پشتیبانی female

agira3d

کاربر VIP
سلام خدمت تمام دوستان
کاراکتر آمادهبود کاراکتر سار نیستم وگرنه خودم میساختم.(بولوفو):green:
بنده شدینگ و رندر و کامپوزیت کردم.
سعی کردم خوب شه ممنون میشم نظر بدید.:snap:

maya & mental ray& fusion& ps

موفق باشید.

پیوست ها

• final.jpg
    final.jpg
    770.8 کیلوبایت · بازدیدها: 210

alirezak4

Member
بسیار زیبا...کار کامپوزیت و متریال و نوردهی خیلی عالی انجام شده.
موفق باشید

max vray

کاربر VIP
خیلی هم زیبا...واقعا نمیدونم بعضی از فیلتر ها کجاها استفاده میشه و تاحالا باهاشون کار نکردم.
همه چیز خویه فقط چشاش انگار تابه تاست.
موفق باشی.

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام کار خوبی شده.فقط مدلینگ آماده بوده؟ احتمالا از پوزر بوردین اگه اشتباه نکنم.
پوزر تمامی تکسچرها ساخته شده آنرپ شده و حتی تکسچرهای spec و bump هم داره.
اما کار خوبی شده. وقتی خیلی سخت میشه که خودتون آنرپ کنین و پوست بسازین.
شیدرسازی عالی شده. کاملا میشه جنس پوست رو حس کرد و این کار راحتی نیست.به شخص من تمام تکسچرها رو بدن شاید نتونم چنین شیدر قشنگی رو شبیه سازی کنم
شیدر لباس هم خیلی قشنگ شده. آفرین
در کار از نمره 10 نمره 10 رو میگیره.البته 10 این کار با کسی که خودش مدل کنه خودش تکسچر بسازه مثل نمره 20 توی دانشگاه و 20 توی اول دبیرستان هست.اما کار خوب کار خوب هست.موفق باشی

agira3d

کاربر VIP
سلام
ممنون از همه.:rose:
عارف جان ممنون این مدل سینما 4d از قبل داشتم گفتم یه رندر بزارم .مشکل من آنرپ یا تکسچرش نبود .کمتر از 5 دقیقه یو وی میکنم تکسچرش هم 1 ساعت :green:مشکل من مدلش بود که کار نکردم کار کردم نه رئال.بازم ممنون که نظر دادی.:rose:

Mehran coyote

Well-Known Member
خیلی پوست باحالی شده خسته نباشی
فقط چشاش یکم چپا راست شده :green:که مشکل مدل بوده خوب درستش می کردی تنبل خان :دی

خیلی دلم میخواد قضیه این کامپوزیت لایه ای رو بدونم یه فیلم هم ازش دارم ولی سر در نمیارم میشه یه توضیح کوتاه بدی که تو چه نرم افزار یا محیطی این لایه ها رو کامپوزیت میکنی؟؟
ممنون

agira3d

کاربر VIP
سلام ممنون مهران جان
تمامه لایه ها تو برنامه فیوژن یا هر برنامه نود بیس دیگه ای با فوتوشاپ هم میشه.با هم ترکیب میشن بعد میتونی color corect کنی یا هر تغیره دیگه ای.
تا به نتیجه دلخواه برسی.
موفق باشی.:rose:
node.jpg

agira3d

کاربر VIP
سلام
ممنون از همه دوستان ؟؟

میخواستم از این نوع رندر یه آموزشی بسازم ولی بلد نیستم آموزش بسازم چجوری خوب توضیح بدم و زیا د هم هست. جه کنم؟؟

bubo3d

کاربر متخصص انیمیشن
سلام
خیلی خوب بود صادق جان
فقط یه مقدار تخت بود، یعنی رنگ مقداری یه دست شده، اگه تنوع بافت میدادی و میتونستی پرز یا همون موهای کوتاه هم رو بدنش کار بکنی خیلی بهتر میشد.
فکر کنم علت تخت شدنش هم عمق و نفوذ پذیری SSS باشه، مثل روی بازو سمت چپ خود بدن یه نگاه بندازه قسمت آرنجش اونجا نور زیاد تو بدن نفوذ کرده یا پشت ساق پا، مخصوصا پای سمت راستش، میبینی چقدر SSS اونجا مشهوده.

مار خوب شده ها ولی نیاز به کار بیشتر و حوصله بیشتر داره تا به بهترین نحو شکل بگیره. حالا با ایجاد map مشخص برای sss میتونی نفوذ نور رو تو بخش های دیگه کنترل کنی یا هر چیزی که خودت صلاح میدونی.

حق یارت :rose:

agira3d

کاربر VIP
سلام ممنون از نظرتون.ولی با چند تا از صحبت هاتون مخالفم!!

