danagig.ir???????????

the-game

Member
سلام دوستان چند روزه که سایت داناگیگ غیر فعال شده کسی میدونه جریان چیه؟
آیا برمیگرده که حداقل سایتمون رو به یه هاست دیگه کپی کنیم؟:cry:

:sad::sad:

the-game

Member
بارها من و دوستان گفتیم هاست رایگان آخر و عاقبت خوشی نداره !

درسته حق با شماست
حالا می تونید یه هاست ارزون و خوب بهم معرفی کنید؟
قیمت خیلی برام مهمه فضای زیادی لازم ندارم همون حدود 20 مگ
ممنون میشم

parmishost

Member
با سلام
قیمت های پارمیس هاست خیلی پایین هست و کیفیت و لیست مشتریان معروف و دولتی زیادی هم موجود داریم.
در حال حاظر 1 سال هاست 50 مگا را با 8 هزار تومان می تونید خریداری نمایید.

با سلام
بسته ی 50 مگابایتی با 15 گیگابایت پهنای باند و همه امکانات (جز Addon Domains) نامحدود رو می تونم سالیانه 8000 تومان تقدیمتون کنم.
در صورت لزوم تست رایگان به مدت 7 روز هم موجود هست.
(کنترل پنل سرور ما آخرین ورژن cPanel و دیتاسنتر Softlayer/Netdirekt هست)
کافیست با ما تماس بگیرید:
[email protected]

arsalanjalali

New Member
همیشه یا یکاریو نکن یا کاری میکنی درست و خوب انجام بده.هاست از جایی بگیر که سابقه داشته باشه , قدیمی و نامی

Majidina

Member
از یه سایت هاست دهی خارجی استفاده کنید ، خیلی خوبن ، مثل سایت های فارسی نیستن

سایت های فارسی هم خوب توشون هست. مثل خارجی ها که بد هم توشون است.
به هر حال باید معتبر باشه تا خوب باشه.

عزیز من هاست رایگان خارجی با بعضی هاستهای ایرانی هیچ فرقی نمیکنند ( تازه شاید هاست رایگان بهتر هم باشه ) .

به هر حال هر کار میکنی و از هر کس میگیری از بانک اطلاعاتی هر هفته حداقل یا هر 2-3 روز پشتیبان بگیر . آخه جالبه بعضی هاستینگها شنیدم رو همون سرور ( هارد ) پشتیبان میگیرن ( هان!! :shock: !! :lol: ) یا اینکه پیشتیبان درست اگه بگیرن به خاطر مسائل امنیتی و فوق سری به خود شخص پشتیبان رو نمیدن . اگرم بدن یه پولی چیزی باید پرداخت کنی . :sad:

این هاستهای معروفم که میخوان هزینه کل سرورشون رو با 7-8 گیگی که به یک کاربر میفروشن بگیرن ! بعدشم خیلی از همین هاستینگهای معروف خیلی اداره ای کار میکنن دیگه یعنی اگه 4-5 روز تعطیلی باشه اینا هم تعطیلن اگرم کسی باشه خیلی ضعیف عمل میکنه ( احتمالا آبدارچی رو میزارن اون روزا :green: ) .
درسته که آدم باید به فکر جیب خودش باشه ولی یکمم به فکر جیب طرف مقابلت باشی بد نیست . آخه اون بابای که هاست خیلی ارزون میده که به فکر جیب خودش نیست میخواد کار خیر کنه واسه همین هم ناشناسه یه دفعه میبینی غیبش میزنه . :)

آها اینو یادم رفت بگم طرف از بلوهاست و اینجور شرکتا هاست میگیره میخواد هاست ( با اسکریپت یا FTP ) بزنه ارزونم میده برو بخر :lol: :wink:

آخرین ویرایش:

the-game

Member
به هر حال من یه تجربه بد از هاست های رایگان داشتم
حداقل هاست های پولی اگر قطع بشه میدونی به کی مراجعه کنی(البته داخلی ها)
نه مثل این دانا گیگ بی خدا که قطع شد رفت
حالا فقط قیمت و کیفیت برام مهمه

جدیدترین ارسال ها

بالا