ComboBox Creator v2.0

peyman136

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
با سلام

این نسخه دهم از این نرم افزار هست که بعد از نسخه های 1.0 تا 1.9 حدودا بعد از یکسال از ارایه اولین نسخه آمادش کردم
خیلی از مشکلات برنامه طی این ده تا نسخه برطرف شده که بعضی از امکانات اونرو براتون لیست میکنم این نسخه کاملا رایگان بوده و هدیه ای از طرف من به همه دوستان مجید آنلاین هست
امکانات
ساخت تعداد بینهایت آیتم
رنگی کردن Syntax ها
موتور ساخت کد جدید
سرعت بالای اجرا

نسخه ای من خودم توی خونه استفاده میکنم و به دوستان خودم توی شهر دادم تنها یه فرق با این داره اونم گرافیکشه که بخاطر حجم بالا نتونستم اونرو اینجا بذارم و مجبور شدم خیلی از جلوه های گزافیکیش رو پاک کنم

اومدوارم استفاده کنید و خوشتون بیاد
اسکرین شات :
[MIUC]u1171850803[/MIUC]
[MIUC]u1171850882[/MIUC]

پیوست ها

• ComboBox Creato v2.0.part1.rar
    439.5 کیلوبایت · بازدیدها: 1,198
  • ComboBox Creato v2.0.part2.rar
    439.5 کیلوبایت · بازدیدها: 1,162
  • ComboBox Creato v2.0.part3.rar
    439.5 کیلوبایت · بازدیدها: 1,107
  • ComboBox Creato v2.0.part4.rar
    351.7 کیلوبایت · بازدیدها: 1,042

silvercover

کاربر متخصص
خیلی عالیه. البته من هنوز برنامه رو کامل تست نکردم. اما چیزی که مشهود هست پیشرفت چشمگیر ایرانی های دنیا در زمینه بیلدر و حتی فراتر هست که ما شاهد نتایج چمشگیری در این زمینه هستیم هر روز.

ممنون پیمان عزیز که حضور شما همیشه برای من و دوستان مفید به فایده بوده.

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
تبریک میگم پیمان جان، برنامه خیلی کاربردیی بود که حالا خیلی بهتر، سریعتر و کاربردیتر شده !
سرعتش نسبت به نسخه ی قبل که من دیدم (فکر کنم نسخه ی 1.5) خیلی بهتر شده.
این برنامه قطعاً برای تمام کاربرا بالاخص کاربران مبتدی بسیار مفید خواهد بود.

peyman136

ممنونم از همه دوستان
دوستانی که از این برنامه استفاده کردن پیشنهادی برای بهتر شدنش ندارن؟ کسی تو اجرای برنامه و امکاناتش مشکلی نداره ؟
اگه مشکلی هست من در خدمتم

ubuntu

Member
ببينين! من که از بس اين رو تکرار کردم خودم ديگه خجالت مي‌کشم بگم. خواهش مي‌کنم لينک واحد بزارين. اصلاً آدم وقتي 4 تا لينک پشت سر هم رو مي‌بينه از دانلود منصرف مي‌شه. حالا چي‌مي‌شه لينک واحد بزارين؟ شما که همين قدر وقت صرف کردين تا اين‌ها رو آپلود کنيد...:sad:
حالا بگزريم. برنامه‌ي خوبي شده. من ازش خوشم اومده. فکر کنم در آينده خيلي به کارم بياد!:):D

peyman136

ببينين! من که از بس اين رو تکرار کردم خودم ديگه خجالت مي‌کشم بگم. خواهش مي‌کنم لينک واحد بزارين. اصلاً آدم وقتي 4 تا لينک پشت سر هم رو مي‌بينه از دانلود منصرف مي‌شه. حالا چي‌مي‌شه لينک واحد بزارين؟ شما که همين قدر وقت صرف کردين تا اين‌ها رو آپلود کنيد...
حالا بگزريم. برنامه‌ي خوبي شده. من ازش خوشم اومده. فکر کنم در آينده خيلي به کارم بياد!
ببینید من خیلی وقت بود که فایل حجیم توی سایت آپلود نکرده بودم برای همین از اندازه مجاز آپلود فایل ها که جدیدا عوض شده اطلاع نداشتم بخاطر همین فایل رو 4 تکه کردم اما موقع آپلود دیدم حجم ها افزایش پیداکرده که دیگه دیر شده بود فایل ها آپلود شده بودن ولی انصافا آپلود و دانلودش زیاد طول نمیکشه ها:wink:

ubuntu

Member
براي من فايل‌هاي يک تکه يه چند تکه (!) زياد فرقي نمي‌کنه. چون Opera خودش مي‌تونه با سرعت مناسب هر چهار تا رو باهم بگيره. در اين زمينه هم دانلود منيجر زياده. من فقط مي‌گم اگه فايل‌ها رو تيکه کنيم کسي که مي‌خواهد دانلود کنه از خير دانلود مي گذره. به هر حال اثر رواني داره!

NARANJTORANJ

Well-Known Member
میشه یه آموزش کوچیک در مورد این برنامه بدین؟؟
to_take_umbrage.gif

peyman136

میشه یه آموزش کوچیک در مورد این برنامه بدین؟؟
من اگه بخوام روی روش کار آموزش بدم باید یه 5هفت هشت صفحه ای بنویسم شما میخوای از کدوم قسمتش سر در بیاری بگو تا توضیح بدم
البته این رو بگم من ایده کار رو از Small Plugin Tools یوراج گرفتم و با یکم صبر عملیش کردم البته کار های دیگه هم هست که بخواطر مشکل پلاگینشون که با سیستم ها و ویندوز های بالا کار نمیکنند ارائه نکردم

NARANJTORANJ

Well-Known Member
peyman136 جان دارم به هنرت پی میبرم
میخواستم اگر بشه کمبوبوکس فارسی باش درست کنم و تکس هاش از راست به چپ هم باشن

قبلا از لطف جناب عالی کمال تشکر را دارم

peyman136

متاسفانه پلاگینی که برنامه من اونرو Sopport میکنه با زبان فارسی مشکل داره البته مثل اینکه توی ورژن آخرش حل شده ورژن آخر رو بگیر و ببین L2R داره یا نه اگه داشت من برنامه رو بروز میکنم و اینجا میذارم

NARANJTORANJ

Well-Known Member
l2R چی هست؟
من برنامه نویس نیستم
جون تو اگر میدونی میتونی همچین کاری رو بکنی که خدوت بزرگی به جامعه بیلدر کار ها کردی
yes3.gif

تا اونجایی که سراغ دارم همچبن چیزی وجود نداره اگر هم هست با کلی ترفندو دردسره

ممنون

peyman136

سلام من آخرین نسخه رو چک کردم خوشبختانه مشکل فارسی نویسی توی کمبو باکس حل شده و میتونید آیتم فارسی اضافه کنید اما مشکل چپ به راست شدن حل نشده

AV_3SG

Member
خیلی عالیه که برنامه شما کار با این پلاگین رو راحت تر کرده اگه امکان داره یه کاری هم در مورد پلاگین sql بکنید
یه برنامه ای که با بیلدر درست بشه و از توی اون بتونیم اطلاعات را وراد دیتابیس کنیم ( خیلی راحت تر )
یه قسمت هم مربوط به امکانات بیشتر دیتابیس مثل درست کردن یه موتور جستجو
اگه بشه این کارو کرد دامنه استفاده از پلاگین sql برای افرادیکه دانش برنامه نویسی کمتری دارند گسترده تر می شه
مثلا همین پلاگین کمبو باکس ، من حتی وقتی که بهش احتیاج داشتم هم از اون استفاده نمی کردم چون یه ساعت طول می کشید تا آدم اون چیزی رو که می خواست درست کنه ولی با این برنامه ای که پیمان جان درست کرده این کار خیلی سریع تر و راحت تر و حتی لذت بخش تر از قبل شده
بازم از اینکه این برنامه رو برای استفاده همه قرار دادین تشکر می کنم
موفق باشین

peyman136

خیلی عالیه که برنامه شما کار با این پلاگین رو راحت تر کرده اگه امکان داره یه کاری هم در مورد پلاگین sql بکنید
یه برنامه ای که با بیلدر درست بشه و از توی اون بتونیم اطلاعات را وراد دیتابیس کنیم ( خیلی راحت تر )
یه قسمت هم مربوط به امکانات بیشتر دیتابیس مثل درست کردن یه موتور جستجو
اگه بشه این کارو کرد دامنه استفاده از پلاگین sql برای افرادیکه دانش برنامه نویسی کمتری دارند گسترده تر می شه
مثلا همین پلاگین کمبو باکس ، من حتی وقتی که بهش احتیاج داشتم هم از اون استفاده نمی کردم چون یه ساعت طول می کشید تا آدم اون چیزی رو که می خواست درست کنه ولی با این برنامه ای که پیمان جان درست کرده این کار خیلی سریع تر و راحت تر و حتی لذت بخش تر از قبل شده
بازم از اینکه این برنامه رو برای استفاده همه قرار دادین تشکر می کنم
موفق باشین
سلام
از تعریف شما ممنونم راستش سرم به قدری شلوغه هستش که هنوز این برنامه رو توی تالار اصلی بیلدر ارائه نکردم
من خودم عاشقم سرعتم و خوب وقتی برنامه رو نوشتم متوجه کار طاقت فرسای کد نویسی این پلاگین شدم که برای هر آیتم چقدر باید کد نویسی میکردم همون روز داشتم یه منو هم به برنامه خودم اضافه میکردم که سراغ برنامه یوراج رفتم و این ایده شمل گرفت یه نسخه دادم که سرعت خیلی پائینی داشت (الان روی تالار هست) بعد سعی کردم سرعت کار رو بالا ببرم که با کمک محمد (nevercom) این کار با موفقیت انجام شد
جا داره همینجا دوباره از محمد هم تشکر کنم
موفق باشید

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
سلام آقا پیمان امیدوارام حالتون خوب باشه واقعا این نسخه از برنامه خوب شده من به خاطر سرعت کم اینترنتم نتونسته بودم دانلود کنم و امروز دانلود کردم و تست کردم واقعا عالی شده مرسی ازت امیدوارم که همیشه موفق باشی

Ehssan_it

Well-Known Member
با اینکه برنامه چند سال پیش طراحی شده اما هنوز جذابیت خودش رو داره
از مدیران می خوام بزارن تو ثسمت مباحث مهم و کاربردی

جدیدترین ارسال ها

بالا