cms های فارسی

m2babaey

Member
سلام
چه سی ام اس هایی برای ساختن وبسایت فارسی شده موجود است؟ جوملا رو می دونم. بازم هست؟

jhoseini

Member
لیست سیستم های مدیریت محتوای فارسی (CMS)
82.gif

jooli

Member
منم ار parsiphp استفاده مي كنم.خيلي خوشدسته.تقريبا مثل ميهن بلاگ.كام مي مونه

irlogo

Active Member
به نظر من خیلی بی خوده ! هیچ لایسنس تایید شده ای نداره ! اگه داره بدین ببینیم
در برابر سورس هایی مثل جوملا و ...

من موندم پرا فیوآیکون این سایت مال جوملاس؟

آخرین ویرایش:

snmsoftpc

Active Member
جوملا !
ميشه بگيد چرا ؟
منظور شما از چه نظر ؟ البته براي اطلاعات عمومي خودم ميگم . برام جالب بود گفتيد در دنيا حرف اول را مي زنه .
موفق باشيد

milads

Banned
جوملا از نظر همه چیز کامله .
نظر من نظر برنامه نویسان جوملا هست که در سراسر جهان قرار دارن .
لطفا به اخبار زیر توجه کنید :
انتشارات پکت اعلام کرد که جوملا برنده ی بهترین سامانه ی مدیریت محتوای متن باز PHP در سـال 2007 شد.

این دومین باری بود که جـومـلا! برنده ی جایزه ی معتبر پکت شد و سامانه های مدیریت محتوای Drupal و e107 پشت سر جوملا! قرار گرفتند.

داوران اشاره کردند که جوملا! می تواند یکی از بزرگ ترین موفقیت های اخیر متن باز باشد. اولین نسخه ی آن در سپتامبر سال 2005 وارد بازار شد و از آن روز مدام در حال رشد و پیشـرفت است تا امروز به یکی از پرطرفدارترین سامانه های مدیریت محتوا تبدیل شده.

داوران همچنیـن متذکر شدند که یکی از فاکتورهایی که به جوملا! کمک کرد تا جایزه را به دست آورد سادگی و امکانات خوب آن هم برای مدیران و هم برای کاربران نهایی بود.

همچنین داوران توضیح دادند که علاقه و توجه اجتماع کاربران و رشد و افزایش سریع آن ها باعث به دست آوردن این افتخار شده است.

مدیر پروژه ی جوملا! یوهان ینسنز گفت: "اضافه شدن این جایزه به جمع جوایز روبه شدی که جوملا برنده ی آن ها شده حاصل تلاش تمامی کسانی بود روی پروژه ی جوملا! در سراسر جهان کار می کنند. من گرچه نمی توانستم ذهن داوران را بخوانم اما مطمئن بودم که فراوانی اجتماع و تمرکز بر روی ساختن شالوده ی framework نسل آینده، قدرت و توانایی اصلی پروژه را اثبات کرده است.
من همچنین می خواهم از پکت به خاطر ادامه دادن به پشتبانی ما از طریق اتشارات و جوایزشان سپاسگذاری کنم. پکت به طور یقین جان متن باز را درک کرده است."
این اخبار نشون میده که هیچ CMS به پای جوملا نمی رسه و تا چند سال آینده و به این امید که جوملا برای همیشه در دنیا حرف اول رو بزنه . و اولین باشه .
موفق باشید .

irlogo

Active Member
چیز جالبی بود
ولی امکانات محدودی داشت ، خوب می شه اگه توسعه بدیش ! " می تونی بگی از چه سورسی الگو گرفتی؟"

snmsoftpc

Active Member
سلام ...
عزيز منظور من اخبار يا چيز ديگري نبود .
ببينيد يكي از دلايلش مربوط به قالب ها و پشتيبانيهاي مختلفش هست . سايت پشتيبان e107 يكي هست و پشتيباني بصورت حرفه اي تقريبا چند ماهي است . اما جوملا خيلي وقت است . البته پشتيباني فارسي e107 قبلا هم بوده اما در حد فارسي سازي
اما مامبو پشتيباني گرافيكي هم داشته كه ميشه گفت دليلش همينه .
اما از نظر امنيت به نظر يكي از دوستان من امنيت كافي را ندارد . منظور من اين نيست كه ديگر cms ها داراي امنيت خيلي بالاتري هستند . بصورت كلي گفتم .
از نظر امكانات كه ميشه گفت خود سيستم بدون ماژول هي اضافه كه داراي امكانات كاملي نسبت به ديگر سيستم ها نيست .
البته از نظر لود ميشه گفت خيلي عالي است .
شما ببينيد سايت هايي كه براي اين سيستم بصورت حرفي اي كار ميكنند بيشتر سعي كردن كاري را براي پول انجام دهند ما مامبو سايت هاي خيلي خيلي زيادي دارد كه حتي اگر قسمتي از آنها بخاطر درامد كار كنند بقيه رايگان عمل مي كنند .
اگر هم دقت كرده باشيد ساختار كلي قالب هاي مامبو تقريبا يكي هستند و فقط تغييرات جزئي دارند . اما در e107 اينطور نيست و ميشه گفت هرجور كه بخواي مي توني قالب را در بياري .
اما من اين حرف رو به عنوان همايت از e107 نزدم من به بخاطر اطلاعاتي كه درباره e107 بصورت كامل داشتم مثال زدم .
به نظر من مهم حمايت از سيستم ها هست كه نشون مي ده يك سيستم چقدر ارزش داره .

دوست عزيز سيستم شما را نتونستم ببينم چون لينك عمل نكرد . اما e107 يا مامبو هم اينجوري كه در حال حاضر مي بينيد نبودن و يك نفر هم ننوشته بود . پس هرشروعي يك اشكالاتي دارد پس سعي كنيد اين شروع پاياني نداشته باشه تا بتونيد بهترين باشيد .
موفق باشيد

snmsoftpc

Active Member
البته ممنون ميشم از صحبت هاي من كسي بد نگيره چون منظوري از صحبت هام ندارم
موفق باشيد

جدیدترین ارسال ها

بالا