Coppermine Photo Gallery

سلام می خواستم بدونم برنامه ی Coppermine Photo Gallery که برای ساخت گالری هست رایگان هست یانه در ضمن اگر ممکنه فارس ساز شیوه ی فارسی سازی و چند تا قالب و یک مقدار توضیحات در مورد این برنامه مدیریت محتوا
باتشکر

درود
بله این CMS رایگان هست.
برای پارسی سازی باید یک کپی از فایل زبان EN گرفت و آن رابه Farsi تغیر نام داد . و آ«را با یک ادیتور مناسب. ( Dreamwaver ) باز کزد و جملات انگلیسی را به فارسی ترجمه کنید.
البته قبل از آن باید صفحه را به UTF-8 تبدیل کرده باشید.
موفق و پارسا باشید

می تونید لینک دانلودش را لطف کنید تا حالا فارسی نشده؟ یک سری توضیحات کاملتر و آیا پلاگینی چیزی داره؟

Parham

Well-Known Member
شما اگر نیاز به هک ها و مد های این پرتال گالری هستی‌ میتونی‌ از انجمن این برنامه از *این آدرس* دریافت کنی‌ و در مورد خود برنامه هم اگر توضیح می‌خوای در سایت رسمی‌ اون در مورد امکانات اون توضیح داده شده که میتونی‌ از اینجا ببینی‌ ...

Parham

Well-Known Member
خیر دوست عزیز ، این برنامه ها بر روی سرور های مختلف Source Forge قرار میگیره که میتونی‌ از هر کدام که خاصی‌ دانلود کنی‌

Parham

Well-Known Member
قالب معمولی‌ سیستم هستش که کمی‌ تغییر داده شده دوست عزیز ! یکم اگه وقت صرف کنی‌ تو اون سایتی‌ که بهت لینک دادم بگردی حتما موارد خوبی‌ در مورد این پرتال پیدا میکنی‌ ...

narenj

Member
برای شما فایل زبان فارسی را گذاشتم. میتونید دانلود کنید

پیوست ها

• persian-utf-8.zip
    20.2 کیلوبایت · بازدیدها: 32

Parham

Well-Known Member
سخت نیست، شما زحمت نمیدی یکم جستجو کنی ! چند دقیقه اگر بگردی با گوگل یا در همون سایت به اطلاعات خوبی‌ میرسی‌ !

S4DEGH

Well-Known Member
من نسخه Coppermine Photo Gallery v1.4.2 رو دارم اينم فايل زبان فارسيش :
:)

پیوست ها

• persian.rar
    18.7 کیلوبایت · بازدیدها: 14
من این برنامه را روی سیستمم اجرا کردم وقتی میخواهم یک فایل آپلود کنم این پیغام را میدهد
PHP running on your server does not support the GD image library, check with your webhost if ImageMagick is installed

narenj

Member
باید بری تو قسمت پیکربندی (config) بعد اون پایین یه جا نوشته "شيوه هاي تغيير اندازه تصاوير " (یا یه چیزی شبیه به این) باید از منوی جلوی این نوشته گزینه GD version 2.x را انتخاب کنی

جدیدترین ارسال ها

بالا