Classic studio

Ali 59

Well-Known Member
وای ی ی ی ی ی:shock:.
علی جان شما کلاس خصوصیه فوتوشاپ هم برگزار میکنی؟ گفتم یک 2،3 جلسه ای بیام پیشت. پسر چجوری اینقدر دقیق برش زدی؟
راستش تو تست رندری که من زدم جالب نبود ولی الان میبینم که اینم قشنگه! بازم ممنونم بابت وقتی که گذاشتی. اون قضیه کلاس هم الکی نگفتما!:lol:
موفق باشی.

بازم شکسته بندی کردی احسان خان.. ما برای اساتید کلاس خصوصی برگزار نمیکنیم قربان!! :دی مونده هنوز تا از این جرأتا پیدا کنیم..
باور کن به هر کی ماشیناتو نشون میدم میزنه پس کلم میگه! یه 2،3 جلسه برو پیشش 4 تا چیز یاد بگیر بیسواد!! :دی
vahidrk.gif

آخرین ویرایش:

ehsan_3dmax

Active Member
بازم شکسته بندی کردی احسان خان.. ما برای اساتید کلاس خصوصی برگزار نمیکنیم قربان!! :دی مونده هنوز تا از این جرأتا پیدا کنیم..
باور کن به هر کی ماشیناتو نشون میدم میزنه پس کلم میگه! یه 2،3 جلسه برو پیشش 4 تا چیز یاد بگیر بیسواد!! :دی
vahidrk.gif

علی جان بیشوخی میگم یک جلسه کلاس خصوصی واسه من بیسواد :-? بزار. قیمتش هم هر چی بگی قبولت داریم.
خداییش فوتوچاپم تو کارایی مثل اونی که انجام دادی خیلی ضعیفه. ممنون میشم با شمارم که تو کار هست تماس بگیری. من همیشه بیدارم.:wink:
موفق باشی.:oops:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
ديدي احسان اين قرمزه بيشتر طرفدار داشت!
13.gif

باز حالا هي غر بزن!

حالا به نظر من يه رنگ زردش رو هم امتحان كن تا ببيني بازم طرفدارا بيشتر ميشن يا نه!

Ali 59

Well-Known Member
علی جان بیشوخی میگم یک جلسه کلاس خصوصی واسه من بیسواد :-? بزار. قیمتش هم هر چی بگی قبولت داریم.
خداییش فوتوچاپم تو کارایی مثل اونی که انجام دادی خیلی ضعیفه. ممنون میشم با شمارم که تو کار هست تماس بگیری. من همیشه بیدارم.:wink:
موفق باشی.:oops:

کوچیکتیم.. این حرفا چیه! سعادتیه اگه از محضرت کسب فیض کنم.. چشم در خدمتیم.. البته من شاید از فتو یه چیزایی سر در بیارم ولی تو امور چاپ زیاد تبهر ندارم!! :دی

ضمناً کار خاصی نبود.. همش با ماسک بود.

آخرین ویرایش:

[REZA]

Member
احسان جان چیز خاصی نمیتونم بگم!!!
فقط اینو بگم که اگه به فکر ما نیستی به فکر مانیتور ما باش!!!
صفحه که لود شد،مانیتورم ریخت بیرون...... :دی
هر دو زیبان مخصوصا قرمزه!
تازه فهمیدم چه کلاه بزرگی سرم رفت(از همون اول باید میرفتم سراغ 3d max)
موفق باشی
رضا

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
بحث كلاس خصوصي راه افتاد . احسان جان ميشه مارو هم تو كلاست راه بدي . پشت درم واستيم قبوله.
:d

ehsan_3dmax

Active Member
sara_is_nice_girl: این دیگه کار خودته! با همون فوتوچاپ خودت درستش کن بعد بزار من نظر میدم!:)

Ali 59: من کی حرف از چاپ زدم آخه! میخوای در بری!:cry:

Ebi_dar: ممنونم دوست عزیز. نه بابا کلاهی سرت نرفته! در عوض منم بلد نیستم اسمایل بامزه درست کنم. کارات معرکه ی.

gigamax: بابا بیخیال!:lol: اینشالله هروقت اومدم تهران یک قراری میزاریم 3d کارا همدیگه رو ببینیم.

ممنونم از همگی.

ehsan_3dmax

Active Member
ماشاا... چقدر صافکار و نقاش ماشین داریم اینجا:دی

واقعا! به نظر من که این دو نفر اینجا دارن حیف میشن! اون از سارا که فکر کنم کوررنگی:lol: داره(نگاه کن تو رو خدا به اون میگه زرد! خدا میدونه منظورش از قرمز چی بوده!) اون هم از علی که رنگها رو پاشیده اون اطراف(فکر کنم پلاگین سطل رنگ داره!:neutral:)!

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
واقعا! به نظر من که این دو نفر اینجا دارن حیف میشن! اون از سارا که فکر کنم کوررنگی:lol: داره(نگاه کن تو رو خدا به اون میگه زرد! خدا میدونه منظورش از قرمز چی بوده!) اون هم از علی که رنگها رو پاشیده اون اطراف(فکر کنم پلاگین سطل رنگ داره!:neutral:)!
توهين به مدير انجمن؟!!؟!
tribal2.gif

به مدت يكماه بن ميشي تا تو طرز برخوردت تجديدنظر كني!
meltsmile.gif

من تو مانيتورم زرد ميبينم! برو مانيتورت رو كاليبره كن بعد اظهارنظر كن.
coffeescreen.gif

بعدشم روي رنگ قرمز بخواي رنگ زرد ايجاد كني معلومه 100% جواب نميده!
computer1.gif

[REZA]

Member
یادم باشه بسپارم هر چی ماسک و کوئیک ماسک تو فوتوشاپ هستش رو وردارن تا دیگه کسی یه همچین بلایی سر اینجور کارا در نیاره!!!
176.gif

[REZA]

Member
نه اتفاقا تو این آخری هیچ ماسک و کوئیک ماسکی در کار نبود! همش یه سطل رنگ بود!!!
ایول!!!!!:lol:!
یکی به من بگه این چه رنگیه؟؟؟؟لطفا!
به خودم شک کردم!
اینجا
مگه این زرد نیست آیا؟؟؟؟؟
Just_Cuz_15.gif

البته با اجازه آقا احسان!!
چون اینو به چند نفر نشون دادم گفتن زرد نیست!
شک کردم

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا