browse or save

mohammad.sub7

کاربر فعال
سلام من وقتی دکمه browse یا save pic میزارم با کلیک روی دکمه از حالت فول اسکرین خارج میشه فلش آیا

راهی هست که فول اسکرین بمونه فلشمون کادر save یا browse روی فلش باز بشه؟(action script 3 )

JavidFlasher

کاربر فعال
سلام من وقتی دکمه browse یا save pic میزارم با کلیک روی دکمه از حالت فول اسکرین خارج میشه فلش آیا

راهی هست که فول اسکرین بمونه فلشمون کادر save یا browse روی فلش باز بشه؟(action script 3 )

سلام منظورتو متوجه نشدم!!
ولي اگه فول اسكرينتو اينتر فريم بزاري حل ميشه!

mohammad.sub7

کاربر فعال
منظورم اینه که تو پروژه مالتی مدیام که پروژکتور اتوران میاد بالا فول اسکرین هستش . اما وقتی روی دکمه browse (مثلاً باز کردن فولدر

عکس) کلیک میکنه کاربر وقتی فولدر باز میشه فلش از حالت فول خارج میشه بعد فولدر باز میشه. من میخوام صفحه استیج فول بمونه

تو این حالت

++Hadi++

Active Member
اینو تست کن :
تو تابعی که با کلیک بر روی دکمه و save شدن ، اجرا می شه ، با یه وقفه زمانی ، (با استفاده از تابع زیر) و در یه وقفه زمانی خیلی کم در حد چند میلی ثانیه ، چک می کنی که آیا حالت displayState شما فول اسکرین هست یا نه , اگه false بود پس اونو true می کنین .
PHP:
saveBTN.addEventListener(MouseEvent.CLICK,saving);
function saving(evt:MouseEvent):void
{
   //Saving Commands
   setTimeout(TestFullMode,50);
}
function TestFullMode():void
{
   if(stage.DisplayState!=StageDisplayState.FULL_SCREEN)
    {
      stage.DisplayState=StageDisplayState.FULL_SCREEN;
    }
}
پس در دستور زیر بعد از 50 میلی ثانیه ، حالت فول اسکرین شما چک می شه و بعد اگه فول نبود دوباره فول می شه . به یاد داشته باشید که هر قثانیه 1000 میلی ثانیه هست و اگه مقدارشو کم تر کنین ، تا یه جایی ساپورت می شه و شاید از یه جایی به پایین ، کاری که دوست دارین اتفاق نیفته .
بای...

mohammad.sub7

کاربر فعال
ضمن تشکر از هادی عزیز تابع رو تو نمونه ذخیره عکس که از همین مجید آنلاین دانلود کرده بودم گذاشتم کار کرد

1 راه دیگه که انجام دادم این بود که 1 فریم جلوش اضافه کردم refresh میشد بعد کلیک دوباره فول میشد.

بازم ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا