بی بی کد close up view

faz16.jpgmasoomi9.jpgfaz23.jpg
سلام به دوستان عزیزم
چند تا شات از کارهایی که چند وقت گذشته زدم رو گذاشتم کارها بازاری بودن و سریع انجام شده به دلیل مسائل کاری نتونستم شات های کامل رو بزارم چون امکانش هست کارفرما به اینجا دسترسی داشته باشه really sorry
رندرها با وی ری انجام شده

max vray

کاربر VIP
سلام سعید جان رندرات قبلا دیده بودم واقعا زیبا هستن و گیرایی دارند.
بعضی کارها نور خوبی دارند اما هویت معماری ندارند اما کارای تو همه ایتم های زیبایی رو با هم دارند.
رندر اخرت تو پست پرو خیلی زردش کردی واست یک پست زدم فکر میکنم اینجوری بهتر میشه رنگهارو درک کرد.
و در نهایت پیشنهاد برای تاپ گالری:rose:

پیوست ها

• faz23post.jpg
    faz23post.jpg
    301.5 کیلوبایت · بازدیدها: 82

hossein j j

Active Member
سلام سعید جان
خداییش رندر تخت خیلی واقعی و طبیعی شده، جاشو تاپ گالریه...
اگه ین بازاریه پس ماها باس بزنیم جاده خاکی!:)
ممنون رفیق از کار خوبت.

سلام سعید جان کارای داخلیت رو خیلی خیلی دوس دارم هم از نظر طراحی و هم رندر. واقعا آدم از نگاه کردنشون لذت میبره.
:rose:
پیشنهاد برای تاپ گالری
ُسجاد جان سپاس واقعا لطف داری
کار قشنگی شده. من از اون پست پرو ایه خوشم نیومد. زیادی زرده یک جوریه
هر کسی درک متفاوتی از زیبایی داره تنکس
باورم نمیشه ! کارای به این قـــــشـــنــگــــی !!! >>>>>>>>>>> !!×!!
مرسی
سلام سعید جان رندرات قبلا دیده بودم واقعا زیبا هستن و گیرایی دارند.
بعضی کارها نور خوبی دارند اما هویت معماری ندارند اما کارای تو همه ایتم های زیبایی رو با هم دارند.
رندر اخرت تو پست پرو خیلی زردش کردی واست یک پست زدم فکر میکنم اینجوری بهتر میشه رنگهارو درک کرد.
و در نهایت پیشنهاد برای تاپ گالری:rose:
سلام محمد جان مرسی از نظرت و پست پروت خیلی خوب شده بود بقیه رندرها بیشتر رو طراحی فکوس شده بود این شات های دیگه بودن کار آخرم از طراحی آشپزخونه خیلی از طراحیش راضیم یک سبک کاملا متفاوت شده
سلام سعید جان
خداییش رندر تخت خیلی واقعی و طبیعی شده، جاشو تاپ گالریه...
اگه ین بازاریه پس ماها باس بزنیم جاده خاکی!:)
ممنون رفیق از کار خوبت.

سلام حسین جان مرسی نظر دادی شما که خودت مستر هستی بازم خوشحالم کردی مرسی

emad04

Well-Known Member
سلام .
سعید جان کارت خیلی عالی شده تبریک میگم . .
رندر سومی خیلی نور گرم و قشنگی داره ..
موفق باشی

سلام بسیار زیبا شده دستتون درد نکنه خسته نباشید من از رندر اولی خیلی خوشم اومد نورپردازیش مبل فرش واقعا فوق العاده است پیشنهاد برای تاپ گالری
فقط یه سوال این چروک روی مبل رو چجوری مدل کردید ؟

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام/.چه خبره اینجا.. تو به کارفرماهات چنین کارهایی رو ارائه میدی؟! بابا بی خیال
اولین نکته ای که توی هر 3 تا شاهکار وجود داره پست پروداکشن خیره کننده هست.مخصوصا رندر اول
پارچه روی تخت رو خودت ساختی؟ عالی شده.
پست پرو سلیقه ای هست اما برای محمد خیلی خوب شده.ممنون محمد جون
به نظرم کار اتاق خواب بی عیب و نقص هست
دقت در جزئیات کاملا مشهوده
به لحاظ تکنیکی هیچی کم و کسر نداره فوکوس به اندازه و با دقت انجام شده
از نظر من نمره 10 از 10 رو برای تاپ گالری میاره.موفق باشی

darkwish_2006

Well-Known Member
بسیار حرفه ای و تر و تمیز لذت بردم .

ولی بیا برای این کارت ی آموزش درست کن از درست کردن فرش و موکت کف اتاق تا اون چراغ های لب تاقچه و کنار تخت همینطور متریال هاشون .

::reza::

کاربر VIP
سلام سعید .
کارهای خیلی خوبی زدی . آفرین. رندرهای تمیزی گرفتی. خوبه حالا تو وقت نداری واسه کار اگه داشتی چی میکردی :green:
راستی حجم عکسها بالاست . میتونستی تو فتوشاپ کمی حجم عکسها رو کم کنی.
موفق باشی

آخرین ویرایش:

T@rK@n

Member
عزیز برادر رندرات واسه اون 2نیاست..شیره ویری کشیدهیا مهندس ......................بابا بیخیال.. راجب پست پرو توضیحی بدی خیلی خوب میشه مهندسا یه سوالی مطرحه این وسط .......................................کارفرما رندر این صحنه ها واسه چی میخواد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...این پروژه شبیه کارای Evro تا کارای بازاری...........بیشتر آبحکت ها خودنمایی میکنن تا بحث طراحی صحنه...................ممنون میشم رفع شبهه کنی واسم سعید داداش.........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:
بسیار حرفه ای و تر و تمیز لذت بردم .

ولی بیا برای این کارت ی آموزش درست کن از درست کردن فرش و موکت کف اتاق تا اون چراغ های لب تاقچه و کنار تخت همینطور متریال هاشون .
سلام دوست عزیزم آموزش هایی در این مورد تو سایت مجید آنلاین هست فقط نیاز به جستجو داره مرسی از نظرت
کارت واقعا عالی شده،تبریک میگم :rose:+ رندر آخری یه چیز دیگست
مرسی
خوب معلومه دیگه تاپ گالری :rose:
مرسی
خیلی طبیعی و رئال در اومده . تبریک
مرسی
سلام سعید .
کارهای خیلی خوبی زدی . آفرین. رندرهای تمیزی گرفتی. خوبه حالا تو وقت نداری واسه کار اگه داشتی چی میکردی :green:
راستی حجم عکسها بالاست . میتونستی تو فتوشاپ کمی حجم عکسها رو کم کنی.
موفق باشی
درود بر استاد اعظم cg خوشحالم نظر دادی راستی تاپیکت کار جدیدت قفل شده چرا کار به این خوبی که جایگاه گالری رو به سطح بالاتری ارتقا میده بسته شده متاسفم
عزیز برادر رندرات واسه اون 2نیاست..شیره ویری کشیدهیا مهندس ......................بابا بیخیال.. راجب پست پرو توضیحی بدی خیلی خوب میشه مهندسا یه سوالی مطرحه این وسط .......................................کارفرما رندر این صحنه ها واسه چی میخواد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...این پروژه شبیه کارای Evro تا کارای بازاری...........بیشتر آبحکت ها خودنمایی میکنن تا بحث طراحی صحنه...................ممنون میشم رفع شبهه کنی واسم سعید داداش.........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
سلام حسین جان خسته نباشی مرسی نظر دادی راستش ویژگی اصلی طرح ها که مینیمالیسم هستش در مورد رندر اول اصلی ترین بخش طراحی اتاق واسه ایرانیا طراحی سقف و کمدشه و رنگ کاغذ که در رندرهای دیگه این مضمون نشون داده شده و این رندر صرفا به خاطر تکمیل شدن رندرهاست و هنری بودنش و چون مجید آنلاین بیشتر تاکید داره سی جی تا طراحی معماری من شات کلوز آپ رو گذاشتم رندر ها هم زیاد پست نشده خروجی اصلی زیاد تفاوتی نداشت فقط نورشو دست کاری کردم و افکت گلو اضافه کردم
مرسی از نظرت اگه سوالی دیگه داشتی حتما بگو مرسی

سلام بسیار زیبا شده دستتون درد نکنه خسته نباشید من از رندر اولی خیلی خوشم اومد نورپردازیش مبل فرش واقعا فوق العاده است پیشنهاد برای تاپ گالری
فقط یه سوال این چروک روی مبل رو چجوری مدل کردید ؟
چروک مبل راههای متفاوتی داره هم می تونین با maravelios انجام بدین هم با زیبراش هم با مدلینگ مکس که خیلی سخته ولی من قبلا با همین روش انجام میدادم

جدیدترین ارسال ها

بالا