CD MOTHERBOARD

K@VEH

Member
سلام
من یه کامپیوتر دارم که CD MOTHERBOARD رو ندارم :cry:
توی ویندوز XP تمام درایور ها رو می شناسه ولی توی ویندوز های دیگه اونا رو نمی شناسه
و چون کارت گرافیک و صدا ONBOARD هستند دیگه اصلا از کامپیوتر نمیشه استفاده کرد می خواستم بدونم راهی وجود داره که کارت گرافیک و صدا رو یه جوری به ویندوز های پایین تر از XP شناسوند مثلا از روی CD ویندوز XP یا راه های دیگه ای وجود داره ؟

Vmj

Member
هيچ راه ديگه اي وجود نداره. حتما بايد cd مادربورد رو داشته باشي. البته ميتوني از سايتش هم دانلود كني. مثلا اگر مادربوردت asus هست از سايتش درايوراشو دانلود كن.

K@VEH

Member
Vmj گفت:
هيچ راه ديگه اي وجود نداره. حتما بايد cd مادربورد رو داشته باشي. البته ميتوني از سايتش هم دانلود كني. مثلا اگر مادربوردت asus هست از سايتش درايوراشو دانلود كن.
شما مطميني ؟
هيچ راهي نداره ؟
چون اين درايور ها تو xp شناخته شده اند
مثلا نمیشه این درایور ها رو از تو xp کپی چیزی بکنی تو 98 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:?: :?:

shahrokh_xp

Active Member
kaveh202002 گفت:
Vmj گفت:
شما مطميني ؟
هيچ راهي نداره ؟
ببينيد دليل اينكه xp شناخته اينه كه خود xp درايور هاي اكثر Hardware ها رو داره و نصب اونا فقط در صورتي لازم است كه xp آنها رو نشناسه :wink:

K@VEH

Member
shahrokh_xp گفت:
kaveh202002 گفت:
Vmj گفت:
شما مطميني ؟
هيچ راهي نداره ؟
ببينيد دليل اينكه xp شناخته اينه كه خود xp درايور هاي اكثر Hardware ها رو داره و نصب اونا فقط در صورتي لازم است كه xp آنها رو نشناسه :wink:
منم اینو میدونم شاهرخ جان
من می خواستم ببینم میشه طوری این درایور ها رو از تو XP برداشت و تو 98 نصب کرد ؟
:roll:

جدیدترین ارسال ها

بالا