connection من چرا اينطوري شد‌؟

با عرض سلام
من تا ديشب با كانكشنم مشكلي نداشتم و براحتي كار مي كردم ولي حواسم نبود پامو گذاشتم رو سه راه و كامپيوتر سرور خاموش شد و بعد از اون هر كاري كردم نتونستم با كانكشن كانكت بشم البته هم اشغال رو مي گرفت و هم وقتي كه ازاد مي شد يك بوق مي زد و وقتي مي خواست وصل شه به Isp دوباره error 679 ميداد و قطع ميشد . اومدم جاي سرور و استيشن رو عوض كردم بعد اينكه سيستم ها رو با سرور جديد شبكه كردم تو صفحه network connection يك گزينه ديگه اضافه شده با نام Internet Gateway كه رو همه استيشن ها هم هست و user ها به راحتي ميتونن از رو سيستمي كه نشستن disconnect كنن اين گزينه جديد به هيچ وجه پاك نميشه .
لطفا يكي به من بگه چرا من نمي تونستم با كانكشن قبلي كانكت بشم و اين internet Gateway رو چكارش كنم؟؟؟
با كمال تشكر

شما دوست عزيز در همان لحظه كانكت بودين واز اينترنت استفاده مي كردين؟؟
در ثاني دوست عزيز از چه ويندوزي استفاده مي كنين؟
ايا سرور هستش يا xp ؟؟
عرض كنم به احتمال زياد به علت قطع شدن برق و dis ي شدن شما لايه هاي انتقال داده شما با لايه نمايش وپيوند دادها به هم مربوط شده.
شما بفرماييد ؟اگه از دستم كمكي بربياد دريغ نمي كنم

sp2_sp

Member
دوست عزيز اين چيزي كث شما مي فرمايپد اين گزينه مربوط به شناسايي خود سرور هست يعني اگر IP سرور شما 200.100.100.1 به طور مثال باشد بايد Ip اين گزينه نيز 200.100.100.1 باد كه به كامپيوتر مي فهماند كه اين سرور هست و جزو شبكه احتمالا در اين گزينه مشكلاتي پيش امده كه چنين مشكلي داره پس چك كنيد اين قسمت را در قسمت start/setting/dialup networking/local area network و در قسمت باز شده بر روي TCP/IP كليك كرده رو پروپرتيس زده و اين GET way قش چك كنيد

جدیدترین ارسال ها

بالا