fading Pictures

siavashmusic

Active Member
سلام

در صفحه اول سایت مجید آنلاین برای آشنایی کاربران با تم مقالات یه سری عکس های تامبیل وجود داره که با حرکت موس بر روی آن عکس ها ی زیر این عکس ها ظاهر میشود که توضیح مختصری از مقالات هستند

مخواستم اگه مقدور هست یکی از دوستان این کد ها رو واسه استفاده ما بزاره فکر میکنم این کدها js باشه لطفا عملکرد این کدها و محل قرار گیری و فراخوانی این کدها رو مختصز توضیح بدین

آقا مجید کجایی کمک

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز قبل از ایجاد تاپیک جدید یکبار در انجمن ها جستجو کنید | قبلا در این مورد در انجمن تاپیک هایی‌ ایجاد شده ... این آموزش در بخش مقالات همین سایت هستش که میتونی‌ از اینجا ببینی‌ ...

siavashmusic

Active Member
Parham گفت:
دوست عزیز قبل از ایجاد تاپیک جدید یکبار در انجمن ها جستجو کنید | قبلا در این مورد در انجمن تاپیک هایی‌ ایجاد شده ... این آموزش در بخش مقالات همین سایت هستش که میتونی‌ از اینجا ببینی‌ ...
پسر خوب انگار شما متوجه منظور من نشدی فقط تیتر موضوع رو دیدی بدون مطالعه میگی جستجو کن این لینکی که شما دادی کجاش شبیه اون چیزی که من پرسیدم اون چیزی که من می خوام با js نوشته میشه و یه سری توابع و کد داره که با حرکت موس روی عکس یه سری نوشته ای که از قبل بهش دادیم زیر تصویر حک میشه او کد ها در قالب به فایل js ذخیره میشه

bache +

Well-Known Member
ببين بستگي داره اخه زير عكس نميشه والا رويه عكس كه موس رو نگه ميداري يه توضيح مياد اوني كه تو ميگي رو من درباره نوشته ديدم روش كيليك ميكني يه كادر كوچولو زيرش باز ميشه توضيحش رو نوشته دقيقا مثل چيزي كه تو ميخواي ولي من دربازه عكس همچين چيزي نديدم يا تو داري بد منظورتو ميفهموني

siavashmusic

Active Member
شما در قسمت ایندکس سایت مجید آنلاین رو نگاه کن قسمتی که مقالات ارسالی هست با رفتن ماس یه توضیحی که از قبل وارد شده نوشته میشه اونی که شما میگی کادر باز میشه با دستور ساده اچ تی ام ال هست ولی اینی یjs که من میگم

جدیدترین ارسال ها

بالا