افزونه Easy Software ver 1.0

با عرض سلام خدمت شما دوستان عزیز:
امروز گفتم یکی دیگر از برنامه های خودم را برای بچه ها آپ کنم کار کردن باهاش بسیار آسونه فقط می خواد نام برنامه تون رو در دکمه بنویسید البته با همه برنامه ها سازگار نیست اینهم بگم که فراخوانی برنامه با خود mmb صورت می گیره و ربطی به پلاگین نداره . بطور خلاصه می تونم بگم که تمام برنامه های مورد نیارتون رو در این منو می چینید و پس از اجرا در کنار پنجره ویندوز ظاهر می شود و سریع می تونید به این برنامه ها دسترسی داشته باشید اینهم هدیه عید ما به بچه های فروم . علت استفاده از این برنامه هم به خاطر اینه که ما شیرازی هستیم دی ...
موفق باشید

پیوست ها

• Easy.rar
    127.6 کیلوبایت · بازدیدها: 126

Aref_Alikhani

Well-Known Member
کارتون تحسین برانگیزه به خصوص اینکه پلاگین sysmetrics جناب Bikonja رو به اسم خودتون زدید!!!
اسم cracker واقعاً بهتون میاد...:lol:

آخرین ویرایش:
با عرض سلام خدمت شما دوستان :
در جواب شما دوست عزیز باید بگویم خیر اینکه شما به بنده توهین می کنید کار درستی نیست . یکی از مباحث مورد علاقه بنده بررسی عملکرد نرم افزار بصورت مهندسی معکوس می باشد و سپس شبیه سازی اون برنامه توسط خودم است نه اینکه برنامه رو بنام خودم بزنم . امیدوارم که متوجه شده باشید

Aref_Alikhani

Well-Known Member
سلام
اول از شما معذرت خواهی میکنم اگه توهینی به شما صورت گرفته هر چند من که توهینی نمی بینم!!!پس احتمالا شما ضعفی دارید که نوشته ی بنده رو توهین قلمداد می کنید...:green:
هر چند دوست نداشتم خاطره اون دوران رو تازه کنم اما شما مجبورم کردی...
یادمه چند سال پیش که من تازه در این فروم عضو شده بودم یه همچین مبحثی رو مطرح کرده بودم ، یعنی همین دست بردن به سورس پلاگین ها که با برخورد شدید یکی از مدیر های اون زمان روبرو شدم...
حالا جالب اینجاست که من هیچ کاری هم نکرده بودم فقط سوال پرسیده بودم...اما حالا یکی میاد تو روز روشن کپی رایت رو نقض میکنه کسی هم چیزی نمیگه...البته من خودم چندان به کپی رایت پایبند نیستم یعنی باید بگم 100 درصد ناقض اونم اما از اون ماجرا به بعد هیچ وقت به قوانین این انجمن بی احترامی نکردم...و البته واکنش مدیر هم کاملا طبیعی بود چون قانون نقض شده بود اما حالا؟!!!!
برادر من ضایع هست که فقط اسم و مشخصات خودتو به جای سازنده اصلی نوشتی...حالا مهندسی معکوس یا هرچی به هر حال قانون رو نقض کردی...البته بعید می دونم مهندسی معکوس یه همچین تعریفی داشته باشه!!:mad:
کاش میشد بیشتر بنویسم...ولی به احترام اساتید خودم در این انجمن که سهم زیادی در پیشرفت بنده در علوم کامپیوتر داشتن ادامه نمی دم.:rose::oops:
به هر حال دوستان شرمنده اگر کمی صریح نوشتم.

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
دوست عزیز، پلاگین موجود در برنامه رو خودتون نوشتید ؟

با سلام خدمت شما دوستان :
این پلاگین مالخیلی وقت پیشه و این روزها کمتر پلاگین نویسی می کنم چون اینقدر کار رو سرم ریخته که وقت نمی کنم . اگه به پلاگین نویسی بنده شک دارید می توانید از جناب Loo30fer بپرسید ایشان بهتر بنده را می شناسند

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
خیر، به پلاگین نویسی شما شکی ندارم، درواقع درحدی نیستم که بخام دانش کسی رو زیر سوال ببرم

اما، با مقایسه ی توابع پلاگین شما و پلاگین SysMetrics جای هیچ شکی نیست که برخلاف گفته هاتون که پلاگین رو خودتون خیلی وقت پیش نوشتید، پلاگین شما درواقع همون پلاگین SysMetrics هست که تغییرش دادید.

امیدوار بودم که حداقل ادعا نکنید پلاگین رو خودتون نوشتید...

پیوست ها

• Dll Functions Report.rar
    2.5 کیلوبایت · بازدیدها: 25

جدیدترین ارسال ها

بالا