون کف ( زمین ) خوب نشده . تکسچرش بی کیفیت هست و بقیه کار خوب و جالب شده
توی اون یکی رندر هم شیشه جلو معلوم نیست و باقی چیزاش خوب شده و به نظرم بهترین رندر شده

Yar.kh

Member
من نمی خواستم نظر بذارم ولی...
با عارف جان موافقم...
و یه نکته اینکه چرا بعضی دوستان تشکر بیجا میذارن؟ مثلا از دوتا پست مخالف هم تشکر کردن؟!!! یکم عجیبه :-?
و اینکه چون توی دنیا همچین رندرهایی هست پس حالا این یکی مشکلی نداره.... دلیل درستی نیست. باید به فرهنگ و اعتقادات خودمون و اطرافیانمون احترام بذاریم.

maxpin206

Well-Known Member
سلام
تبریک میگم
کار زیبایی شده و بی نقص تو مدل سازی ولی تو رندر کمی جای کار داره
در رابطه با نظر عارف نه موافقم نه مخالف ولی ما تو ایران زندگی می کنیم باید بعضی مسائل رو رعایت کنیم حداقل تو فروم های ایرانی

Arsham

اینو میخوریم گول نخوریم ♠
o_O

:دی
اون خانون بنفشه منو کشنه .
کارا قشنگه تبریک

AREF

دوست گرامی لطفا تایپیکهای قدیمی رو با پست دادن به بالای انجمن نیارین.وقتی نقد خاصی ندارین میتونین با زدن کلید تشکر از صاحب اثر قدردانی بکنید.

AREF

دوست عزیز، ازتون یکبار خواهش کردم توضیح بدین. من متوجه نمی شم چی میگین.
سلام.ببخشید متوجه منظور نمیشم. کی و کجا فرموده بودین.چون حافظم یاری نمیکنه.

اگه کار بدی کردم که قوانین رو نقض کردم بندشو بگشن برم بخونم.
بعضی چیزها شاید قانون نباشه اما شاید گفت مثل یه چیز عمومی هست. اگه همش همه برن کارهای قدیمی رو آن کنن بالا خب در صورتی قابل پذیرش هست که یه نقد خوبی یا نکته قابل توجهی وجود داشته باشه.اما خیلی خوبه دمت گرم .... و از این جور چیزها زیاد قشنگ نیست.

دیگه نمی دونم با چه زبونی ازتون خواهش کنم دوست عزیز!!! که فکر کنم دستیار مدیرین!

فکر کنم این اولین مکالمه من و شما باشه. دوست عزیز شما اولین قانون که نباید شماره موبایل و ایمیل رو توی امضاء نزارین رو نقض کردین.تاحالا اگه تذکری از سمت ناظم بهتون داده نشده شاید منتظر این هستن که خودتون که دم از قانون میزنین اصلاح کنین.

از نوع پست دادن هاتون ظاهرا معلومه توی سه بعدی دستی دارین و خیلی فعالین. امیدوارم کارهای خوبتون رو اینجا شیر کنین تا همه ببنیم.مطمئنا یه نقاد خوب تا حد قابل قبولی خودش هم باید کارهاش خوب باشه.
قانون کلی مجید آنلاین

• C5 - حدالامکان از پاسخگویی به مباحث بسیار قدیمی که فعالیتی در آنها مشاهده نمی شود خودداری فرمایید.
    اگر سوال یا پاسخی در ذهن دارید که با موضوع یک مبحث قدیمی مطابقت دارد، ابتدا به تاریخ آخرین مطلب رسالی اش توجه کنید. فرضا اگر یک سال از آخرین مطلب ارسال شده اش می گذرد، آن مبحث خیلی قدیمی است و بهتر است مجددا مطرح نشود. لذا در آن مبحث پاسخی ندهید، بلکه در صورت تمایل یک مبحث جدید با موضوع مشابهی ایجاد نمایید.
  • C10 - برای صرفا تشکر کردن از یک مطلب ارسالی یا تایید کردن آن در مبحث پاسخی ننویسید.
    اگر قصد تشکر کردن از نویسنده مطلبی را دارید و یا می خواهید صحت آن مطلب را تایید کنید بجای ارسال کردن پاسخ، از دکمه تشکر (
    post_thanks.gif
    ) که در کنار آن مطلب وجود دارد استفاده کنید.

قانون گالری سه بعدی
------------------------------------------------
بند 3 _کاربرانی که کارهای خود را در انجمن قرار می دهند شایسته ی دانستن نظرات شما و ایراد های کار خود هستند تا بتوانند سطح کیفیت کاری خود را بالا ببرند ، پس سعی کنید موارد زیر را در پست های خود داشته باشید :​

تشکر کوتاه​

نکات مثبت کار​

ایراد های کار​

راه های پیشنهادی برای برطرف کردن ایراد ها​

بند 4_اگر به هر دلیل علاقمند به نوشتن ایراد ها و محاسن کار نیستید یا چیزی به نظرتان نمی رسد فشردن کلید تشکر کافیست .

بند 13
_ گذاشتن اسم یا شماره تلفن یا ایمیل بر روی رندر تنها در صورتی مجاز است که در گوشه ای از کار و فقط برای اطلاع رسانی باشد .

بند 14 - گذاشتن شماره تماس و یا ایمیل در پست ها ممنوع است ! (که شامل امضاء هم میشه. اگه این قانون نباشه سایت میشه مثل خیلی از سایتهای ایرانی که تبدیل که مکانی برای شماره تلفن تبلیغات شده :عارف: )
این بحث رو ادامه ندین لطفا

جدیدترین ارسال ها

بالا