اینهمه نرم افزار واسه این ؟؟؟؟...مایا و منتال که برنامه هایه اصلی هستتند که هیچ فیوژن هم که واسه کامپوزیت کردن و یه جا کردن لایه ها فتوشاپ هم تغیر دادن تکسچر ا و خروجی نهایی.کودوم یکی اضافیه؟؟؟؟؟

من از مایا 2009 استفاده میکنم چون free شده و باگ هم کم داره و من هم ازش راضیم!!

خویه نمی گم بده اما معلومه که کارتونیه !!!!این کاراکتر پوستش خیلی تمیزه یه نگاهی به مدل ها یه لباس بندازید میبینید چی میگم !!

شما تو کامپوزیت از مقدار زیادی لایه استفاده کردی به عبارتی شورشو در اواردی ؟؟؟؟نمیدونم ولی من تمام کارهایی که دیدم تو سایتهایه بزرگ سی جی از لایه هایه بیشتری هم استفاده کردن یا استودیو نومون که یکی از بزرگترین مدرسه ایه 3 بعدی دنیاست که هالیوود ازش کمک میگیره اگر دیده باشید البته یادمه که تویه کار از یه کاراکتر 25 لایه گرفته بودن اینا که چیزی نیست!!!!مگر انکه شما روش جدیدی دارین که به نومون یاد بدین؟؟؟؟

نور پردازی ضعیفه چون فیزیکی نیست ، طبق کتاب ها عمل کردی ...!! چی بگم والا من واسه نورپردازی یه کتاب 1000 صفحه ای دارم که ازش استفاده میکنم و باز هم تمام کار هایی که من دیدم یا از روش نورپردازی 3 نقطه ای استفاده میکنن یا 2 نقطه واسه پورتریت یه تعدادی هم 4 تایی که rim_key_fill_bounce_ ولی بازم فکر کنم که شما روشهایه جدید تری دارید !!!! ممنون میشم به منم بگید!

پوست رو میتونی با یک مپ Noise ساده تو Bump در حد عال طبیعی کنی . همونطور که گفتم کاراکتر آماده بوده و من تمرین رندر کردم و گرنه فکر نکنم با یه نویز کار عالی بشه حداقل باید دیسپلیس و بامپ یا نرمال با هم باشه تا عالی بشه !!!!البته این نظر منه شاید با یه نویز کار عالی بشه؟؟

ستفاده نکردن از انعکاس پوست ، پوست انسان هم دارای انعکاس می باشد پس باید از SSS Reflaction استفاده کرد . -- صفحه 69 خط آخر کتاب آموزش حرفه ای منتال ری !!!!!!!!!!!!!این مورد رو با شما موافقم میشه این کتاب رو به منم معرفی کنید تا منم استفاده کنم ممنون میشم؟؟؟
بازم ممنون که توجه کردین.

آخرین ویرایش:

koorosh_kh

باحالترین کاربر
سلام صادق جان
کار خیلی خوبی شده تبریک میگم
همونطور که خودتم گفتی شیدینگ و رندرینگ و لایتینگ رو که قصد انجامش رو داشتی به خوبی از پسش بر اومدی
لذت بردم
خدا قوت:rose:

m2_farzan

Active Member
نور پردازی ضعیفه چون فیزیکی نیست ، طبق کتاب ها عمل کردی ...!! چی بگم والا من واسه نورپردازی یه کتاب 1000 صفحه ای دارم که ازش استفاده میکنم و باز هم تمام کار هایی که من دیدم یا از روش نورپردازی 3 نقطه ای استفاده میکنن یا 2 نقطه واسه پورتریت یه تعدادی هم 4 تایی که rim_key_fill_bounce_ ولی بازم فکر کنم که شما روشهایه جدید تری دارید !!!! ممنون میشم به منم بگید!

بابا دمت گرم!!! اگه کتاب خوبیه اسمش رو بذار شاید pdfش گیر اومد.

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
سلام راستی کتابی که گفتم :
MentalRay Advenced Rendering Volume III

آخرین ویرایش:

LinkinForEver

سلام ممنون از نظرتون.ولی با چند تا از صحبت هاتون مخالفم!!

اینهمه نرم افزار واسه این ؟؟؟؟...مایا و منتال که برنامه هایه اصلی هستتند که هیچ فیوژن هم که واسه کامپوزیت کردن و یه جا کردن لایه ها فتوشاپ هم تغیر دادن تکسچر ا و خروجی نهایی.کودوم یکی اضافیه؟؟؟؟؟

من از مایا 2009 استفاده میکنم چون free شده و باگ هم کم داره و من هم ازش راضیم!!

خویه نمی گم بده اما معلومه که کارتونیه !!!!این کاراکتر پوستش خیلی تمیزه یه نگاهی به مدل ها یه لباس بندازید میبینید چی میگم !!

شما تو کامپوزیت از مقدار زیادی لایه استفاده کردی به عبارتی شورشو در اواردی ؟؟؟؟نمیدونم ولی من تمام کارهایی که دیدم تو سایتهایه بزرگ سی جی از لایه هایه بیشتری هم استفاده کردن یا استودیو نومون که یکی از بزرگترین مدرسه ایه 3 بعدی دنیاست که هالیوود ازش کمک میگیره اگر دیده باشید البته یادمه که تویه کار از یه کاراکتر 25 لایه گرفته بودن اینا که چیزی نیست!!!!مگر انکه شما روش جدیدی دارین که به نومون یاد بدین؟؟؟؟

پوست رو میتونی با یک مپ Noise ساده تو Bump در حد عال طبیعی کنی . همونطور که گفتم کاراکتر آماده بوده و من تمرین رندر کردم و گرنه فکر نکنم با یه نویز کار عالی بشه حداقل باید دیسپلیس و بامپ یا نرمال با هم باشه تا عالی بشه !!!!البته این نظر منه شاید با یه نویز کار عالی بشه؟؟

ستفاده نکردن از انعکاس پوست ، پوست انسان هم دارای انعکاس می باشد پس باید از SSS Reflaction استفاده کرد . -- صفحه 69 خط آخر کتاب آموزش حرفه ای منتال ری !!!!!!!!!!!!!این مورد رو با شما موافقم میشه این کتاب رو به منم معرفی کنید تا منم استفاده کنم ممنون میشم؟؟؟
بازم ممنون که توجه کردین.

سلام رفیق ، داداش نمیخواست اینهمه رو بگی مخالفم کافیه می گفتی با :

ولی در کل خوب شده رفیق ممنون

موافقم : )

ببین دوست عزیز درسته که لایه ها باید زیاد باشن مثلا واسه یک زامبی که میخواستم رندر بگیرم حدود 32 تا لایه پست کردم اما کار شما فرق میکنه !!! کاراکتره و پوست دارای سه لایست و کامپوز کردن اگه زیادی لایه رو هم بگذاری کارتونی میشه !
و دوم اینکه تمیز بودن پوست کاراکتر از نظر من مشکله ، نقطه ی قوت کار نیست !!!
من خیلی وقته تو این کارم و میدونم به خوبی میتونی با یک Bump از نوع Skin پوست رو واقعی کنی از این تکنیک تو ساخت انیمیشن Monsters Vs Aliens استفاده شده .
دیسپلیس ؟؟؟؟ شما واسه پوست از این تکنیک استفاده می کنی ؟؟؟؟؟؟ به نظرم کار خراب میشه ؟؟؟
منم گفتم از روی کتاب ها عمل کردی یعنی کار تکراری !!!! نور پردازی الان دیگه باید از HDR استفاده بشه حتی اینو تو اموزش خود منتال که تو پوشه ی Help نوشته !!!!!!!!!!!!!!!

ssdsajad

Active Member
بسیار عالی
فقط چشماش چپه

و اینکه خروجیت هیچ جا کاربرد نداره

از چه آموزشی استفاده کردید؟؟

@pooy

Member
سلام به همه اساتید تری دی کار و مدلر
من زیاد از رندر و نور پردازی چیزی بلد نیستم
چندتا سوال دارم:
من با زیبراش تقزیبا تمام این لایه هایه رندرو میگیرم و بجز sss بلدم چطور تو فتوشاپ ازشون استفاده کنم

اما نمیدونم مثلا ao چیه و یا color id و یا specular
لطفا یه توضیح مختصر بدید و بگید تو فتوشاپ از sss چطور استفاده کنم؟

و اما سوال دوم : منتال ری هم مسه زیبراش از هر لایه جداگانه رندر میگیره و باید تو. نرم افزاری مسه فتوشاپ کامپوز کنیم؟
ممنونم

LinkinForEver

سلام به همه اساتید تری دی کار و مدلر
من زیاد از رندر و نور پردازی چیزی بلد نیستم
چندتا سوال دارم:
من با زیبراش تقزیبا تمام این لایه هایه رندرو میگیرم و بجز sss بلدم چطور تو فتوشاپ ازشون استفاده کنم

اما نمیدونم مثلا ao چیه و یا color id و یا specular
لطفا یه توضیح مختصر بدید و بگید تو فتوشاپ از sss چطور استفاده کنم؟

و اما سوال دوم : منتال ری هم مسه زیبراش از هر لایه جداگانه رندر میگیره و باید تو. نرم افزاری مسه فتوشاپ کامپوز کنیم؟
ممنونم
AO = انسداد محیطی ، به عبارت ساده سایه های نرم زیر ، قسمت برخود اجسام که جلوه ی نور پردازی رو طبیعی تر میکنه .
SSS رو سه لایه با سه رنگ تاریک روشن معمولی بگیر و با حالت ADD میکس کن نتیجه خوب در میاد .

معلومه منتال ری یک موتور قدرت منده این چیزی کخ میگی یکی از حیاطی ترین بخش های یک رندر گره تازه منتال یک لایه داره به اسم Mr Element Shader که دستت بازه تا خروجی رو خودت بنویسی

جدیدترین ارسال ها

بالا