error در flash player

Mr_lesani

Member
سلام به دوستان

من یه پروژه ای رو برای نمونه کار خودم میزنم که با زبان actionscript3 داره انجامش میدم و کار اولمه که با actionscript3 انجامش میدم، ولی نمیدونم کجای پروژه ام مشکل داره که وقتی فایل swf اون رو اجرا میکنم ارور زیر رو میده ، در حالی که پروژه ه های دیگری که به زبان actionscript3 نوشته شده اند مانند کارهای آقا هادی این ارور ، رو نمیده و فقط فایل خودم این مشکل رو داره .

بعد از اینکه این صفحه ی ارور رو میبندم فایلم اجرا میشه ولی دکمه هام کار نمیکنه :shock:

بازم میگم مشکل از Flashplayer نیست باید ازفایلم باشه ولی من کشفش نکردم ، میتونین بگین این ارور واسه چیه ؟

پیوست ها

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    111 کیلوبایت · بازدیدها: 11

mohammadbasri

کاربر فعال
من هم این مشکل رو موقعی که لینک سایتی رو میزنم دارم
که فکر میکنم باید تو تنظیمات دستکاری کرد
ولی برای باز لود swf یکم عجیبه

hamidhp

Active Member
من کد غیرفعال کردن esc در حالت فول اسکرین را که در برنامه قرار می دادم این اررور را می داد

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
دوست گرامی
فکر این خطا امنیتی فلش پلیر است ولی مشکل از فلش پلیر نیست
فلش پلیر به فایل های swf اجازه برخی درخواست ها از نت را نمی دهد مثل باز شدن صفحه در خواست های جاوا اسکریپت و...
اگر در ابتدای باز شدن خطا را می بینید در همان کدهای فریم های اول چک کنید....
در ضمن این خطا می تواند مبنی بر درخواست مثلا بارگزاری یک فایل یا درخواست ارسال به سرور و ... هم باشد و این شاید سرور هم درست تنظیم نشده باشد زیرا عموما در زمان نمایش این خطا به جای unkonw سروری که به آن درخواست شده یا localhost نمایش داده می شود.
توجه کنید اگر شما فایل خود را به صورت exe خروجی بگیرید این خطا را نخواهید داشت

Mr_lesani

Member
دوست گرامی
توجه کنید اگر شما فایل خود را به صورت exe خروجی بگیرید این خطا را نخواهید داشت

بله حق با شماست ، فایل exe کارم این مشکل رو نداره ولی خب چرا swf این مشکل رو داره ؟

در ضمن آقا بهروز من برای امتحان هم شده شبکه ام رو disable کردم و حتی اینترنت رو هم قطع کردم ولی باز این ارور رو داشت .

آخرین ویرایش:

++Hadi++

Active Member
یا به قول بهروز مشکل امنیتی هست و یا

فلش شما یه ایراد ران تایم داره . ایراد های ران تایم در هنگام کامپایل دیده نمی شن و فقط در تست و حالت نمایش کار دیده می شن . این خطا ها حل کردنشون درد سر سازه و تو همه زبونها و همه برنامه ها از هر نوع زبان برنامه نویسی این قضایا هست . هر ادیتوری مثل دات نت یا فلکس یا فلش یه روشهایی رو واسه حل این روشها می زاره . برا حل کردن اونا تو فلش کافیه از publish setting گزینه permit debug رو تیک بزنی تا هر موقع تو تستهات داخل فلش به یه همچین مشکلاتی رسیدی ، تو قسمت out put فلشتون محل و شماره خط خطا رو نشون بده . مثلا وقتی شماره یه خونه از یه آرایه رو خواستی که یه همچین خونه ای تو اون آرایه نباشه ، یه همچین خطایی با یه توضیح ساده می ده . که دیگه باید خودت درش بیاری ..
موفق باشی ...

Mr_lesani

Member
یا به قول بهروز مشکل امنیتی هست و یا

کافیه از publish setting گزینه permit debug رو تیک بزنی تا هر موقع تو تستهات داخل فلش به یه همچین مشکلاتی رسیدی ، تو قسمت out put فلشتون محل و شماره خط خطا رو نشون بده . مثلا وقتی شماره یه خونه از یه آرایه رو خواستی که یه همچین خونه ای تو اون آرایه نباشه ، یه همچین خطایی با یه توضیح ساده می ده . که دیگه باید خودت درش بیاری ..
موفق باشی ...

هادی آقا من سفارش شما رو انجام دادم و قبل سفارش شما هم کد کارم اگر مشکل داشت در قسمت output نشون میداد و جالبه فایل exe و همچنین وقتی کارم تو فلش بازه و دکمه های ترکیبی ctrl+Enter رو میزنم فایلم درسته ولی فایل swf نهاییی این مشکل رو داره ؟

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
بله حق با شماست ، فایل exe کارم این مشکل رو نداره ولی خب چرا swf این مشکل رو داره ؟

در ضمن آقا بهروز من برای امتحان هم شده شبکه ام رو disable کردم و حتی اینترنت رو هم قطع کردم ولی باز این ارور رو داشت .
وصل بودن یا نبودن شما به شبکه فرقی ندارد ، این خطا نشان دهنده یک درخواست هست که طبق موارد امنیتی اعمال شده به فایل های swf برای نمایش در فلش پلیر ، به شما اجازه داده نمی شود
بدیهی است هم در حالتی که فلش در مرورگر اجرا شود و هم به صورت exe این مشکل وجود نخواهد داشت.

clove-pink

کاربر فعال
سلام امکان داره این سورس برنامتون رو بزارین ما هم ببینیم چه جوریه؟؟؟؟

Mr_lesani

Member
سلام امکان داره این سورس برنامتون رو بزارین ما هم ببینیم چه جوریه؟؟؟؟

سلام دوست گرامی

به نظرتون خواسته ی شما یکم غیر معقول نیست ، در ضمن کارم حجمش بالا است و فقط میتونم تمام کد actionascript3 اون رو براتون بزارم و توضیح بدم .
اگه میخواین کدش رو میزارم ؟

clove-pink

کاربر فعال
آره شما درست می فرمایین....
نه اگه کد تنها باشه که فکر نکنم بتونم چیزی ازش بفهمم مگه اینکه کل کارتون با کلاس ها نوشته شده باشه نه تو فریم...
در کل خواستم کمکی کرده باشم.
مرسی...

جدیدترین ارسال ها

بالا