CGI ديگه چه صيغه ايه؟

yafatemeh

Member
اقا سلام
من IIS ار نصب كردم ولي بعد از اين كه يه دستور براي آن نوشتم ارور می ده و از اپلیکیشن های سی جی ای ایراد می گیره
حسابی این نصب پی اچ پی ما رو کلافه کرده :evil: اقا یه نفر پیدا نمی شه که درست و حسابی یه آموزش نصب اونو به طور استاندارد یاد بده :نه نه: کاشکی شما آقا مجید این کارو می کردید خلاصش اینکه دست مارو هم بگیرید بلکه خدا لطفی کنه و ما یه کم پی اچ پی یاد بگیریم...
ای بابا...

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

آفا ما كه نفهميديم آخر مشكلت چيه؟! توي نصب PHP يا اجراي CGI ؟؟!

مجيد

xnux

Member
ميخوام يه راهنماييت بكنم بري كلي حال كني
چيكار كنيم ديگه ، ما كشته مرده رفيقيم و بس ( به خودم : الكي گفتي ، نه ؟!!! :roll: )

برو به اين سايت و مقاله هاي فارسي اون را بگير و حال كن
http://www.iranphp.net/articles.php
:wink:

yafatemeh گفت:
اقا سلام
من IIS ار نصب كردم ولي بعد از اين كه يه دستور براي آن نوشتم ارور می ده و از اپلیکیشن های سی جی ای ایراد می گیره
حسابی این نصب پی اچ پی ما رو کلافه کرده :evil: اقا یه نفر پیدا نمی شه که درست و حسابی یه آموزش نصب اونو به طور استاندارد یاد بده :نه نه: کاشکی شما آقا مجید این کارو می کردید خلاصش اینکه دست مارو هم بگیرید بلکه خدا لطفی کنه و ما یه کم پی اچ پی یاد بگیریم...
ای بابا...

yafatemeh

Member
:wink: ببين آقا مجيد من از تموم چيزهايي كه مي تونستم استفاده كردم و طبق دشتورالعمل همه كاري انجام دادم
اول IIS را نصب كردم و موفق شدم آنرا Run كنم و بعدا PHP Editor را نصب كردم و برنامه اي ساده نوشتم كه مثلا براي تست كردن PHP كلمه ي Hello را با فرمان print چاپ كنه (در ضمن اين را هم بگويم كه برنامه كاملا درست است حتي به ؛ ها هم دقت كردم ولي وقتي برنامه را خواستم اجرا كنم سرور همان كاري را مي كند كه به شما گفتم يعني مي گويد كه يه چيزي به اسم CGI كار نمي كنه و از اين حرفها... :cry:

Majid گفت:
سلام

مجيد

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

آقا خب اين مشكل شما فكر نميكنم از نصب PHP باشه..
چون اگر php نصب نشده باشه وقتي كه اون فايل رو ميخواين اجراش كنيد يك پنجره مياد كه ميخواد اون فايل رو دانلود كنه.. مثل زمانهايي كه تو اينترنت ميزنيد يك فايل رو دانلود كنه.. اگر اين نياد يعني php نصب شده.. حالا اشكال از چيه بايد بررسي بشه..
آقا شما اون Errorي كه بهتون ميده رو اينجا قرار بده تا قضيه كاملا مشخص بشه

ممنونم
مجيد

shahrokh_xp

Active Member
yafatemeh گفت:
:wink: ببين آقا مجيد من از تموم چيزهايي كه مي تونستم استفاده كردم و طبق دشتورالعمل همه كاري انجام دادم
اول IIS را نصب كردم و موفق شدم آنرا Run كنم و بعدا PHP Editor را نصب كردم و برنامه اي ساده نوشتم كه مثلا براي تست كردن PHP كلمه ي Hello را با فرمان print چاپ كنه (در ضمن اين را هم بگويم كه برنامه كاملا درست است حتي به ؛ ها هم دقت كردم ولي وقتي برنامه را خواستم اجرا كنم سرور همان كاري را مي كند كه به شما گفتم يعني مي گويد كه يه چيزي به اسم CGI كار نمي كنه و از اين حرفها... :cry:

Majid گفت:
سلام

مجيد
يه بار ديگه كدتون رو چك كنيد يا اگر مي شود آن را بنويسيد.مطميمآ مشكل از كدتون است :wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا