Crack for V-ray 1.5 sp4 for 3ds max 2009 64 bit

سلام دوستان اگه این کرکه رو دارین ممنون میشم جایی آپلود کنید

چون واقعا بهش نیاز دارم
خیلی فوریه

دمتون گرم

pclord

کاربر متخصص
سلام
قیل از پست زدن سعی کن یه سرچ تو سایت بزنی،تو یک ماه گذشته چند بار درخواست کرک شد،با یه سرچ پیدا میکردی.

اینجا :
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=138110
http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?t=75292&highlight=V-Ray+1.50.SP2+3dsmax2009

البته همون طور که تو یکی از تایپیکا بچه ها گفته بودن،کرک درستی برای sp3 و sp4 نیومده،بهتره شما sp2 رو دانلود کنی.

موفق باشی.:rose:

دمتون گرم

ممنون که جواب دادین

به نظرم باید مهاجرت کنیم به مکس 2010 چون هم کرکش هست هم خودش(اگه کرکشم درست باشه)

ضمنا من این پستها رو دیده بودم....
کل Rapidshare رو هم گشتم ولی چیزی نیافتم...
اومدم تاپیک زدم ببینم بچه ها کسی روی کامپوترش داره برام آپ کنه یانه که گویا نیست.....

بازم ممنون از هر دوتون.....

pclord

کاربر متخصص
به هیچ عنوان از 2010 استفاده نکن،هیچ کرک سالمی براش نیومده،زمان رندرش بیش از حد طولانیه،از همون sp2 که گفتم استفاده کن.

موفق باشی.

Mehdi_Lover3dsmax

مسئول مدرسه گرافیکی سه بعدی
نمیدونم چرا بچه ها گیر دادن به مکس 2010 اخه من هرچی نگاه میکنم میبینم هچیز بدرد بخوری نداره
اگه موقع لود شدنه که از همه دیر تر مییاد .ویوپورتشم ایراد داره .اون چیزایی هم که اضافه شده یکیش پلاگین polyboost هست که همه جا هست من خودم با مکس 9 و2008 کار میکنم .برای رفتن به ورژن بالا تر باید محتاطانه عمل کرد

imani_kamran

New Member
یکی از قابلیتهای فوقالعاده مکس 2010 که جاش واقعا در ورژنهای قبل خالیه viewport hardware shading هست که می تونه lighting, Ambient occlusion , سایه رو شبیه سازی کنه که فوق العادست.

Sam_3D

Member
سلام من از sp2 استفاده میکنم فقط چرا DEmo است در حالت DEmo دوربین وی ری نداره ........!!!!!
من تمام کرک ها رو امتحان کردم همه حالت DEmo هستند چرا؟

Navidmilan

Well-Known Member
کد:
نمیدونم چرا بچه ها گیر دادن به مکس 2010 اخه من هرچی نگاه میکنم میبینم هچیز بدرد بخوری نداره

شک نکن که بهترین نسخه مکس تو چند سال اخیرِ ... علاوه بر تعییراتی که توی Core برنامه ایجاد شده (و این تازه شروع یه راه جدید برایه مکسه) امکانات اضافه شده هم قابل قبول. . البته این رو قبول دارم که هر کس بسته به نیازش از نسخه بالاتر استفاده میکنه. مخصوصا اگر مجبور باشه براش پول بده ... اونوقت به این راحتی در موردش نظر نمیدیم چون بحث جیب مطرحه ...
یه مثال : اگر Mental Ray کار میکنی یا کارتهای Quadro داری اونوقت Max 2010 برات یه باید میشه. از این مثال ها با توجه به نوع نیاز کاربرا زیاد میشه پیدا کرد.

جدیدترین ارسال ها

بالا