error 403 هنگام ورود به سایتم

ariyayi

New Member
سلام دوستان
من چند روزه وقتی می خواهم وارد سایتم بشم این ارور را دریافت می کنم

Forbidden

You don't have permission to access / on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Secured By Tl4s.Com Server at www.karmaniya.com Port 80

در ضمن وارد cpanel می تونم بشم فقط سایت و ایمیل و فرومم همه هنگام زدن ادرس اخطار بالا رو می ده.

چیزی هم تو file manager دستکاری نکردم که این جور بشه . permission ها همه 755 هستن . بک اپ هم ندارم از سایتم.

لطفا بگید جکار کنم ؟ هک نشدم!!!!

afkhami

Member
فایل جوملا را برات گذاشته ام ببین برای سایتت ادیت کن و داخل متن فایل سایتت که در ریشه اصلی سایتت هست جایگذاری کن اگر درست نشد اطلاعات بیشتر رو بنویس کمک بگیری.httacess

پیوست ها

• htaccess.txt
    2.7 کیلوبایت · بازدیدها: 4

ariyayi

New Member
دوستان عزیز من حتی htaccess. رو پاک کردم جاش از htaccess.txt که برای اپگرید از جوملا 1.5.14 به 1.5.15 داشتم ریختم بازم نشد فکر کنم اشکال از سرور باید با هاست تماس بگیرم اخه یکدفعه اینجوری شده من حدود 2 هفته اصلا وارد سایتمم نشدم احتمالا اونا کارایی کردن

Mohammadreza

Well-Known Member
اينو داخل فايل .httacess ( با فايل تكست اشتباه نگيريد ) داخل روت بريزيد ! اگه حل نشد به مدير سرور خبر بديد !
کد:
<IfModule mod_security.c>
   SecFilterEngine Off
   SecFilterScanPOST Off
</IfModule>

ariyayi

New Member
محمد رضا جان ماله این نبود ماله همون permission بود که باید permission خود فولدر public_html رو 755 می کردم اما من همش محتویات رو 755 می کردم که الان درست شد. ممنون از راهنماییت

جدیدترین ارسال ها

بالا