Dynamic Quiz

با سلام خدمت دوستان

من یه پروژه دارم که توی این پروژه من از سوالات تستی استفاده میکنم تا اینجاش مشکلی نیست

سوالم اینه چه راهی هست برای اینکه اگه swf این پروژرو به یه نفر دیگه بدم بتونه خودش سوال اضافه کنه طبیعتا این فرد از برنامه نویسی هم زمینه ای نداره راهی هست؟

اگه نمونه کدی دارید ممنون میشم ارائه کنید

با تشکر

akherat

مدیر انجمن
من یه نرم افزار نوشتم که این کار رو میکنه اما فکر نکنم برای شخص هزینش به صرفه باشه
اگه بتونی اسپانسر پیدا کنی کاملا به دردت میخوره

zsaba1.441

New Member
سلام دوست عزیز منم مشکلم همینه اگه به جوابش رسیدی راه حلشو به منم بگو یا اگه مایل بیا باهم همکاری کنیم البته نمی دونم سوالای تستی شما باید در چه زمینه ای باشه برا من واسه مقاطع درسی از اول ابتدایی تا سوم دبیرستان تو دو تا درس ریاضی وفارسی هستش شما چطور؟؟؟؟؟؟؟؟

جناب akherat ممنونم از پاسخی که دادید

پس به نظرتون بدون استفاده از نرم افزار نمیشه این کارو انجام داد؟؟؟

zsaba1.441

New Member
جناب constantin666 از نرم افزار captivate استفاده کنی خیلی راحته ولی در آخر که فایل آماده میشه اون موقع باید یه راه حلی واسش تعریف کرد که بزاریش توفایل
برنامت وازش استفاده کنی

ممنون zsaba

ولی متاسفانه با این نرم افزاری که میگید کار نکردم هیچ ذهنیتی ندارن بازم ممنون ;)

zsaba1.441

New Member
ممنون zsaba

ولی متاسفانه با این نرم افزاری که میگید کار نکردم هیچ ذهنیتی ندارن بازم ممنون ;)

من خودم تازه دیروز نصبش کردم کاری نداره ،نرم افزار ساخت آزمون هستش یعنی شما فقط سوال ها رو طرح میکنی باقی چیزها مث دکمه هاش آماده هستش ولی حیف که نمی دونم چطور میشه تو فلش از خروجی swf که میده استفاده کرد

zsaba1.441

New Member
من خودم بی خیالش شدم چون فایل swf که می داد رو با Sothink SWF Decompiler وقتی بازم خروجی fla می گرفتم باز هم نمی تونستم از frame هاش استفاده کنم. سوال ها رو که چاره ای نداشتم خودم تو keyframe ها یکی یکی نوشتم وبرا این که کاربر بتونه جواب بده برنامه نویسی کردم براش وبرا جواب ها هم اومدم یک پاسخنامه رو با دستورا گرافیکی فلش با استفاده از برنامه نویسی طراحی کردم و خروجی رو از آرایه ای که ذخیره شد گرفتم تو پاسخنامه بازم با برنامه با برنامه نویسی درستش کردم. خیلی جالب بود.من نشد که به کسی بدم سوال اضافه کنم چون باید خودم درستش می کردم. ولی کد هایی که نوشتم فقط تو action script 2 جواب میده
بچه ها راستی این نرم افزاره Sothink SWF Decompiler رو با هاش کار کنید جالبه

آخرین ویرایش:

moonch

Member
سلام من وقتی از soothink استفاده می کنم یه مشکلی دارم. فقط دو تا اکشن اول رو خروجی می گیره. بقیه ها رو باید دستی بنویسیم. البته فک می کنم نسخه تریالش اینجوریه. لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره برای رفع این مشکل بگه.ممنون

Security9776

Active Member
با سلام و عرض ادب،
دوست عزیز،
اول اینکه این تاپیک قدیمی بود، بیش از یک سال از تاریخ آخرین پستش می گذشت و بهتر بود سوال رو در جای دیگه مطرح کنید.
اما جواب سوال شما به دلیل تریال بودن هست. در صورتی که از نسخه فول استفاده کنید، کاملا فایل رو کامل بر می گردونه، البته اگر فایل کدگذاری نشده باشه.

موفق باشید و سربلند
محسن

moonch

Member
سلام به همه
این لینک ، لینک فایل نصب sothink هست با کرکش. بعد از نصب باید توی فولدر گردو روی swf.exe کلیک کنید تا فایل در محل c/program file/sourcetec/sothink swf decompiler کپی بشه. اینجوری همه اکشن ها رو بهتون میده بدون محدودیت.

http://www.4shared.com/rar/scwnDfFy/Sothink_SWF_Decompiler.html?

چون حجمش 38 بود نشد همینجا پیوست کنم.

جدیدترین ارسال ها

بالا