Cpanel یا Direct Admin

7setare.com

Member
سلام
یک وی پی اس دارم
روش چی نصب کنم؟ دایرکت ادمین یا سی پنل؟
از نظر امنیت و کارایی و مشتری کدوم بهتره؟
لطفا سریع جواب بدید , ممنون :rose:

webmizban.com

Active Member
دایرکت ادمین به مراتب ساده تر و سبک تر از Cpanel هستش همینطور usage بسیار پایینی نسبت به cpanel داره مشکل تحریم هم مزید بر علت
بنده 3 سال از دایرکت ادمین استفاده می کنم و راضی هستم برای یوسر های وی پس اس هم پیشنهاد می کنم که دایرکت ادمین نصب کنم برایشان...
در کل صلاح ملک خویش خوسروان دانند....

S.A.N

Member
Just cpanel

سلام..

خوب طبیعتا معلومه که سی پنل ... سی پنل تک حرف نداره علی الخصوص ورژن 3

cpanel-icon.gif

:)
:cool:

irlogo

Active Member
دایرکت ادمین قابل مقایسه با سی پنل نیست
در دایرکت ادمین هنوز نقوص زیادی وجود دارد

nimafire

find / -name Support > u
سلام
من نزدیک به 2 سال هست دارم با دایرکت ادمین حرفه ای کار میکنم. با تمام پنل ها cpanel directadmin kloxo webmin و .... هم حرفه ای کار کردم و میکنم.

ببین cpanel از لحاظ منیج بسیار حرفه ای تر از cpanel هست. (من کارهایی که cpanel با چند کلیک انجام میده رو خودم برای سیستم های دایرکت ادمین انجام میدم و چه بسا بهتر از cpananel انجام میدیم)
من واقعا دایرکت ادمین رو ترجیه میدم.دلیلم سرعت مناسب. امنیت مناسب هست.
اونایی که ظاهری هستن و به همین دلیل از دایرکت خوششون نمیاد...:.برن kloxo نصب کنن سایتشون رو بدن من ریپورت بدم برای هک. ظاهر پسندی خوبه اما در این زمینه اصلا...!
.زمانیکه از cpanel من expolite ای private دیدم. دایرکت ادمین نداشت و هنوزم نداره. شاید دلیل مهمش اینه که دایرکت ادمین مستقیما اجازه دسترسی روت از سمت دایرکت ادمین رو نمیده با اینکه شما یا یوزر root وارد سیپنل میشید.

مشکل مهمی که از نظر خیلی ها مشکل هست.نه من.ظاهر دایرکت ادمین هست که ما خوشبختانه این مشکل رو برای کاربرانمون حل کردیم.

به نظر من رقابت این دو مثل رقابت شرکت های ماشین سازی هست.هر دو عالی هستن. اما هر کسی بنا به سلایق و امکاناتی که براش مهمتر هستن و ویژگی هایی که میدونه بهتر هستن میره انتخاب میکنه

اگر بحث تخصصی هست بگید یک تاپیک جدا باز کنیم و همه بیایم تخصصی در باره این دو سیستم نظر بدیم.

webmizban.com

Active Member
سلام
من نزدیک به 2 سال هست دارم با دایرکت ادمین حرفه ای کار میکنم. با تمام پنل ها cpanel directadmin kloxo webmin و .... هم حرفه ای کار کردم و میکنم.

ببین cpanel از لحاظ منیج بسیار حرفه ای تر از cpanel هست. (من کارهایی که cpanel با چند کلیک انجام میده رو خودم برای سیستم های دایرکت ادمین انجام میدم و چه بسا بهتر از cpananel انجام میدیم)
من واقعا دایرکت ادمین رو ترجیه میدم.دلیلم سرعت مناسب. امنیت مناسب هست.
اونایی که ظاهری هستن و به همین دلیل از دایرکت خوششون نمیاد...:.برن kloxo نصب کنن سایتشون رو بدن من ریپورت بدم برای هک. ظاهر پسندی خوبه اما در این زمینه اصلا...!
.زمانیکه از cpanel من expolite ای private دیدم. دایرکت ادمین نداشت و هنوزم نداره. شاید دلیل مهمش اینه که دایرکت ادمین مستقیما اجازه دسترسی روت از سمت دایرکت ادمین رو نمیده با اینکه شما یا یوزر root وارد سیپنل میشید.

مشکل مهمی که از نظر خیلی ها مشکل هست.نه من.ظاهر دایرکت ادمین هست که ما خوشبختانه این مشکل رو برای کاربرانمون حل کردیم.

به نظر من رقابت این دو مثل رقابت شرکت های ماشین سازی هست.هر دو عالی هستن. اما هر کسی بنا به سلایق و امکاناتی که براش مهمتر هستن و ویژگی هایی که میدونه بهتر هستن میره انتخاب میکنه

اگر بحث تخصصی هست بگید یک تاپیک جدا باز کنیم و همه بیایم تخصصی در باره این دو سیستم نظر بدیم.

توضیحات عالی دادین دقیقا" user های که به ظاهر اهمیت میدند cpanel رو ترجیح می دهند...
که اونم temp های جدید و آجاکسی که ظاهر directadmin رو زیبا تر می کنند و همچنین پنل رو به صورت آجاکسی تغییر می دهند مثل cpanel, را میشه با 11 $ تهیه و روی دایرکت ادمین نصب کرد.
من بیش از 2 سال هست که با دایرکت ادمین کار می کنم و به cpanel ترجیح میدم
البته در دسترس بودن یک سری امکانات در cpanel رو هم تائید می کنم ولی 90 درصد بخاطر ظاهر به سمت cpanel میرن....

irlogo

Active Member
در دایرکت ادمین؛ وقتی یک دامنه را پاک کنی اطلاعاتش هم ...

E-Boy

کاربر فعال انجمن طراحی وب سایت
سلام به همه دوستان .
متاسفانه دایرکت ادمین هنوز مشکلات زیادی داره .
دایرکت ادمین از نظر امنیت و کاربرد اصلا قابل مقایسه با سی پنل نیست .
ولی همونطور که دوستان گفتن معمولا بیش از نیمی از کاربران به خاطر ظاهر سی پنل به اون علاقه مند شدن و هیچ اطلاعاتی از قدرت بسیار زیاد سی پنل در برابر قدرت غیر قابل مقایسه دایرکت ادمین ندارند .
البته پیشنهاد من هم اینه که اگر اطلاعاتی درباره روش های فرار کردن از تحرمی ندارید دنبال سی پنل نرید که براتون مشکل ساز میشه .
هر چند با دایرکت ادمین کیفیت خدمات میاد پایین ولی سی پنل هم ارزش از بین رفتن اطلاعات کاربران رو نداره .
موفق باشید .

nimafire

find / -name Support > u
سلام به همه دوستان .
متاسفانه دایرکت ادمین هنوز مشکلات زیادی داره .
دایرکت ادمین از نظر امنیت و کاربرد اصلا قابل مقایسه با سی پنل نیست .
ولی همونطور که دوستان گفتن معمولا بیش از نیمی از کاربران به خاطر ظاهر سی پنل به اون علاقه مند شدن و هیچ اطلاعاتی از قدرت بسیار زیاد سی پنل در برابر قدرت غیر قابل مقایسه دایرکت ادمین ندارند .
البته پیشنهاد من هم اینه که اگر اطلاعاتی درباره روش های فرار کردن از تحرمی ندارید دنبال سی پنل نرید که براتون مشکل ساز میشه .
هر چند با دایرکت ادمین کیفیت خدمات میاد پایین ولی سی پنل هم ارزش از بین رفتن اطلاعات کاربران رو نداره .
موفق باشید .

عزیز دل امنیت دایرکت ادمین بسیار بیشتر از cpanel هست.نیازی به توضیج نمیبینم. کسانی که با دایرکت کار میکنن حتما حرف من رو تایید میکنن.
وارد بحث امنیت نمیشیم. تنها و تنها مزیت سیپنل امکاناتش هست.خوشبختانه من تحربه تمام پنل هلرو به صورت مکرر دارم و تعصبی روی هیچ کدوم ندارم و اشنایی کاملی با تمام این پنل ها دارم.
کاری که شما ها با چند تا کلیک توی whm انجام میدید رو ما خودمون تحت سرور انجام میدیم.
whm در واقع لقمه برو تو گلو هست. همین.

irlogo

Active Member
نیما جان
من دقیقا بلعکس فکر می کنم، امنیت سی پنل رو بیشتر حس می کنم؛ سی پنل مد های زیادی داره

وقتی در د آ یک دامنه از توی پنل هاست پاک می شه معلوم اطلاعاتش کجامی ره

nimafire

find / -name Support > u
امنیت دایرکت ادمین رو من در دو نقطه توضیح میدم.
اول از همه شما کاربر admin هستید نه root که متوجه منظورم میشید که چی میگم.
دوم شما امکانی دارید که سیپنل نداری و سیستم قدرتمند بکاپ هست که اگر کار کنید متوجه امکاناتش میشید

مسله بعدی.شما زمانیکه به سوزرتون لوگین میکنید در دایرکت ادمینو میتونید به راحتی به همه دیتابیس هاتون وارد بشید.اما دایرکت برای ورود به هر دیتابیس مجدد رمز عبور میخواد. یعنی share نیست.

وقتی در د آ یک دامنه از توی پنل هاست پاک می شه معلوم اطلاعاتش کجامی ره

زمانیکه شما دامنه رو پاک میکنید در واقع نمیخواین اطلاعاتش رو.این که عیب نیست سیستم به این صورت هست.اگه بخواین دامنه رو تغییر بدید rename میکنیدش.امکان دیگه دایرکت تغییر دامنه هست.

من الان از cpanel اکسپلایت دارم.قبلا هم داشتم.البته خود من نه.دوستان من در گروه امنیتی ویرانگر.اما برای دایرکت هیچی نیست.دلیلش هم کاربر admin و root هست

جدیدترین ارسال ها

بالا