CG Academy DVD شماره 1 بخش سوم دوبله به فارسی

ali_n1365

Member
در این آموزش درس 2 DVD شماره 1 شرکت CG Academy ترجمه و دوبله شده و با کلیک بر روی دگمه زیر می توانید آن را مشاهده کنید.

در این آموزش نحوه کار باگیزمو هایTransform , Rotation ,Scale را یاد می گیرید.

سلام خوبی یه سئوال میتونی یه آموزش خارجی ویدئوئی در سطح حرفه ایاز همون آموزش متریال درست کردن از این شرکت برام بذاری چون می خوام دی وی دی هاشو بخرم با اینکه دی وی رام ندارم ولی می خواستم ببینم می ارزه یعنی چیزی میفهمم من که انگلیسیم که خوب نیست شاید با عکس بفهم تازه هم تا همین امروز دنبال آموزشهای فارسی میگشتم ببین دارم چی میکنم.خودم باورم نمیشه در مورد دی وی دی های آموزشی خارجی هم بهم کمک کن که بگی آموزشهای کدوم شرکتو بخرم کدومشون خوبه من که همشو میخرم ولی بگو هم از کجا این آموزشها رو تهیه کنم.این آخریشه تا الان نتونستم دانلود کنم چون من دیال آپیم امنم با سرعت 31.2 ولی میخواستم بدونم همه آموزشهای این شرکتو می خوای تر جمه کنی یا نه.بعدش آیا به برنامه خاصی تر جمه میکنی یا از حفظ بلدی و ترجمه میکنی از ترجمه های آموزشاتم ممنونم واقعا کمتر کسی این کارو میکنه فقط یادت نره همه آموزشاتو بفروشی باشه.مرسی

آخرین ویرایش:

ali_n1365

Member
سلام دوست عزیز
دوبله تمامی این سری آموزش ها در دست تولید هست.
برای شروع 3Dsmax من محصولات CG Academy رو پیشنهاد می کنم. و بعد از اون آموزش های شرکت Gnomon.
روش دوبله من به ترتیب زیر هست.
1- مشاهده و ترجمه مطالب روی کاغذ.
2- ویرایش متن.
3- گویندگی

برای دوبله از نرم افزار حرفه ای Nuendo استفاده میکنم.
اولین DVD به زودی بیرون میاد.
برای ما کیفیت خیلی مهم هست.
ارائه کار با کیفیت مطلوب احترام به مشتریان است.

majidgbox

Member
سلام
واقعا کار بزرگی رو دارید انجام میدید
امیدوارم که نتجیه زحماتی که میکشید رو بگیرید
من که شخصا اولین کسی هستم که دی وی دی شما رو خریداری میکنم که اموزش تریدی مکس تهیه میکنم
فقط یک سوال این اموزش هایی که تهیه میکنید از مقدماتی تا پیشرفته درسته ؟
البته من بیشتر منتظر آموزش مایا هستم و آموزش ها برنامه نویسی و نرم افزار های ماکروسافت
امکان داره لینک دانلود قسمت دوم و سوم بزارید برای من موقعه لود شدن گیر میکنه دریافت اینترنت قطع میشه ؟

با تشکر

آخرین ویرایش:

:Mohsen:

کاربر باتجربه
دوستان و مدیران من اجازه این کار رو به من نمی دهند.

مدیرای مجید آنلاین اجازه نمیدن؟!
اگه صداشو جدا بزاری بهتره، چون اکثرا dvd های زبان اصلی رو دارن، فقط صدا رو با اون منطبق میکنن

کسی که می تونه دانلود کنه دانلود کنه بعد صداش را بزاره ممنون ازاون کسی که این کار را می کنه

ali_n1365

Member
مدیرای مجید آنلاین اجازه نمیدن؟!
اگه صداشو جدا بزاری بهتره، چون اکثرا dvd های زبان اصلی رو دارن، فقط صدا رو با اون منطبق میکنن

مدیر خودم.
ولی دوستان این اجازه رو دارند که خودشون دانلود کنند و صداش رو جدا کنند.

جدیدترین ارسال ها

بالا