قالب Boxelder Bug

E-power

کاربر متخصص
درود بر دوستان قدیمی :green:
.
سال نوتون مبارک.
.
.
.
یکی از کارهای آخرم هست .
.
.
ممنون
-------------------------------
max
Vray
20Min
Ps

پیوست ها

• Wire.jpg
    Wire.jpg
    194.5 کیلوبایت · بازدیدها: 64
  • Final2.jpg
    Final2.jpg
    559.3 کیلوبایت · بازدیدها: 104
آخرین ویرایش:

::reza::

کاربر VIP
سلام احسان جان ، سال نو مبارک
کار خیلی جالب و زیبایی شده . ایول . پیشنهاد کوچیکی داشتم و اینه که روی دیتیل برگ و نور بیشتر کار کنی و عمق میدان رو هم کمترش کن.
روز خوش رفیق :rose:

E-power

کاربر متخصص
سلام .
از همتون ممنونم .:rose:
.
.
رضا جان چشم فرصت شد حتماً به نکاتی که گفتی عمل میکنم :wink:

darklight

کاربر فعال
بسیار زیباست ..... نکته ای که دارم بگم در مورد بعد فنی نیست که به نظرم بسیار عالی کار شده ... اما از بعد هنری می تونم بگم که نور، اصلا مناسب نیست و کاملا تخت کار شده ... بهتره نورهایی استفاده بشه که کنتراست ایجاد کنه و علاوه بر اون رفلکت مناسب هم می تونه توی هویت بخشی به متریال و حجم کار کمک کنه که با نوری که الان هست اصلا این اتفاق به نظرم نیفتاده ...
دوست داشتم وقتی عکس رو باز می کردم با چیزی جذاب تر از نظر بصری رو به رو بشم ... کادر بندی و زاویه هم با این که خوبه اما می تونه بهتر بشه ... رعایت نکات ابتدایی خیلی به کار کمک می کنه ... حس می کنم این رندر جزو اولین رندرهای از این کار بوده ... چون به نظرم انقدر غرق در انجام خود کار بودید که شاید از این نکات کمی غافل شدید ... به نظرم بگذارید یه مقدار بگذره و بعد با دید هنری تری دوباره سراغش برید و رندر جدید بگیرید ...

شرمنده زیاد نوشتم ... براتون سال خوب و خوش و پر از موفقیتی رو آرزو می کنم ...

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
سلام به احسان جان و دوستان قدیمی سال نوتون مبارک واقعا دلم تنگ شده برا روزای گذشته یادش بخیر ..
خیلی عالیه کار...لذت بردم....همین که نو اوری تو کارت هست و با بقیه کارای سایت فرق میکنه عالیه .

E-power

کاربر متخصص
بسیار زیباست ..... نکته ای که دارم بگم در مورد بعد فنی نیست که به نظرم بسیار عالی کار شده ... اما از بعد هنری می تونم بگم که نور، اصلا مناسب نیست و کاملا تخت کار شده ... بهتره نورهایی استفاده بشه که کنتراست ایجاد کنه و علاوه بر اون رفلکت مناسب هم می تونه توی هویت بخشی به متریال و حجم کار کمک کنه که با نوری که الان هست اصلا این اتفاق به نظرم نیفتاده ...
دوست داشتم وقتی عکس رو باز می کردم با چیزی جذاب تر از نظر بصری رو به رو بشم ... کادر بندی و زاویه هم با این که خوبه اما می تونه بهتر بشه ... رعایت نکات ابتدایی خیلی به کار کمک می کنه ... حس می کنم این رندر جزو اولین رندرهای از این کار بوده ... چون به نظرم انقدر غرق در انجام خود کار بودید که شاید از این نکات کمی غافل شدید ... به نظرم بگذارید یه مقدار بگذره و بعد با دید هنری تری دوباره سراغش برید و رندر جدید بگیرید ...

شرمنده زیاد نوشتم ... براتون سال خوب و خوش و پر از موفقیتی رو آرزو می کنم ...

درود دوست من .
بله ایراداتی داره اما متاسفانه نشد بیشتر وقت بزارم .
:rose:

سلام به احسان جان و دوستان قدیمی سال نوتون مبارک واقعا دلم تنگ شده برا روزای گذشته یادش بخیر ..
خیلی عالیه کار...لذت بردم....همین که نو اوری تو کارت هست و با بقیه کارای سایت فرق میکنه عالیه .

به به آقا مجید گل. ممنون سال نو شمام مبارک ، واقعا یادش بخیر چه روزای خوبی بود. :soot:

ممنونم :wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا