غیره CodeName : Big Boss (Boldozer) New Render

madmaster_3d

Well-Known Member
سلام دوستان. تکسچر هم دادم به کار و تو خود مکس کمپوزیت کردم. اگر فتوشاپ خوب بلد بودم ( چون یک جامع دیدم اونم یادم نیست :lol:) بهتر میشد کار.

سالار ملی گفت یک تاپیک دیگه برنم منم گفتم برای اینکه بچه ها متوجه شن یک تاپیک جدید بزنم. حالا اگر خلاف قوانین هستش که این تاپیک بسته بشه و تو همون تاپیک قبلی نظر بدید.

می دونم خیلی طبیعی نشده و می تونست بهتر بشه. ولی کاش فتوشاپم بهتر بود و تکسچر بهتری هم داشتم.
به قول خارجی ها
I Do My Best

پیشاپیش از همه مچکرم:rose:

پیوست ها

• Boldozer-Black-&-White.jpg
    Boldozer-Black-&-White.jpg
    669.4 کیلوبایت · بازدیدها: 16
  • Boldozer.jpg
    Boldozer.jpg
    817.6 کیلوبایت · بازدیدها: 58

mojtaba 3d

Member
بللللللللله به به همشهری خیلی عالیه پسر :there::green:.نه حالا جدی بگم متاسفانه کار اصلا طبیعی نیست و با هات همدردی میکنم چون خودمم فعلا خوب بلد نیسم تکسچر کنم .پشت تیغه زنگ زدگیش ضایع بید جیگر.شیشه ها رو هم یه متریال شکسته شده بده و کثیفش کن.و بزارش تو یه محیط دیگه . امیدوارم بهتر بشه. منتظریما ببینیم چیکار میکنی.راستی چرا از bodypaint برای تکسچر استفاده نمیکنی خیلی باحاله. اینم یادم رفت تکسچرت اصلا منطقی نیست .رنگ مدل باید همین باشه ولی تکسچرش باید نسبت به جاهای مختلف مدل فرق کنه.مثلا موتور و اون زنجیرش و ......

موفق باشی

آخرین ویرایش:

::reza::

کاربر VIP
سلام
برای ارسال رندرهای جدید نیازی به زدن تاپیک جدید نبود.(مخصوصا اینکه تاپیک قبلی رو تازه زده بودید) بعدش هر کسی هر چیزی میگه مگه باید انجام بدی عزیز؟!!
اینجا انجمن کاملا عمومیه و حتی خودتون هم به خلاف قوانین بودنش هم شک داری.شما قبل از اینکه از کسی دیگه نظر بخوای بهتر بود اصل قوانین رو مطالعه کنید. یا حداقل از مدیران این سایت بپرسید.

برای این مدل با این جزییات زیاد مطمئنا تکسچرینگ خیلی قوی لازم داره.
سطحی نگری و سر سری گرفتن در ساخت شیدر نمیتونه هیچ کمکی در یک رندر خوب داشته باشه.
شما وقت و زمانی که برای مدلسازی این مدل از رو آموزش گذاشتی باید عین همون وقت بیشتری برای رندرت بزاری تا نتیجه خوبی بگیری.
موفق باشی

maxpin206

Well-Known Member
سلام
خسته نباشی بهتر بود با روش انرپ کردن تکسچر میدادی
و این تصویر بسیار بزرگه و زیادم جالب نیست
بهتر این بلدوزر تو یک فضای بگدارید که بیشتر تو اونجا دیده شده میشه (راه سازی,برفروب و ..) تا کار واقعی جلوه کنه

sallarmelli

Active Member
برای این گفت یه تایپیک جدید بزنی که توی اون کار بچه ها اصلا متوجه نمی شدن. چرا؟؟الان توضیح می دم
به شخصه اون تایپیک که بالا میومد اصلن بازش نمی کردم چون خیلی ها می آمدن به به و چه چه می کردن البته جای به به و چه چه هم داره و لی خیلی راحت می شه فهمید توی پست جدید اون تایپک چه خبره برای همین گفتم یه پست جدید بزنی

من که فکر نکنم خلاف قوانین باشه.[h=1]قوانين و شرايط استفاده از انجمنها[/h]اما کارت

این مدل سازی قوی نیاز به تکسچر سازی خیلی قوی تر داره اما همین کار هم با چندتا اصلاح می تونه خوب بشه کابل های مدل، شیشه ها و یه کم روغن ریزی نیاز داره
ولی از همه مهمتر زاویه پرسپکتیوی صحنه هست که کار دچار اشکال هست

برای اینکه این پرسپکتیو رو خوب بفهمید دقیق برات تبیین می کنم درست که به عکس نگاه کنی خط آبی خط افق هست که در تراز چشم انسان قرار می گیره یا عدسی دوربین. و یک نقطه روی این خط هست که همه خطها به سمت این نقطه می روند(پرسپکتیو یک نقطه ای ) حالا اگه یکم به تناسبات و نقطه ی دید دقت کنی شما یه ذره از سقف ماشین های سواری رو می بینی پس قاعدتا چون بولدزر تقریبا ارتفاعش 2.5 برابر ارتفاع سواری ها هست اگر در هر فاصله ای از دوربین و در همین سطح قرار بگیره سقفش دیده نمی شه و مهم ترین اشکال کار شما این زوایه پرسپکتیوی هست یعنی سقف این مدل نمی بایست دیده می شد.

Boldozer.jpg

موفق

MBTCG

Member
این خرابکاری ها کار رو این بلدوزرست! :)

مدلشو سابدواید کردی یا نه؟

فکر کنم باید بیشتر رو متریالش کار کنی. قسمت های مختلف مثل (اسماشو نمی دونم نخندید) تیغه جلو، چرخای مثل تانکش، چنگک عقبش و شیشه ها می تونه متریال های مختلفی داشته باشه. و اگر هم یه لایه کثیف کاری مثل گل و لای رو بعضی قسمت هاش اضافه کنی خیلی قشنگ می شه.

برای رندرش هم از یه environment map شبیه به عکس بکگراند استفاده که تا حال و هوای محیط رو به خودش بگیره.

مدلش خیلی عالیه رو متریالاش هم بیشتر کار کن ارزشش رو داره.

madmaster_3d

Well-Known Member
مرسی دوستان. من چون تو فتوشاپ ضعیفم و بلد نیستم فعلا نمی تونم تکسچر خوبی درست کنم. ولی به هر حال مرسی از نظرتون. حالا دوستان بعدی اگر دوست داشتن تو همون تاپیک قبلی نظرشون رو بدن.

madmaster_3d

Well-Known Member
سلام
برای ارسال رندرهای جدید نیازی به زدن تاپیک جدید نبود.(مخصوصا اینکه تاپیک قبلی رو تازه زده بودید) بعدش هر کسی هر چیزی میگه مگه باید انجام بدی عزیز؟!!
اینجا انجمن کاملا عمومیه و حتی خودتون هم به خلاف قوانین بودنش هم شک داری.شما قبل از اینکه از کسی دیگه نظر بخوای بهتر بود اصل قوانین رو مطالعه کنید. یا حداقل از مدیران این سایت بپرسید.

والا من یک بار به خاطر امضام به فرشید پیغام دادم که ضد قوانین هست یا نه که جواب نداد
درمورد فرخ هم که اصلا جواب نمیده/ فکر می کنم پشت کامپیوتر نیست. چون نه جایی پستی ازش هست نه جواب پیغام رو میده.
به هر حال اگر فکر می کنید پست جدید اشتباه بوده. مدیران لطفا این پست رو ببندن. مرسی

جدیدترین ارسال ها

بالا