Chevrolet ZL1 2014 (Blender)

M0hsen3D

Member
سلام ,
این اولین خودرویی هست که من دارم تو بلندر طراحیش میکنم مدت زمان ساختش هم تا اینجا 2-3 روز هست که به صورت پاره وقت روش کار میکنم.

فعلا فقط شات هایی از مدلینگ تا اینجای کار قرار میدم.

البته میدونم بلندر کار تو انجمن نیست یا باشن تعدادشون از نصف انگشت های یک درتس بیشتر نمیشه :green: اما خوش حال میشم نظر بدین:)

راستی یوزر بلندر هستم از اواخر 2011 :cool:

shot1.jpg

shot2.jpg

shot3-wire.jpg

30NA-CA

Member
یعنی عاشق کامارو ام ... کارت خوب شده .امیدوارم بتونی یه کار شیک ازش در بیاری .. من که وسط کار خسته شدم ازش یک ماه پیش شرو کردم هنوز کامل نشده :-?
اینم کامارو من CS.jpg

Mosoly

Member
سلام آقا محسن
با این که هنوز کامل نیست ولی خیلی هیجان انگیزه! من از این مطلبت خیلی خوشحال شدم چون من الان تقریبا دوسال هست که با بلندر آشنا شدم و دارم با بلندر کار می کنم وامیدوارم من و تو وهمه ی دوستان (مخصوصا بلندری ها!!) همیشه موفق و و در هر لحظه در حال یادگیری باشم.
به این صفحه سر بزن آقا محسن....عکس های اولین انیمیشن کوتاهم رو که دارم با بلندر میسازم،قرار دادم....نظرت خیلی مهمه!!!!!
نخستین انیمیشن کوتاه من با بلندر!

آخرین ویرایش:

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
پرچـــــــــــــــم بالاست ! خیلی خوب شده ، باید ببنییم رندر رو هم میترکونید یا نه ...

Mosoly
عزیز قرار دادن لینک خلاف قوانین محسوب میشه تا مدیران بهتون اخطار نرم افزاری ندادن بهتره حذفش کنید .

M0hsen3D

Member
یعنی عاشق کامارو ام ... کارت خوب شده .امیدوارم بتونی یه کار شیک ازش در بیاری .. من که وسط کار خسته شدم ازش یک ماه پیش شرو کردم هنوز کامل نشده :-?
اینم کامارو من مشاهده پیوست 101285
خوب شده رفیق هاا ادامش بده اره دسته یکم طرحش سنگینه این ماشین اما مدل رو لااقل کامل کن :wink: ممنون که نظر دادی

سلام آقا محسن
با این که هنوز کامل نیست ولی خیلی هیجان انگیزه! من از این مطلبت خیلی خوشحال شدم چون من الان تقریبا دوسال هست که با بلندر آشنا شدم و دارم با بلندر کار می کنم وامیدوارم من و تو وهمه ی دوستان (مخصوصا بلندری ها!!) همیشه موفق و و در هر لحظه در حال یادگیری باشم.
خوشحال میشم به سایت من سر بزنی...من آموزش پایه و مقدماتی بلندر و چند تا نرم افزار دیگه رو در سایتم قرار میدم...سر بزنی و نظر بدی خوشحال میشم.
سایت من http://Www.One-Graphist.irWww.One-Graphist.ir
به این صفحه سر بزن آقا محسن....عکس های اولین انیمیشن کوتاهم رو که دارم با بلندر میسازم،قرار دادم....نظرت خیلی مهمه!!!!!
نخستین انیمیشن کوتاه من با بلندر!

ممنون که انرژی دادی
تو سایت خوبت هم نظر دادم فکر کنم با یوزر محسن در مورد فیلم BOE در مورد انیمیشن خودت هم چون اولین کارت هست خیلی خوب شده اما فکر کنم یه سری از ویژگی های رندرینگ مثل ambient occlusion و shadow هارو غیر غعال کردی که سرعت رندر بره بالا درسته؟
اما درکل خوشم اومد ادامه بده ایشالله موفق باشیم همه , همچنین دوستان بلندری!! :green:
پرچـــــــــــــــم بالاست ! خیلی خوب شده ، باید ببنییم رندر رو هم میترکونید یا نه ...

Mosoly
عزیز قرار دادن لینک خلاف قوانین محسوب میشه تا مدیران بهتون اخطار نرم افزاری ندادن بهتره حذفش کنید .
ممنون که نظر دادی عزیز خیلی لطف داری
البته رندر رو فکر نکنم بترکونم اونظور که شما تو رهنته :green: چون زیاد وارد بحث رندریگ و بخصوص composite نشدم و این تقریبا اولین پروژه حرفه ای هست که میخوام یه رندر کامل و خوب اگه بشه ازش بگیرم بیشتر تو مدل سازی تو ریگینگ و انیمیت تو بلندر جلو رفتم.

ممنون از همه دوستان عزیز :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا