Distributed Rendering With Mental Ray

Navidmilan

Well-Known Member
خوشحال میشم اگر کسی اطلاعات یا تجربه ای در زمینه Distributed Bucket Rendering داره کمکی به من بکنه. چند تا

نقطه ابهام برام وجود داره و چون تا بعد از عید دسترسی به شبکه ندارم نمیتونم تستی انجام بدم و قبلش می خوام با کمک شما

دوستان از لحاظ تئوری همه چیز برام حل شده باشه. خوب DBR یا همون distributed... روشیه برای رندر تک فریم بوسیله چندین

کامپیوتر که سرعت رندر رو بسته به تعداد سیستمهای شبکه (که قبلا ip یا name آنها در Processing Tab اضافه شدن) بالا میبره و

فکر میکنم تو مراحل تست رندر سرعت کار رو خیلی بالا میبره. تا حدودی اطلاعاتی رو از روی نت و هلپ خود مکس بدست آوردم

ولی مشکل اینجاست که چون من از نسخه های کرک شده استفاده میکنم نمیشه به این اطلاعات بسنده کرد ! مخصوصا وقتی

صحبت از License های مختلف Mental Ray برای دستگاه های مختلف میشه ... خلاصه اینکه اگر کسی تجربه عملی در این زمینه

داره واقعا کمک خوبی به من میکنه. وگرنه که باید تست رندرها رو با همون یک سیستم بگیرم و یه کتاب هم با خودم ببرم تا بیکار نباشم.​

jafarsydi

Member
Distributed rendering vray
همون رندر تحت شبکه است که باید در این روش فایل دامی Dumy را که یک فایل مجازی هست رو باید باز کنی
توی منوی ای هست که Vray رو نصب کردی.در اون فایل باید Ip کامیوتر کلاینت رو تعریف کنی کار خیلی راحتیه​
:oops:

distributed_settings2.png

http://help.chaosgroup.com/vray/help/150SP1/distributed_rendering.htm

جدیدترین ارسال ها

بالا