Export from localhost

Little-Demon

Well-Known Member
سلام به همه ....

می بخشید اگه تکراریه ولی خوب دیگه مبتدی ام ...

من PHPBB رو روی لوکال هاست دارم ....حالا برای مثال اومدم فارسیش کردم ....میخوام کل تغییرات اعامال شده حالا هرچی که هست ....ذخیره بشه یه جایی تا بریزم روی سرور .......من نه ذخیره سازیش رو بلدم و نه ریختن اون فایل روی سرور یعنی کجا باید جایگزینش کنم ؟

کجا ذخیره میشه اصلا تو چه مسیری ......یه چیزهایی شنیدم ....با PHP Admin باید باشه ....ولی چه جوری؟

سوال دوم من...... می خوام به تنهایی انجمن رو آپلود کنم ...حالا داخل صفحه هاش میخوام یکم تغییرات بدم چکار باید بکنم .؟یعنی همون کدهای پی اچ پی رو میگم ....مثلا اگه بخوام داخل فرم ثبت نامش یه متغییر تعریف کنم و در صفحه های دیگه از مقدار اون استفاده کنم .......چه طور بای تعریف کنم که داخل پایگاه داده اس کیو ال هم ثبت بشه ...منظور من واکشی هم هست .یکم ناوارد م ..باید ببخشید ....یه چیز دیگه ....مثلا صفحه ثبت نام که یه سری اشیاء داره ...مگه همش با کد تولید نشده ؟؟؟؟؟؟؟ خوب کدهای مربوط به دکمه مثلا کجاست ؟

reza_pa48

Active Member
سلام
1-منظور شما از فارسی سازی چیه؟ فایل زبانش توسط مجید و کرامتی فارسی شده که البته مال مجید به دلیل یونیکود بودن بهتره. اگر منظرو شما از فارسی سازی تغییر قالبه که خوب بعد نصب فروم روی هاست می تونین قالب تغییر یافته رو نصب کنین. اگه منظورتون چیز دیگه ای هست لطفا دقیق تر بگین.
2-شما بایستی به برنامه نویسی به php و پایگاه داده mysql کاملا وارد باشین تا بتونین اینکار ا رو بکنین.

Little-Demon

Well-Known Member
حالا فارسی سازی رو هم ولش کنید اصلا ....من داخل لوکال میام و داده هام رو وارد میکنم ...مستقیم وارد سورور نمیکنم ....حالا از روی هاست محلی میخوام بریزمشون رو سرور با تمام تغییرات ........

reza_pa48

Active Member
ببینید اصولا این کار امکانپذیره ولی من توصیه نمی کنم این کارو بکنی چون ممکنه ورژن mysql لوکال با هاست یکی نباشه و.......

جدیدترین ارسال ها

بالا