External Hard

aloke

Member
سلام به همگی
من می خوام یک هارد external بخرم می خواستم از دوستان کسایی که دارن یکسری توضیح درمورد هاردشون بدن یا پیشنهاد بدن که چه مارکی بهتره و ... در واقع تو خرید یک هارد external بهم کمک کنید . 1 ترابایت باشه بهتره .

ممنون
:rose:

newrayaneh

Active Member
hard

دوست عزیز خسته نباشی
هاردهای اکسترنال 2 دسته هستند
دسته ی اول فقط با usb کار می کنند و برقشون رو هم از usb می گیرند و بسیار ظریف و زیبا هستند که بیشترین حجمشون 500 گیگ هست که من خودم یه دونه دارم
دسته ی دوم هاردهایی هستند که علاوه بر usb یک آداپتور برای تامین برق دارند که بسیار بزرگتر از نوع اول هستند و اگر برق بره آن ها کار نمی کنند ولی مزایای این ها حجم 1 ترابایت این هاست ولی بزرگیشون و داشتن آداپتور برای برقشون دردسر ساز هست

حالا میل با خودته اگر به کوچکی و ظرافت اهمیت میدی دسته اول ولی اگر فضا برات مهم تره و اندازه اش برات مهم نیست دسته دوم

به نظر من seagate مارک معتبر و خوبی هست

سوالی لود در خدمتم:rose:

Silver PC

Well-Known Member
سلام !
ن حجمشون 500 گیگ هست
فک کنم 1 tb هم باشه ! ( یه مجله جدید چند روز پیش دستم اومد مال دبی بود ( یه فروشگاه ) که داشتن !
در مورد مارک هم مارکی که دوستمون گفتن چیز خوبیه !

Ultra3D

Well-Known Member
seagat برنده بهترین هارد های External امسال بود که کمنرین حجم و کمترین گرماو صدا را تولید می کنند
seagat حتی صاحب شرکت های بزرگی مثل Maxtor هست
هاردهای External ُ seagat بسیار زیبا کم حجم و با کیفیت هستند
500 گیگش حدود 100 تومن هست ولی 1 ترا بایتش خیلی کم یابه البته بدون آداپتورهاش
اگر هم بتونی پیدا کنی حدود 150 تومن هست!!

NEWVGAc12

Member
دوست عزیز خسته نباشی
هاردهای اکسترنال 2 دسته هستند
دسته ی اول فقط با usb کار می کنند و برقشون رو هم از usb می گیرند و بسیار ظریف و زیبا هستند که بیشترین حجمشون 500 گیگ هست که من خودم یه دونه دارم
دسته ی دوم هاردهایی هستند که علاوه بر usb یک آداپتور برای تامین برق دارند که بسیار بزرگتر از نوع اول هستند و اگر برق بره آن ها کار نمی کنند ولی مزایای این ها حجم 1 ترابایت این هاست ولی بزرگیشون و داشتن آداپتور برای برقشون دردسر ساز هست

حالا میل با خودته اگر به کوچکی و ظرافت اهمیت میدی دسته اول ولی اگر فضا برات مهم تره و اندازه اش برات مهم نیست دسته دوم

به نظر من seagate مارک معتبر و خوبی هست

سوالی لود در خدمتم:rose:
با دسته بندی که کردی موافقم .... البته من با پولشون دسته بندی شون می کنم :green:
البته 1 TB بدون آداپتور هم هست ولی قیمتش بالای 200 می چرخه که به صرفه نیست .....
در مورد seagate هم باحات موافقم .....خودم 2 تا دارم ولی بچه ها Western Digital گرفتن خیلی تعریف می کنن...:)

جدیدترین ارسال ها

بالا