افزونه Bmi شاخص جرمی بدن به همراه عقربه نشانگر

OMiD

Well-Known Member
با سلام خدمت دوستان عزیز؛ این برنامه رو خیلی وقت پیش درست کردم ولی خب بنا به دلایلی نشد که آپ کنم واستون متد چرخش عقربه بر حسب نسبت تساوی است و دستورش همون دستور چرخش عکس است

attachment.php

پیوست ها

• bmi.jpg
    bmi.jpg
    37.4 کیلوبایت · بازدیدها: 154
  • BMI-SilverLight.zip
    198.6 کیلوبایت · بازدیدها: 291

loo30fer

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
برنامه بدیه اصلا خوشم نیومد گفت شما لاغر هستید :cry:
(ممنون مثل همیشه عالی مخصوصا با گرافیک جذاب و دوست داشتنی)

alinazari

Member
خیلی برنامه ی خوبیه، گرافیکش خوبه و همینطور خیلی نرم کار می کنه.

m javad

کاربر متخصص
سلام
من مجددا با این فایل زیپ هم مشکل دارم::cry:
! C:\Users\Javad\Desktop\BMI-SilverLight.zip: Unexpected end of archive

نمیدونم چرا؟
نه با خود ویندوز نه با winrar که ورژنش رو هم تغییر دادم نشد
ممنون میشم کسی از دوستان که دانلود کردند توی یه فایل rar مجددا آپ کنند
ممنون

OMiD

Well-Known Member
سلام
من مجددا با این فایل زیپ هم مشکل دارم::cry:
! C:\Users\Javad\Desktop\BMI-SilverLight.zip: Unexpected end of archive

نمیدونم چرا؟
نه با خود ویندوز نه با winrar که ورژنش رو هم تغییر دادم نشد
ممنون میشم کسی از دوستان که دانلود کردند توی یه فایل rar مجددا آپ کنند
ممنون

شما از برنامه 7zip هم میتونید استفاده کنید ولی در هر حال . . .

پیوست ها

• BMI-SilverLight.rar
    198.2 کیلوبایت · بازدیدها: 33

m javad

کاربر متخصص
ممنون که فایل رو مجدد آپ کردید
باز هم مثل همیشه عالی بود.

loo30fer

دوستان پیشنهاد دوستانه دارم در هنگام دانلود فایل پیوستی ایشون زدن دکمه تشکر زیاد وقت گیر نیست.
یک نگاهی به تعداد دانلود بندازین 39 دانلود و 3 تشکر این انصافه!!!!
مطمئنا کار جالبی بوده که تو این چندساعت 39 تا دانلود داشته پس از زدن دکمه تشکر دریغ نکنید. خواهشا

OMiD

Well-Known Member
دوستان پیشنهاد دوستانه دارم در هنگام دانلود فایل پیوستی ایشون زدن دکمه تشکر زیاد وقت گیر نیست.
یک نگاهی به تعداد دانلود بندازین 39 دانلود و 3 تشکر این انصافه!!!!
مطمئنا کار جالبی بوده که تو این چندساعت 39 تا دانلود داشته پس از زدن دکمه تشکر دریغ نکنید. خواهشا

تشکر از شما لوسیفر عزیز که کارای حقیر رو دنبال میکنید

Aref_Alikhani

Well-Known Member
تشکر از شما لوسیفر عزیز که کارای حقیر رو دنبال میکنید

سلام
البته من دخالت نکنم بهتره ولی...
دوست عزیز این پست تقریبا مال 1 ماهه پیشه بنابراین فکر نکنم درست باشه فقط برای یه تشکر ساده مبحث رو بالا بیارید...به نظر بنده این طوری حقوق دیگر دوستان پایمال میشه....

NARANJTORANJ

Well-Known Member
؟

سلام
دوست عزیز این پست تقریبا مال 1 ماهه پیشه بنابراین فکر نکنم درست باشه فقط برای یه تشکر ساده مبحث رو بالا بیارید...به نظر بنده این طوری حقوق دیگر دوستان پایمال میشه....

دوست من حق و حقوق چه کسی پایمال شده ؟:shock:

این که یک مبحث مفید دوباره بالا اومده باشه خوب کسانی هم که اطلاع نداشتن میبینن مثل خود بنده

چه مشکلی داره ؟

mbsa

Active Member
سلام
برنامه بدیه اصلا خوشم نیومد گفت شما لاغر هستید :cry:
لوسیفر جان همدردیم !
خیلی برنامه ی جالبی بود . من یه نمونه فلشش را دیده بودم ولی این برنامه کامل تر بود به خصوص قسمت محاسبه کیلوکالری بدن .
گرافیکشم که حرف نداشت .
میشه توضیح بدید مقدار کیلوکالری را چطور محاسبه میکنه ؟

ویرایش :
دوست عزیز من خودم این برنامه را ندیده بودم ، تازه متوجه شدم که جناب امید چنین برنامه را تو انجمن گذاشتند . خواهش می کنم کمی بیشتر رعایت کنید . یه نفر برنامه ای ساخته که واقعاً میتونه الگویی از نظر گرافیک باشه ، فکر نکنم بالاآوردن مبحث مشکلی ایجاد کنه یا حقی ضایع کنه .:mad:

آخرین ویرایش:

OMiD

Well-Known Member
با تشکر از همه و معذرت از شما که پست بالا اومد زیرا که من فراموش کرده بودم این پست رو دادم, یکی از دوستان تو یاهو مسنجر لینکشو داد و یه سوال پرسید من هم رفتم دیدم کاربران استقبال کردند؛ با خودم گفتم ازشون تشکر کنم اگه هم ناراحتید بگم آقا محمد به طور کامل حذف کنه کل مبحث رو ‍؟

Aref_Alikhani

Well-Known Member
سلام

اول از همه اجازه بدید جواب جناب OMiD رو بدم:
دوست من کی گفته بنده یا کس دیگه ای ناراحته،نخیر برنامه ی شما خیلی هم جالب شده و گرافیک چشم نوازی هم داره این از ته قلب می گم...
بنابراین دلیلی برای حذف چنین پست با ارزشی وجود نداره و من به خودم اجازه چنین جسارتی رو نمی دم که بگم بله بیا اینو حذف کن اصلا تو حیطه کاری من نیست و اینکه الان اینو هم گوشزد کردم به من ربطی نداره و فقط از روی دوستی بوده و نه چیز دیگه ای...
من فقط گفتم که این که یه پست که برای 22 روز پیشه اگه بالا نیاد بهتره چون شاید یه بنده خدایی یه سوالی کرده باشه مثلا باشه توی سطر 18 حالا شما اینو اوردی بالا یکی دیگه هم یه پست بده حالا اون میره صفحه ی 2 بدون اینکه بهش پاسخ داده بشه ....حالا عزیزان بنده mbsa و فراتکنو میان میگن ما اصلاً این پستو ندیدیم خب اگه خیلی وقته به انجمن سر نزدی مشکل دیگران که نیست برو صفحات جلو ببین که تو انجمن تو این مدت چی گذشته حالا بگو حق اونی که رفت صفحه 2 ضایع نشده همون طوری که خودتون هم فرمودید این پستو ندید پس معلومه که صفحات جلو رو نمی رید ببینید چه خبره، که به سوال لون بنده ی خدا جواب بدید...

اینم قانون انجمن:

قانون شماره 29 ) جهت تشكر از مطالب ارائه شده در يك تاپيك و يا تاييد حرفهاي نويسنده آن تاپيك به جاي ارسال يك تاپيك جديد و پاسخ به آن تاپيك (كه فقط هدفتان تشكر و يا تاييد مطالب آن تاپيك است) از كليد تشكر كه در زير هر تاپيك وجود دارد استفاده كنيد.

خب امیدوارم ناراحت نشده باشید بنده اصلا دوست نداشتم کار به اینجا بکشه چون این موضوعات فقط و فقط باعث این میشه که انجمن از مسیر علمی خودش خارج بشه و در نظم اخلال ایجاد بشه اگه دوستان می خواید با بنده تماس بگیرید فقط با پیام خصوصی این طوری انجمن بی نظم نمیشه و ما هم می تونیم قشنگ حرفامونو بزنیم.

عارف

loo30fer

aref_alikhani : سلام
فکر نمیکنم این پست اینقدرا هم قدیمی شده باشه مخصوصا برای اینجور تاپیکها حالا اگه دوست خوبمون جناب omid سوال پرسیده بودن اون یک چیزی.
دوستان خواهشا با تذکر و بحث الکی پست رو اسپم نکنید اینطوری به جای اینکه قانون رو متذکر بشین خودتون قانون رو نقض میکنید. ضمنا فکرم نمیکنم تذکر به این دوستمون لازم بود.

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
دوستان تقاضا میکنم بحث رو در این زمینه ادامه ندید...

دراصل پست هایی که جنبه ی تشکر رو دارن، اسپم محسوب میشن، که همونطورکه در قوانین انجمن MMB ذکر شده، فوراً و بدون هماهنگی با کاربر پاک میشن.
اما چون در این نوع تاپیک ها به نوعی نظر در مورد اثر ارائه شده هست، نسبت به تاپیک هایی که حالت پرسشی دارن، بنده؛ حساسیت کمتری نشون میدم. (چون عملاً پست ها در این نوع تاپیک ها اظهار نظر شخصی در مورد کار هست و معمولاً همراه هست با تشکر...)

اما این حرف معناش این نیست که دوستمون جناب Aref_Alikhani اشتباهی مرتکب شده باشن.

جدیدترین ارسال ها

بالا