cpu 10-7850k و کارت گرافیک R7 260x و مادربرد asus crossblade ranger-مشاوره لطفا

imahmoud

New Member
سلام خسته نباشید همگی!
من به تازگی این سیستم رو خریداری کردم:
----------------------------------------------------

سی پی یو: AMD A10-7850K
گرافیک: Asus R7 260x
مادربرد: Asus Crossblade Ranger
رم: Kingstone Hyperx 8G(2x4)
پاور: RaidMax 600W

----------------------------------------------------

خواستم ببینم اینکه:
1- خیلیها میگن این سی پی یو قوی هست و امکانات خوبی داره راسته؟
2- اینکه من چطور میتونم از کارت گرافیک و گرافیکی که بهش میگن مجتمع،باهم استفاده کنم که قدرت گرافیک زیادتری داشته باشم؟
3- اگه از دوستا کسی بلده منو در مورد تمام کارهایی که با این سیستم میتونم انجام بدن راهنمایی کنه!
ممنون از لطف همه بچه های مجید آنلاین عزیز

imahmoud

New Member
ایها المجید آنلاین

کسی نیست یه راهنمایی محض رضای خدا بکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

mohammad@er

Well-Known Member
خواستم ببینم اینکه:
1- خیلیها میگن این سی پی یو قوی هست و امکانات خوبی داره راسته؟
2- اینکه من چطور میتونم از کارت گرافیک و گرافیکی که بهش میگن مجتمع،باهم استفاده کنم که قدرت گرافیک زیادتری داشته باشم؟
3- اگه از دوستا کسی بلده منو در مورد تمام کارهایی که با این سیستم میتونم انجام بدن راهنمایی کنه!
ممنون از لطف همه بچه های مجید آنلاین عزیز

سلام لطفا اسپم ندید .

اول اینکه شما دارید با این پردازنده کار می کنید و این شمایید که باید در مورد توان این پردازنده اطلاعات بدید .

بهتره بیاد روی کاغذ با یه سی پی یو دیگه مقایسه کنید . تعداد کورس ، تردد ، مصرف ، ...

در مورد دوم هم اگر درست متوجه شده باشم ،

روش استفادش به خودتون مربوطه !!! میتونید با یک انجین gpu رندر کنید و از هسته های کودا بهره مند شوید .

برای ارتقاء کارت گرافیک باید از تکلونوژیCroos Fier استفاده کنید و چند کارت گرافیک رو ، رویه مادر برد نصب کنید .

در ضمن همین الان شما گرافیک قوی ای دارید .

ولی چرا اینقدر رم رو کم گرفتید ؟؟؟ چرا 8؟؟؟ کم میاره تو کار سنگین !!!

imahmoud

New Member
جواب

سلام لطفا اسپم ندید .

اول اینکه شما دارید با این پردازنده کار می کنید و این شمایید که باید در مورد توان این پردازنده اطلاعات بدید .

بهتره بیاد روی کاغذ با یه سی پی یو دیگه مقایسه کنید . تعداد کورس ، تردد ، مصرف ، ...

در مورد دوم هم اگر درست متوجه شده باشم ،

روش استفادش به خودتون مربوطه !!! میتونید با یک انجین gpu رندر کنید و از هسته های کودا بهره مند شوید .

برای ارتقاء کارت گرافیک باید از تکلونوژیCroos Fier استفاده کنید و چند کارت گرافیک رو ، رویه مادر برد نصب کنید .

در ضمن همین الان شما گرافیک قوی ای دارید .

ولی چرا اینقدر رم رو کم گرفتید ؟؟؟ چرا 8؟؟؟ کم میاره تو کار سنگین !!!

سلام
ببخشید چشم
ببینید آقا محمد عزیز من تازه این سی پی یو رو خریدم و اطلاعات چندانی ازش ندارم چون خودم هم زیاد حرفه ای نیستم
منظورتون از انجین و کودا چیه؟
کراس هم که درست فرمودید و همچنین قوی بودم کارت چون من همین امروز کرایسیس3 رو با بالاترین تنظیمات بازی کردم
والا تا جایی که من اطلاع دارم البته پیش شما استاد عزیز فک نکنم هیچ بازی حتی جدیدش بیشتر از 8گیگ بخواد مگر تو کار انیمیشنی و کامپوزیت!!!درسته؟

جدیدترین ارسال ها

بالا