Export Layer To File With Bg

DejArch

Member
با سلام
چطور ميتونم يك فايل psd كه 10 لايه (‌مثلا 10 شيت با يك بكگراند مشترك) مجزا دارد رابه فايل هاي مجزا اكسپورت كنم ولي هركدام با لايه بكگراند كه براي همه لايه ها مشترك است (‌مثلا راهنماي يك نقشه يا logo ) درفايل خروجي تركيب شود .
همانطور كه ميدانيد layer export تنها هر لايه را فايل مي كند و لايه بكگراند هم يك فايل مي شود .
لطفا راهنمايي فرماييد .
با تشكر فراوان .

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
اینکاری که شما میخوای تنها از این راه امکانپذیره که اول لایه هایی رو که نمیخوای رو حذف کنی و فقط مثلا لایه 1 + لایه بک گراند باشه. بعد Save As کنی. همین کار رو برای لایه ی 2 + بک گراند انجام بدی و ...

یعنی تو هر مرحله اول تمام لایه ها رو بغیر از لایه ی مورد نظرت و لایه ی بک گراند رو حذف کنی و Save As کنی.

DejArch

Member
با تشكر
يعني هيچ اسكريپتي وجود نداره كه اتومات لايه بكگراند و لايه 1 را حفظ كنه و به ترتيب تا لايه N اكسپورت كند|؟؟

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
آخه دوست عزیز فتوشاپ اصلا نرم افزار برنامه نویسی و این حرفا نیست که بشه ازش انتظار اسکریپ خاص یا اینجور کارها رو داشت.

درسته با تنظیم کردن اکشن ها میشه یه سری کارها رو اتوماتیک انجام داد ولی نه دیگه به اندازه ای که از فتوشاپ انتظار داشته باشیم مثل نرم افزار ++c برنامه نویسی کنه!

بعد هم اینکه بنظر اگر تعداد لایه هاتون زیاد نیست چه دلیلی داره که بصورت دستی انجام نمیدید؟

mohsenshahab

Active Member
من بر خلاف سارا میگم اره راه داره ولی منم مث سارا بلد نیستم
یه استادی داشتم که فارغ التحصیل یکی از کالجهای وابسته به adobe بود.ایمان شیرانی میشناستش .کارهایی با همین فتوشاپ می کرد که واقعا دیوانه کننده بود.
ایشون میگفت که با جاوا اسکریپت یه همچین کارایی و کارهای مشابهی رو میشه انجام داد.ولی من هیچ وقت دنبالش نرفتم .ولی اگه تو وب بگردی حتما میجوری

DejArch

Member
ممنون از پاسخها
- بله لايه ها زياد هستند و مثلا با يك تغيير كوچك در BG كل شيتها بايست دوباره ذخيره شوند.
اسكريپت EXPORT TO FLIE خب تقريبا همه اين كاررو غير از MERGE كردن لايه بك انجام مي دهد .البته نسخه من cs2ME است .
آيا cs3 اين امكان را دارد؟
- سرچ كردم ولي جواب درستي نگرفتم اگر راهنمايي كنيد ممنون ميشوم

mohsenshahab

Active Member
یه pdf برات پیدا کردم خدا.شاه هم همچین pdf نداشت
هر کاری کردم تو مجید ان لاین اپ نشد(چون حجمش بیشتر از 1mb بود) با این که میدونم خلاف مقرراته ولی شرمنده همه مدیران!!!
این pdf توضیح میده که چه جوری میشه بوسیله javascriptتو فتوشاپ برنامه نویسی کرد. این فایل همراه با خود فتوشاپ عرضه شده.
اگه مدیران و دوستان یه ذره تو مسائل فتوشاپی ریزتر بشن دنیا گلستون میشه

جدیدترین ارسال ها

بالا