قالب Drift

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
سلام ، واقعا کار خیلی خوبی شده تبریک میگم !!! :paint:
اگردریفت واقعی کرده باشید ( مثلا GRID 2 یا Car Simulator) ماشین باید بین طور جاده به صورت مساوی قرار بگیره که بعد از ول کردن سرعت ، اروم بتونه کنترل کنه این تصویر یک نقص داره و اونم نزدیک بودن بیش از حد به لبه ی جاده هست که اگر به صورت انیمیشن بود و واقعی حتمی میرفت بیرون از جاده :دی
رندر کار خیلی خوب شده و خیلی خوب تونستید با Back مچ کنید و خواهشی هم که داشتم ، لطفا اسم HDRI یا لینکی ازش رو لطف کنید .
در مورد خط دریفت هم مطلبی هست که باعث شده این کار یکم مصنوعی به نظر بیاد ، خط دریفت همیشه توی دریفتینگ وجود داره ...

در کل کار بسیار زیبایی هست ، خیلی خوب شده .
البته میدونم این کار مال خیلی وفت هست اقای منتظری ولی با اجازتون نظرم رو گفتم :green: :rose:

موفق باشید :rose:

آخرین ویرایش:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام
[h=1]قوانین گالری سه بعدی
[/h]دفعه قبل عرض کردم وقتی کاری میزارین لطفا مشخصات کامل کارتون رو توضیح بدین
مثلا مدلسازی با مکس - رندر با v-ray و پست پرو... از فلان پلاگین و ... استفاده شده.
الان اینکار مدلینگ با شما بوده یا فقط بحث رندر هست. اگه مدلسازی کار خودتون هست گذاشتن وایر فریم بیان گر قدرت و ظرافت مدلینگ شما هست.

درمورد کار با حمید موافقم. کارش خیلی قوی شده اما به محض دیدن حس اینو بهم داد داره میره بیرون از جاده. کار به لحاظ فنی هر چقدر قوی باشه یه سری اصول باید توش رعایت بشه.

یه مطلبی هم صمیمانه خدمتتون عرض کنم وقتی کاری رو توی گالری سه بعدی میزارین با تحمل شنیدن نقد هم داشته باشید.
اتفاقا قانون هم هست
بند 2 _ در صورتی که کار خود را در بخش گالری قرار می دهید این به این معناست که خواهان دریافت نقد های کاربران مختلف در مورد کار خود هستید ، پس اگر دوست ندارید ایرادی از کار شما گرفته بشود از به نمایش در آوردن آن در انجمن خود داری کنید .

این رو میشه از زدن کلید تشکر شما زیر پست ها متوجه شد.
موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا