exit در دایرکتور

setare_b

New Member
سلام من تازه کار با دایرکتور رو یاد گرفتم زیادم بلد نیستم یه کار ساده انجام دادم حالا آخرش نمی دونم چه جوری وقتی تموم میشه از صفحه خارج می شه تورو خدا یکی راهنماییم کنهههههههههه

ps2

Member
عزیز جان یک بار تاپیک بزنی کافیه

یک دکمه بساز و توش بنویس :

کد:
on mouseUp
  halt
end

اگر میخوای بعد از فریم خاصی هم از بزنامه خارج بشه این کد رو در اون فریم قرار بده :

کد:
on exitFrame me
  halt
end

smmousazadeh

Well-Known Member
احتمالا ایشون میخان از خروج و بسته شدن کار در آخر اجرا جلوگیری کنن.اگه من منظورتون رو درست فهمیدم "لطفا در عنوان تاپیک دقت کنید "
توی فریم آخر یا محلی که میخاید head بایسته :
PHP:
on exitframe me
go the frame
end

با این کارشما یه حلقه در همون فریمی که میخاید head بایسته درست کردیدو کار استپ رو میکنه

ebsebs26

Member
ببخشید گرچه سوالشون رو واضح نگفتن اما من فکر کنم مشکل شون این باشه که نمی دونن چه طوری صفحه برنامه ساخته شده رو ببندن چون من خودم اولین بار این مشکل رو داشتم و همین طور برنامه ام رو صفحه می موند و من نمی دونستم چطوری یدازش خارج بشم اگه مشکل تون اینه به یه کلید این کد رو به عنوان یه رفتار بدید.

on mouseUp me
quit

end

ps2

Member
ببخشید گرچه سوالشون رو واضح نگفتن اما من فکر کنم مشکل شون این باشه که نمی دونن چه طوری صفحه برنامه ساخته شده رو ببندن چون من خودم اولین بار این مشکل رو داشتم و همین طور برنامه ام رو صفحه می موند و من نمی دونستم چطوری یدازش خارج بشم اگه مشکل تون اینه به یه کلید این کد رو به عنوان یه رفتار بدید.

on mouseUp me
quit

end

دوست عزیز پیش از ارسال مطلب یک نگاهی به مطالب فرستاده شده دیگران بنداز :rose:
به این تیجه رسیدیم که مشکل ایشون این نیست و دوست گرامی " smmousazadeh " پاسخ مناسب رو دادند :wink:

در ضمن لطف کنید و نگاهی به تاپیک " رای گیری " بندازید و در اون شرکت کنید

setare_b

New Member
vaaaaaaaaaaaaaay mer30 man chand rooz bood nayoomade boodam check konam emrooz ba na omidi oomadam didam cheghad hame lotf dashtan .mamnoonam az hamatoon moshkele man hamooni bood ke ebsebs26 aziz va Ps2 aziz goftan bood.

جدیدترین ارسال ها

بالا