#c يا visual c ?????

ealy

Member
سلام
يه مشكلي دارم كه اميدوترم بتونيد كمكم كنيد.من توي ايز ايران دوره مقدماتي و پيشرفته c رو گذروندم به عنوان مقدمه براي ورود به زبان هاي visualحالا كه اينا تموم شدن نمي دونم visualc.netرو شروع كنم يا c#. :?: :?: خود استاد مي گه كه اول بريدc# رو ياد بگيريدو بعد بريد دنبالvisualc.netچون visualc سخت تره. :!: خودم احساس مي كنم اين يه جور وقت تلف كردنه.ممنون مي شم اگه كمكم كنيد.

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

راستش من خودم چون در زمينه برنامه نويسي .net كار نكردم و همچنين با c هم كار نكردم نميتونم بصورت علمي راهنماييتون كنم اما خب چند نكته كه بايد در نظر بگيريد اينه كه اولا اينكه در .net خيلي امكانات جديدي اضافه شده كه خيلي از كارها رو آسون تر كرده...
دوم اينكه اين يك امر مسلمي هستش كه وقتي يك نرم افزار جديد مياد نسبت به قبلي براي كسايي كه تازه كار ميخوان بكنن باهاش مشكل تر هستش ولي اينو بايد بدونيد كه استراكچر و مبناي برنامه نويسيشون يكي هستش و مطمعنا دستوراتي كه قبل داشته اند رو هنوز هم دارند فقط شايد يك سري امكانات به همون دستورات اضافه شده باشه و مسلما دستورات جديدي هم اضافه شده باشه...

اما در كل من نميدونم استادتون براي چي بهتون c رو بهتون پيشنهاد كرده ولي اون چيزي كه مسلم هستش اينه كه الان .net روي بورس هستش و اگر شما .net رو ياد بگيريد خيلي به نفعتون هستش شايد ياد گيريش كمي مشكل تر باشه اما كارتون راحت تر ميشه...

بازم بهتره از افرادي كه اهل فن هستند نظر سنجي كنيد

موفق باشيد

مجيد

جدیدترین ارسال ها

بالا